Byłeś na wspaniałych wakacjach i chcesz się pochwalić? Gdzie warto pojechać, by przeżyć niezapomniany urlop? Jakie miejsca w Polsce (a może również za granicą) Was zachwyciły? Czekamy na Wasze zdjęcia.

Po akcji "Wrocław. Zdjęcie dnia" czas na kolejny fotograficzny projekt. Wszystko zaczęło się od tego, że na początku lata zaczęliśmy dostawać od Was zdjęcia nie tylko z Wrocławia, ale i z innych miejsc w Polsce. Cieszymy się, że idea "odkrywania codzienności w jednym kadrze" nabiera coraz większego rozpędu i potraficie doceniać tę codzienność nie tylko we Wrocławiu, ale i podczas wakacji. Stąd pomysł na akcję "Pocztówka z wakacji" - pochwalcie się swoimi niezapomnianymi chwilami podczas urlopu. Powiedzcie, gdzie warto pojechać i co Was zachwyciło.

Zdjęcia możecie nadsyłać na adres: wroclaw@naszemiasto.pl. W tytule maila wpiszcie "POCZTOWKA Z WAKACJI". W treści napiszcie w kilku zdaniach, gdzie zostało wykonane zdjęcie, ewentualnie także co przedstawia oraz podajcie swoje imię i nazwisko. Jeżeli dłużej zajmujecie się fotografią, możecie podać także link do swojego fanpage'a.

Nadsyłając zdjęcie w ramach akcji "POCZTOWKA Z WAKACJI" oświadczacie, że zdjęcie jest Waszego autorstwa i zgadzacie się na jego publikację na łamach naszego portalu i naszym profilu na Facebooku.

Autorów najciekawszych zdjęć nagrodzimy książkami.


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!