O tym, że Dolny Śląsk jest piękny, różnorodny, tajemniczy i po prostu wyjątkowy nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Zobaczcie, jak wygląda okiem dwóch mieszkańców Lubina Łukasza Cebulskiego i Piotra Franków, którzy każdą wolną chwilę spędzają na robieniu zdjęć różnych zakątków Dolnego Śląska. W naszej galerii znajdziecie m.in. zdjęcia z Wałbrzycha, Wrocławia, Oleśnicy, Bolesławca, Milicza, Ząbkowic, Lubina, Nowej Rudy, czy Lubiąża.

Fotografowanie wyjątkowych miejsc to wielka pasja dwóch Dolnoślązaków. Jej efekty możemy podziwiać na facebooku, gdzie ich fanpage Polska z lotu ptaka ma już blisko milion polubień. Są tam głównie malownicze zdjęcia Dolnego Śląska, ale jak zapowiada Łukasz Cebulski, będą z całej Polski.

- W planach mamy m.in. Kraków, Warszawę, Gdańsk i Łódź - mówi Łukasz. Na razie jednak razem z Piotrem koncentrują się na fotografowaniu Dolnego Śląska. - To nasza wielka pasja. By ją realizować zainwestowaliśmy w lustrzanki, kamery, zbudowaliśmy solidnego drona i uruchomiliśmy stronę internetową - mówi Cebulski.

Zobaczcie przepiękne zdjęcia Dolnego Śląska! W naszej galerii znajdziecie m.in. urocze zdjęcia stawów, tajemnicze fotki zamków i pałaców, a także ciekawe zdjęcia nowoczesnych obiektów sportowych i nie tylko.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!