The World Games 2017 The World Games 2017

The World Games 2017 - taniej koleją na zwody (© Tomasz Hołod Polska Press)

Kibice otrzymają 50-procentową ulgę na bilety w pociągach Kolei Dolnośląskich jadących do i z Wrocławia. Koleje Dolnośląskie zostały bowiem oficjalnym przewoźnikiem kolejowym The World Games Wrocław 2017.

Warunkiem skorzystania z promocji podczas The World Games 2017 będzie posiadanie wejściówki na odbywające się w tym dniu zawody.

Ponadto sportowcy i dziennikarze będą mogli za darmo dojechać do Świdnicy, Jelcza-Laskowic i Trzebnicy, gdzie odbywać się będą niektóre konkurencje TWG. - The World Games to doskonała promocja regionu oraz zdrowego trybu życia.

- Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi na stadionach pojawi się jeszcze więcej kibiców, zaś turyści odwiedzający w tym czasie Wrocław zechcą również odkryć piękno całego Dolnego Śląska - mówi Jerzy Michalak z zarządu Województwa Dolnośląskiego, które jest właścicielem kolejowej spółki oraz jednym z patronów The World Games Wrocław 2017.

Igrzyska Sportów Nieolimpijskich rozpoczną się już 20 lipca i potrwają do 30 lipca. W wydarzeniu udział weźmie 3,5 tys. sportowców z ponad 100 krajów świata, którzy będą rywalizować w 31 konkurencjach na 26 arenach.


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!