Przed Wami kolejna odsłona cyklu "Te psy szukają domu". Na adopcję wciąż czekają kolejne psy. Wakacje to trudny okres dla pracowników schronisk, bo niektórzy porzucają swoje zwierzęta właśnie w okresie letnim, gdy okazuje się, że na czas urlopu nie ma ich z kim zostawić. W tej galerii prezentujemy zwierzaki, które w dalszym ciągu poszukują przytulnego domu i ludzi o dobrym sercu. By dowiedzieć się więcej o każdym z nich, kliknij w pierwsze zdjęcie i przeglądaj dalej. Galeria współtworzona z Fundacją Sarigato.

Polub nas fanpage Psy szukają domu

W opisie każdego zdjęcia znajdziecie także numer, odpowiadający danemu psu - w przypadku chęci adoptowania danego psa, warto zgłosić się do schroniska właśnie z tym numerem, ponieważ niektóre imiona zwierząt przebywających w schronisku się powtarzają. Podanie numeru ułatwi odszukanie wybranego psa.


Zwierzęta

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xxxd (gość)

Nigdy nie myślałem że wezmę kiedyś psa ze schroniska, zawsze myślałem że skoro ktoś go oddał lub porzucił to coś musi z psem być nie tak. Ale pewnego dnia kiedy mój stary pies odszedł z tego świata, wieczorem przeglądając informacje na stronie gazety Wrocławskiej zobaczyłem zdjęcie mojego psa, zdziwiony skąd on się tam wziął nie czytając nagłówka wszedłem na stronę o nim i okazało się że to akcja psy do adopcji. To wyglądało jak by stary pies znalazł swego następcę podsuwając go na stronę tytułową, dzięki czemu mogłem adoptować tego psa nie odczuwając z byt długo żalu po śmierci starego psa gdyż ten jest prawie identyczny. Miał szczęście że długo w schronisku nie był. Życzę wszystkim psom by znalazły kochająca rodzinę.

quadrupedus (gość)

Ja już mam czworonoga z adopcji. Życzę tym stworzeniom szybkiego znalezienia ciepłego domu. A porzucającym zwierzęta w lesie życzę długiego zdychania w najgorszych męczarniach i wiecznej sraczki.