(© Paweł Relikowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Każde pół godziny (do 2 godzin maksymalnie) kosztuje 3 zł. Za każdą kolejną godzinę powyżej 2 godzin kierowcy zapłacą już 4 zł. Postój trwający 1 dobę kosztować będzie 50 zł, druga i trzecia doba to wydatek 20 zł, a czwarta i kolejne - 15 zł.

Dla pasażerów linii lotniczych Ryanair i WizzAir przewidziano zniżki. Osoby, które zostawią na parkingu samochód na co najmniej 5 dni, otrzymają 40 proc. zniżki na opłatę parkingową.

Podstawą do uzyskania rabatu jest posiadanie potwierdzenia rezerwacji biletu lotniczego. Opłaty należy dokonać w biurze obsługi parkingu (nie w kasie automatycznej) już po powrocie. Promocja obejmuje też pasażerów lotów czarterowych, ale trzeba zostawić samochód na co najmniej 7 dni.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

karol (gość)

Dupkiewicz ty ośle - za wszystko tzreba płacić. W sumie nic dziwnego patrząc na rozrzutność i marnotrastwo Dupkiewicza i jego świty.

valdi (gość)

to taniej jest w barcelonie.... skandal no aale tak jest jak sie chce na sile robic pogaty niewiadomo jaki kraj . albo chca zarobic na polakach bo oni wiedza ze wiecej sie zarabia okolo 4 razy niz w polsce...