(© fot. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sporym zainteresowaniem cieszy się derbowy mecz Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin. W sobotę trzeba było odstać swoje w kolejce do kas przy Oporowskiej, żeby kupić bilet.

Przypomnij sobie, jak Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin 5:1 w derbach Dolnego Śląska!

Sobota to ostatni dzień przedsprzedaży biletów na mecz Śląsk - Zagłębie, wrocławianie stali więc przy kasach nawet ponad pół godziny. W niedzielę bilety tradycyjnie podrożeją:
- miejsce na trybunach B i D kosztować będzie 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł)
- na trybunę C 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł).

W niedzielę wejściówki będzie można dostać w kasach przy ul. Oporowskiej (do godziny 14:00) i przy Stadionie Miejskim od strony ul. Królewieckiej (od godz. 9:00).

Mecz w niedzielę o godz. 14.30 na Stadionie Miejskim przy al. Śląskiej.

Zobacz też:
Derby Dolnego Śląska już 29 kwietnia

Sportowe wydarzenia w mieście (LISTA)


WKS ŚLĄSK WROCŁAW - wszystko o wrocławskiej drużynie


Wiadomości

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kIBIC (gość)

Przyjechałem pod stadion o godz.15:00 krotko po 15 stałem już w kolejce po bilety! O gdz. 19 zakupiłem bilety!!! Na stadionie byłem w 50min.meczu!!! Jak dla mnie porażka na całej lini!!! 7 kas na parę tys.ludzi gdzie do porównania do dam ze w niemczech na takich stadionach o tej samej pojemności jest otwartych od 30do 40 kas!!! Nie wspominam już nawet o tym, że w trakcie meczu zakupiony bilet jest o coś tańszy a tu 50min.meczu i ani o złotówke taniej!Bardzo duża ilość ludzi po prostu widząc co się dzieje i jaki już był czas gry zrezygnowała i tak klub pozbył się fajnej kwoty no i kibiców na stadionie! No i ani ochrony ani policji żeby trochę porządku pilnować bo było momentami bardzo nie bezpiecznie!Jak dla mnie stadion fajny ale reszta PORAŻKA!!!

ww (gość)

kupno biletów przed meczem to masakra....Chciałem kupic bilet na mecz z Koroną. Mecz o 17 więc przyszedłem po bilet ok 15.45. Stałem do 18 i jeszcze trzeba było stać w kolejce nie wiem ile. Wróciłem do domu i kupiłem flaszkę zamiast biletu.

wro (gość)

szkoda że oni tak nie grają jak my im kibicujemy...i cierpliwie chodzimy na te "przedstawienia" a piłkarze się nie odwdzięczają dobrą grą...wręcz farsą