PlusLiga. Prezes Ślepsk Malow Suwałki: Teraz będziemy walczyli o marzenia [Zdjęcia]

hel
Dzisiaj (28 lutego) w hali Arena Ślepsk Malow Suwałki uległ siatkarzom Cerrad Enea Czarni Radom 1:3. Goście wyjechali zabierając ze sobą komplet punktów. MVP spotkania został Karol Butryn, atakujący gości.

W meczu 22. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Cerradem Enea Czarnymi Radom 1:3 (23:25, 42:44, 25:22, 21:25). MVP piątkowego (28.02) meczu został Karol Butryn, atakujący zespołu z Radomia. Warto wspomnieć o rekordowym drugim secie, który trwał aż 59 minut i został tym samym najdłuższym w historii PlusLigi.
- Mamy utrzymanie. Teraz walczymy o marzenia - powiedział tuż po spotkaniu Wojciech Winnik, prezes MKS Ślepsk Malow Suwałki.
- Koncentrujemy się już tylko na następnym meczu - dodał Nicolas Szerszeń, przyjmujący biało-niebieskich, który w meczu z Cerradem Eneą Czarnymi Radom zdobył 18 punktów:

Kolejny mecz suwalczanie rozegrają 4 marca. Rywalem podopiecznych trenera Andrzeja Kowala będzie Trefl Gdańsk. Początek spotkania o godzinie 20:30, w gdańskiej "Ergo Arenie".

Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 42:44, 25:22, 21:25)
Ślepsk Malow Suwałki: Szerszeń (18), Bołądź (24), Takvam (9), Rohnka (1), Sapiński (8), Tuaniga (1), Filipowicz (libero), Stańczak (libero) oraz Szwaradzki (4), Siek, Klinkenberg (8), Rudzewicz (1), Gonciarz (1).
Cerrad Enea Czarni Radom: Pajenk (12), Kędzierski (2), Boruch (2), Sander (18), Włodarczyk (10), Butryn (34), Ruciak (libero), Masłowski (libero) oraz Grzechnik (1), Protopsaltis, Firszt.
MVP: Karol Butryn (Cerrad Enea Czarni Radom).

Zobacz koniecznie: Jesteś na L4? Spodziewaj się kontroli ZUS