Rejsy statkiem pasażerskim po Odrze cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów krajowych i zagranicznych, odwiedzających miasto Wrocław. Płynąc statkiem można odpocząć i zarazem podziwiać uroki miasta Wrocław od strony Odry.

Przystań Piaskowa znajduje się przy Moście Piaskowym w pobliżu Uniwersytetu Wrocławskiego i Hali Targowej.
Przystań Piaskowa we Wrocławiu - jedna z odrzańskich przystani w obrębie historycznego Starego Miasta. Sąsiaduje z Ostrowem Tumskim i Wyspą Słodową.
Wzdłuż Przystani biegnie bulwar Xawerego Dunikowskiego - trakt spacerowy, który jest świetnym punktem widokowym na najstarsze zabytki architektury Wrocławia.
Do naszej dyspozycji mamy statek Rusałka, który jest jednym z największych statków pasażerskich we Wrocławiu. Posiada dwa pokłady: słoneczny, z którego można podziwiać widoki, oraz zadaszony, który doskonale chroni przed deszczem, wiatrem i chłodem. Posiada również część gastronomiczną i taneczną.
Kolejny to statek Kaczuszka. Kultowy statek, który dzięki swojej niskiej konstrukcji sprawdza się pod niskimi mostami Wrocławia, pozwalając na podziwianie niemal każdego zakątka miasta od strony rzeki. Jest to największy statek, który wpływa do ścisłego centrum.

Jacht motorowy Vera Mia jest luksusową, kameralną jednostką pływającą. Ten szybki jacht potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny przy szybkim pływaniu lub dla odmiany ze spokojem i dostojnością przemierzać zakątki Odry. Dużą popularnością cieszą się rejsy okolicznościowe i firmowe dla 2-4 osób z lunchem lub kolacją.

Wszystkie nasze jednostki oprócz standardowych tras proponują rejsy na zamówienie, włącznie z cateringiem.

W trosce o satysfakcję i dobrą zabawę w czasie wspólnie spędzonego czasu, mamy bogatą ofertę tras i wiele licznych atrakcji.


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!