Koncert JANUSZA CEDRO w Udaninie!

nnb
GMINA UDANIN zaprasza w niedzielę 20.06.2021 roku na GMINNY PIKNIK RODZINNY "Żyj zdrowo i kolorowo". W ramach imprezy przewidziano dużo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Imprezę uświetni koncert JANUSZA CEDRO, który wystąpi z recitalem "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Na program koncertu składać się będą utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: CZERWONE GITARY, PIOTR SZCZEPANIK, DWA PLUS JEDEN, NIEBIESKO CZARNI, SŁAWA PRZYBYLSKA, CZESŁAW NIEMEN, MICHAJ BURANO, KARIN STANEK, MACIEJ KOSSOWSKI, ANDRZEJ I ELIZA, BREAKOUT, URSZULA SIPIŃSKA, SKALDOWIE...

Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to "złote czasy" rock and rolla. Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe "wspólne śpiewanie z publicznością".

Niedziela 20.06.2021 roku , początek całej imprezy przewidziano na godz. 10.00, zaś występ JANUSZA CEDRO przewidziany jest na godz.16.00.
Miejsce : Szkoła Podstawowa w Udaninie.
WSTĘP WOLNY!

ZAPRASZAMY!

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie