Wybierz region

Wybierz miasto

  Pewni swego - Miedziowe drużyny grają o wysoką stawkę

  Autor: (ZP)

  2006-04-28, Aktualizacja: 2006-04-27 14:51 źródło: Polska Gazeta Wrocławska

  Męskie siódemki Zagłębia i Chrobrego są bliskie awansu do półfinałów mistrzostw Polski. Mają bowiem za sobą zwycięstwa w meczach wyjazdowych. W play-offach (do dwóch wygranych) obie miedziowe siódemki prowadzą 1:0.

  Męskie siódemki Zagłębia i Chrobrego są bliskie awansu do półfinałów mistrzostw Polski. Mają bowiem za sobą zwycięstwa w meczach wyjazdowych. W play-offach (do dwóch wygranych) obie miedziowe siódemki prowadzą 1:0.
  Głogowianie wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem i liczą, że w sobotę będzie powtórka. – Moi zawodnicy są mocno poobijani po ostatnim starciu, ale podejmiemy równie twardą walkę jak w Orbicie. Mamy nadzieję, że już w pierwszej połowie mecz się rozstrzygnie – zapowiada Jarosław Cieślikowski, trener Chrobrego. Szkoleniowiec Śląska, Bogdan Falęta twierdzi, że jego zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. – Chłopcy nie wytrzymali presji – mówił po pierwszym spotkaniu wrocławski szkoleniowiec. – Teraz nie mają nic do stracenia.
  W jeszcze lepszych humorach są lubinianie. Po zwycięstwie nad ekipą Daniela Waszkiewicza są pewni awansu do półfinałów. Jednak muszą postawić kropkę nad i. – Wynik nie jest z góry przesądzony. Trzeba jeszcze walczyć, bo na tym etapie nikt nie odpuszcza – zastrzega trener Jerzy Szafraniec. – Oczywiście, chcemy wygrać w sobotę, aby mieć więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie do kolejnego meczu – mówi lubiński szkoleniowiec.
  Nic dziwnego, gdyż pierwsze mecze półfinałowe play-offów już w najbliższą środę 3 maja. Chrobrego czekać będą pojedynki z Vive Kielce, a Zagłębie z Wisłą Płock. Broniąca się przed spadkiem Miedź Legnica jedzie na mecz do Gdańska, gdzie o punkty będzie bardzo trudno.


  Ćwierćfinały play-off
  Zagłębie – MMTS Kwidzyn, sobota, godz. 19
  (prowadzi Zagłębie 1-0).
  Chrobry – Śląsk, sobota, godz. 18 (prowadzi Chrobry 1-0).

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.