Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy kompleksu, który stanie między ulicami Trzebnicką a Jedności Narodowej. Inwestorem jest wrocławska firma Vantage Development.

SOLIDNY DEWELOPER - sprawdź, co buduje się we Wrocławiu

W Promenadach Wrocławskich znajdzie się 248 mieszkań z jednym, dwoma, trzema lub czterema pokojami. Powierzchnia lokali wyniesie od 30 mkw. do około 95 mkw. Za najtańszy z nich trzeba zapłacić 5656 zł za mkw. Szybkie decyzje co do zakupu deweloper nagrodzi dodatkowymi bonusami. Do każdego z lokali przylegać będzie taras lub balkon. Mieszkania mają być też przestronne i doskonale doświetlone. Jak zapowiada inwestor, przemyślany projekt, dogodna lokalizacja i liczne przeszklenia zagwarantują komfort użytkowania.

W budynku zaplanowano też ciche windy, a także szerokie korytarze. Na parterze przewidziano lokale handlowe, do których będzie można wchodzić z poziomu ulicy. W budynku znajdzie się podziemny parking na 236 aut i naziemne miejsca parkingowe ze specjalną strefą, wydzieloną tylko dla mieszkańców.

Zobacz też: Chcą nagrodzić Piękny Wrocław (ZDJĘCIA)

Podoba Wam się projekt? Zamieszkalibyście w takim budownictwie?

Wiadomości

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tink (gość)

Witam serdecznie,

zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze sympatyczne forum:)

https://promenadywroclawskie.fora.pl/

Pozdrawiam,
Tink

drobiazg (gość)

"...między ulicami Trzebnicką a Jedności Narodowej." ???
Raczej między Trzebnicką a Rychtalską, bo z ul. Jedności Narodowej nadodrzańska promenada ma niewiele wspólnego.

Piotrek (gość)

Jak na taki luksus i lokalizację to zabudowa wydaje się bardzo ciasna. Powinni zrobić porządną szeroką ulicę od Jedności narodowej do Trzebnickiej (Przedłużenie Rychtalskiej, z tego co pamiętam).