Prawie trzydzieści stopni w cieniu pokazywały w sobotnie popołudnie termometry we Wrocławiu. Mimo że upał dawał się we znaki, mieszkańcy miasta chętnie korzystali ze słońca. Niektórych z nich spotkaliśmy przy pergoli.

Zobacz też:
Zwierzęta w zoo rozpoczęły długi weekend (ZDJĘCIA)

Majówka 2012 na Dolnym Śląsku - sprawdź, jak się nie nudzić


A Wy jak spędzacie długi weekend? Prześlijcie nam swoje zdjęcia. Pokażcie, co zwiedzacie, co porabiacie. Zrobimy wielką galerię "Majówka wrocławian". Zdjęcia wysyłajcie na adres wroclaw@naszemiasto.pl, w tytule maila wpisując "Majówka wrocławian".

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - codziennie dostarczymy Ci świeże informacje

KONKURSY - bierz udział i wygrywaj atrakcyjne nagrody

WYJDŹ NA MIASTO - wykaz atrakcji na dziś znajdziesz w naszym Kalendarzu Imprez

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

breslauer (gość)

Niezla padaka. Bieda dzieci chlapia sie woda z fontanny, ktora do tego sie nadaje. Do tego zdjecie kretynow, ktory MUSZA wlasnymi girami dotknac niecki fontanny. Dziki takim obrazkom widac, ze Wroclaw odwiedza sporo ludzi ze wsi. Ciekawe gdzie byl straznik miejski, ktory jest tam na stalym etacie. Tez ma dlugi weekend?