Wybierz region

Wybierz miasto

  Petrescu kontra Janas

  Autor: (MIK)

  2006-04-29, Aktualizacja: 2006-04-29 07:29 źródło: Polska Gazeta Wrocławska

  Marcin Baszczyński i Radosław Sobolewski nie wystąpią przeciw Litwie W meczu z naszymi sąsiadami zabraknie dwójki podstawowych piłkarzy reprezentacji, bo nie zgodził się na to trener Wisły – Dan Petrescu.

  Marcin Baszczyński i Radosław Sobolewski nie wystąpią przeciw Litwie


  W meczu z naszymi sąsiadami zabraknie dwójki podstawowych piłkarzy reprezentacji, bo nie zgodził się na to trener Wisły – Dan Petrescu. Co ciekawe, krakowski klub ma prawo nie puścić swoich graczy na zgrupowanie kadry, bo spotkanie z Litwą (wtorek, Bełchatów, godz. 20) nie odbędzie się w oficjalnym terminie FIFA.
  Petrescu protestował już przy powołaniu jego piłkarzy przed potyczką z Arabią Saudyjską. Mówił wówczas, że jeśli mecz kadry odbędzie się w Polsce, może oddać kadrze nawet 20 graczy. Teraz tupnął nogą po powołaniu ledwie dwóch...
  – Szanujemy interesy kadry, ale nie możemy zwolnić naszych kluczowych piłkarzy w okresie, kiedy trwają jeszcze rozgrywki ligowe – skomentował sprawę Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Białej Gwiazdy.
  Wisła w piśmie skierowanym do PZPN wyjaśniła, że z powodu urazów jej kadra zmalała do 18 zawodników i brak kluczowych piłkarzy podczas treningów mógłby oznaczać osłabienie zespołu. Dwójka kadrowiczów, zamiast grać w meczu reprezentacji, będzie szlifować formę przed sobotnim (6 maja) meczem ze słabiutkim Zabrzem. Do momentu zamknięcia wydania Paweł Janas nie zdecydował, którzy piłkarze zastąpią Baszczyńskiego i Sobolewskiego.

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.