Sportowiec Roku 2017 powiatu średzkiego - rozpoczęliśmy głosowanie w ramach wielkiego 65. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera 2017 na Dolnym Śląsku. Kto Waszym zdaniem z powiatu średzkiego powinien dostać się do ścisłego, wojewódzkiego finału? Kto był w roku 2017 najlepszym sportowcem w Środzie Śląskiej i pobliskich gminach?

Głosowanie powiatowe rozpoczęło się 13 listopada i potrwa do 1 grudnia. Głosujemy w dwóch kategoriach - na najpopularniejszego trenera i sportowca w powiecie. Zwycięzcy awansują do ścisłego finału, w którym powalczą o tytuły najpopularniejszych w całym województwie oraz dostaną szansę walki o miano NAJLEPSZEGO sportowca i trenera na Dolnym Śląsku 2017. Zostaną też zaproszeni na wielką Dolnośląską Galę Sportu, która na początku stycznia zorganizowana zostanie przez Gazetę Wrocławską we Wrocławiu. Pojawi się na niej kilkuset gości a wśród zaproszonych gości znajdą się tacy wybitni sportowcy jak Paweł Fajdek, Maja Włoszczowska, Piotr Małachowski, Maciej Bodnar czy Łukasz Kubot.

Kto z powiatu średzkiego dołączy do tego grona? Na razie najbliżej tego zaszczytu jest judoka Arkadiusz Kisielewicz z Gwardii Wrocław. Za nim stworzyła się mocna grupa pościgowa na czele z tenisistą stołowym Norbertem Wojtyłą, młodym kartingowcem Damianem Mazurkiem i szczypiornistą Grzegorzem Pałaszewskim. Czy ktoś z nich będzie mógł powiedzieć o sobie per Sportowiec Roku 2017? Przekonamy się już niedługo.

W rywalizacji trenerów prowadzi Błażej Such z Odry Głoski Miękinia, drugi jest Maciej Kogutek, trener w Oratorium Środa Śląska, a podium zamyka Czesław Dziatkiewicz z KS-u Środa Śląska.

Nadal możecie zgłaszać swoich kandydatów, ale przede wszystkim głosować. Jak to zrobić? Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ (KLIKNIJ)

UWAGA - ważne informacje:

* PRZECZYTAJ: 65. Plebiscyt Sportowy krok po kroku


* Możliwe jest umieszczenie zdjęcia przy wynikach głosowania. Prosimy o przesłanie fotografii na sportowiec@gazeta.wroc.pl - w temacie lub w treści należy podać powiat kandydata oraz jego imię i nazwisko. Przesyłać zdjęcie oświadczacie państwo, że macie do niego prawa autorskie i możecie z niego korzystać.

* Informacje można uzyskać dzwoniąc na numery: 71 374 82 06 oraz 71 374 81 99, a także mailem - sportowiec@gazeta.wroc.pl

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC 2017


- KLIKNIJ i wypełnij formularz">Zgłoś swojego kandydata
- KLIKNIJ i wypełnij formularz
NAJPOPULARNIEJSZY TRENER 2017


- KLIKNIJ i wypełnij formularz">Zgłoś swojego kandydata
- KLIKNIJ i wypełnij formularz
Informacji o akcji udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815, e-mail: sportowiec@gazeta.wroc.plZOBACZ TAKŻE:
* Lista dotychczasowych zwycięzców naszego plebiscytu

SPORTOWIEC ROKU 2017 POWIATU ŚREDZKIEGO

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!