Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu Warszawy w okręgach nr Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz
Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu Warszawy w okręgach nr Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Śródmieście, Żoliborz zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LASZKO Tomasz Jacek: pozycja 1 : 2,42% (1 720 głosów)
- KLAŻYŃSKI Wojciech Jan: pozycja 2 : 2,42% (1 720 głosów)
- POLITOWSKA Maria Jolanta: pozycja 3 : 2,42% (1 720 głosów)
- GÓRNY Stanisław Andrzej: pozycja 4 : 2,42% (1 720 głosów)
- TWARDOCH Alicja: pozycja 5 : 2,42% (1 720 głosów)
- ŚWISTAK Stanisław Tadeusz: pozycja 6 : 2,42% (1 720 głosów)
- WITKOWSKA Ewa Teresa: pozycja 7 : 2,42% (1 720 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- RADECKA-JELEN Magdalena: pozycja 1 : 1,02% (724 głosów)
- HERBAŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,02% (724 głosów)
- BORECKA Wioletta: pozycja 3 : 1,02% (724 głosów)
- BORECKI Krzysztof: pozycja 4 : 1,02% (724 głosów)
- MATRYBA Maciej: pozycja 5 : 1,02% (724 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BAZYLCZUK-KORCZEWSKA Ewa: pozycja 1 : 1,87% (1 329 głosów)
- GASIK-DASZKOWSKI Michał Witold: pozycja 2 : 1,87% (1 329 głosów)
- SZCZUKIEWICZ Elżbieta: pozycja 3 : 1,87% (1 329 głosów)
- TYNDA Karol Dominik: pozycja 4 : 1,87% (1 329 głosów)
- ZYCHOWICZ Paulina: pozycja 5 : 1,87% (1 329 głosów)
- WOJTASIK Bartłomiej Jerzy: pozycja 6 : 1,87% (1 329 głosów)
- KAŁWA Tomasz Jacek: pozycja 7 : 1,87% (1 329 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PRZYCHODZIEŃ-SCHMIDT Ewa Agnieszka: pozycja 1 : 9,53% (6 777 głosów)
- STAŃKO Adam Marek: pozycja 2 : 9,53% (6 777 głosów)
- CISZKOWSKI Maksymilian: pozycja 3 : 9,53% (6 777 głosów)
- DACA Elżbieta Alicja: pozycja 4 : 9,53% (6 777 głosów)
- GŁAZOWSKI Adam: pozycja 5 : 9,53% (6 777 głosów)
- WRÓBLEWSKA Sylwia: pozycja 6 : 9,53% (6 777 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:
- LORENTOWICZ Łukasz Krzysztof: pozycja 1 : 1,1% (781 głosów)
- PAWŁOWSKA-HENCEL Joanna: pozycja 2 : 1,1% (781 głosów)
- SKWAREK Marta Beata: pozycja 3 : 1,1% (781 głosów)
- PODPŁOŃSKA Monika Maria: pozycja 4 : 1,1% (781 głosów)
- WÓJCICKI Marek: pozycja 5 : 1,1% (781 głosów)
- ROSPĘDOWSKI Jerzy Marian: pozycja 6 : 1,1% (781 głosów)
- EWERTOWSKA Ewelina Aleksandra: pozycja 7 : 1,1% (781 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WIERZCHOWSKI Marcin: pozycja 1 : 3,39% (2 833 głosów)
- CACKOWSKI Marek Jan: pozycja 2 : 3,39% (2 833 głosów)
- PĘPKIEWICZ Iwona Małgorzata: pozycja 3 : 3,39% (2 833 głosów)
- PERKOWSKA Mirosława: pozycja 4 : 3,39% (2 833 głosów)
- BOROWY Marek: pozycja 5 : 3,39% (2 833 głosów)
- JASIŃSKI Tadeusz Sławomir: pozycja 6 : 3,39% (2 833 głosów)
- BORODZIŃSKA Ewa Teresa: pozycja 7 : 3,39% (2 833 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WOŚKO-MATRYBA Joanna Ewa: pozycja 1 : 1,17% (980 głosów)
- URBANIAK Jan Piotr: pozycja 2 : 1,17% (980 głosów)
- BENDA Paulina Joanna: pozycja 3 : 1,17% (980 głosów)
- WITKOWIAK Jerzy: pozycja 4 : 1,17% (980 głosów)
- PATALAS Elżbieta Mieczysława: pozycja 5 : 1,17% (980 głosów)
- HERBAŃSKI Paweł Kamil: pozycja 6 : 1,17% (980 głosów)
- MIKOŁAJSKI Artur: pozycja 7 : 1,17% (980 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- STAŃCZYK Anna Maria: pozycja 1 : 1,23% (1 025 głosów)
- CEGIEŁKA Eryk Piotr: pozycja 2 : 1,23% (1 025 głosów)
- PRUSZYŃSKA Anna Grażyna: pozycja 3 : 1,23% (1 025 głosów)
- NOWIŃSKI Marek Andrzej: pozycja 4 : 1,23% (1 025 głosów)
- SŁOMIŃSKA Natasza Anna: pozycja 5 : 1,23% (1 025 głosów)
- KIEDROWSKI Adam Ludwik: pozycja 6 : 1,23% (1 025 głosów)
- JAKUBOWSKI Bartosz: pozycja 7 : 1,23% (1 025 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DĄBROWSKI Jarosław Jan: pozycja 1 : 7,07% (5 904 głosów)
- KOŚCIŃSKI Krzysztof Paweł: pozycja 2 : 7,07% (5 904 głosów)
- WOSIŃSKA Anna: pozycja 3 : 7,07% (5 904 głosów)
- SZAMBORSKI Jan Krzysztof: pozycja 4 : 7,07% (5 904 głosów)
- GŁOWACKI Michał Tadeusz: pozycja 5 : 7,07% (5 904 głosów)
- ŚLUSARCZYK Monika Paulina: pozycja 6 : 7,07% (5 904 głosów)
- WYGANOWSKA-KRZYNÓWEK Anna: pozycja 7 : 7,07% (5 904 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:
- PODPŁOŃSKI Robert: pozycja 1 : 1,43% (1 195 głosów)
- JAKIMIAK Rafał Andrzej: pozycja 2 : 1,43% (1 195 głosów)
- KOMOROWSKI Monika Sylwia: pozycja 3 : 1,43% (1 195 głosów)
- BANASIK Bartosz Wojciech: pozycja 4 : 1,43% (1 195 głosów)
- BIAŁECKA Maria Agnieszka: pozycja 5 : 1,43% (1 195 głosów)
- DOBOSZ Marta Anna: pozycja 6 : 1,43% (1 195 głosów)
- KUNCEWICZ-DMOWSKA Katarzyna Marta: pozycja 7 : 1,43% (1 195 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOSNOWSKI Andrzej Piotr: pozycja 1 : 2,55% (1 852 głosów)
- KLEMP Wacław David: pozycja 2 : 2,55% (1 852 głosów)
- WIERZBICKA Elżbieta Janina: pozycja 3 : 2,55% (1 852 głosów)
- MISIAK Piotr Michał: pozycja 4 : 2,55% (1 852 głosów)
- WIERZCHOWSKA Izabela: pozycja 5 : 2,55% (1 852 głosów)
- GAWEŁ Janina Ewa: pozycja 6 : 2,55% (1 852 głosów)
- BODYCH-BIERNACKA Milena: pozycja 7 : 2,55% (1 852 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BURDECKI Bogusław Wojciech: pozycja 1 : 1,04% (758 głosów)
- POPIELARZ Beata: pozycja 2 : 1,04% (758 głosów)
- GAUDYNEK Bogusław Jacek: pozycja 3 : 1,04% (758 głosów)
- HERBAŃSKA Anna Katarzyna: pozycja 4 : 1,04% (758 głosów)
- BENDERZ Damian Karol: pozycja 5 : 1,04% (758 głosów)
- OGÓREK Renata: pozycja 6 : 1,04% (758 głosów)
- MATRYBA Paweł: pozycja 7 : 1,04% (758 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MOSTEK Konrad: pozycja 1 : 1,67% (1 215 głosów)
- NOWAK Monika: pozycja 2 : 1,67% (1 215 głosów)
- PAWŁOWSKI Jacek: pozycja 3 : 1,67% (1 215 głosów)
- MICKIEWICZ Edyta: pozycja 4 : 1,67% (1 215 głosów)
- GÓRAL Oktawian Mateusz: pozycja 5 : 1,67% (1 215 głosów)
- BUGAJSKI Michał Mateusz: pozycja 6 : 1,67% (1 215 głosów)
- KOWALSKA Róża Dominika: pozycja 7 : 1,67% (1 215 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- LIPIŃSKI Marek Tadeusz: pozycja 1 : 7,4% (5 385 głosów)
- RYSZKOWSKI Maciej: pozycja 2 : 7,4% (5 385 głosów)
- ZAWITKOWSKA Monika: pozycja 3 : 7,4% (5 385 głosów)
- OJRZANOWSKI Mikołaj Tymon: pozycja 4 : 7,4% (5 385 głosów)
- JAKIMKO Alicja Natalia: pozycja 5 : 7,4% (5 385 głosów)
- GALA Paweł: pozycja 6 : 7,4% (5 385 głosów)
- NOWOLECKA Aneta: pozycja 7 : 7,4% (5 385 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:
- GIERASIMOWICZ Michał Jerzy: pozycja 1 : 1,63% (1 184 głosów)
- SZENIAWSKI Andrzej: pozycja 2 : 1,63% (1 184 głosów)
- JAKUBOWSKA Joanna: pozycja 3 : 1,63% (1 184 głosów)
- HALICKA Beata: pozycja 4 : 1,63% (1 184 głosów)
- BARUSIŃSKI Szymon Piotr: pozycja 5 : 1,63% (1 184 głosów)
- BLACHA Katarzyna: pozycja 6 : 1,63% (1 184 głosów)
- SYLWESTRZAK Maciej Kacper: pozycja 7 : 1,63% (1 184 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- NIEDZIAŁEK Adam Antoni: pozycja 1 : 3,66% (2 866 głosów)
- ŚWIDERSKA Teresa: pozycja 2 : 3,66% (2 866 głosów)
- PIETRAK Grzegorz Piotr: pozycja 3 : 3,66% (2 866 głosów)
- BEDNARSKI Marcin Ryszard: pozycja 4 : 3,66% (2 866 głosów)
- MIZIOŁEK Stefan Leszek: pozycja 5 : 3,66% (2 866 głosów)
- GREIPNER Zofia Henryka: pozycja 6 : 3,66% (2 866 głosów)
- WIŚNIEWSKA Marianna Halina: pozycja 7 : 3,66% (2 866 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- CZERWIEC Karol: pozycja 1 : 1,37% (1 074 głosów)
- GAWLIŃSKI Paweł Andrzej: pozycja 2 : 1,37% (1 074 głosów)
- GARDIAN-SZYMAŃSKA Aneta Zofia: pozycja 3 : 1,37% (1 074 głosów)
- OSADA Martyna Agnieszka: pozycja 4 : 1,37% (1 074 głosów)
- ZALEWSKI Antoni: pozycja 5 : 1,37% (1 074 głosów)
- MUCHOROWSKI Jan Jerzy: pozycja 6 : 1,37% (1 074 głosów)
- MIŚKIEWICZ Joanna: pozycja 7 : 1,37% (1 074 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BARTOSIAK Maciej Sebastian: pozycja 1 : 6,59% (5 159 głosów)
- FALISZEWSKA Judyta Anna: pozycja 2 : 6,59% (5 159 głosów)
- FRANCZAK Maria Teresa: pozycja 3 : 6,59% (5 159 głosów)
- SIEDLECKI Jan Witold: pozycja 4 : 6,59% (5 159 głosów)
- LESZCZYŃSKA Aleksandra: pozycja 5 : 6,59% (5 159 głosów)
- OSIŃSKA Jolanta Stanisława: pozycja 6 : 6,59% (5 159 głosów)
- KULESZA Marcin: pozycja 7 : 6,59% (5 159 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:
- SYLWESTRZAK Marta Karolina: pozycja 1 : 2,67% (2 089 głosów)
- BARCIŃSKI Krystian: pozycja 2 : 2,67% (2 089 głosów)
- CIESŁOWSKI Eryk: pozycja 3 : 2,67% (2 089 głosów)
- IZDEBSKI Mariusz Piotr: pozycja 4 : 2,67% (2 089 głosów)
- WOCHELSKA Izabella Maria: pozycja 5 : 2,67% (2 089 głosów)
- KOMAN-JĘDRZEJEWSKA Anna Karolina: pozycja 6 : 2,67% (2 089 głosów)
- PAWIŃSKA Barbara: pozycja 7 : 2,67% (2 089 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bemowo - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SIWIK Kacper Józef: pozycja 1 : 3,55% (2 482 głosów)
- SKWARCZYŃSKI Andrzej Władysław: pozycja 2 : 3,55% (2 482 głosów)
- JABŁOŃSKA Joanna: pozycja 3 : 3,55% (2 482 głosów)
- BOROWA Elżbieta: pozycja 4 : 3,55% (2 482 głosów)
- LEWICKI Kewin Mateusz: pozycja 5 : 3,55% (2 482 głosów)
- MAŃKOWSKA Anna: pozycja 6 : 3,55% (2 482 głosów)
- SNARSKI Andrzej: pozycja 7 : 3,55% (2 482 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SAMCZYK Anna Elżbieta: pozycja 1 : 0,82% (575 głosów)
- SOKOŁOWSKI Marcin Andrzej: pozycja 2 : 0,82% (575 głosów)
- BUCZYŃSKA Jolanta Kinga: pozycja 3 : 0,82% (575 głosów)
- SUDOMIR Witold: pozycja 4 : 0,82% (575 głosów)
- BARTOSIAK Paweł: pozycja 5 : 0,82% (575 głosów)
- WITT Grażyna Irena: pozycja 6 : 0,82% (575 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- FRYDRYCH Zuzanna: pozycja 1 : 1,09% (762 głosów)
- KOLIPIŃSKI Adam Karol: pozycja 2 : 1,09% (762 głosów)
- ANIELSKA Natalia: pozycja 3 : 1,09% (762 głosów)
- KAWKA-OSIK Grzegorz Jakub: pozycja 4 : 1,09% (762 głosów)
- KOSIŃSKA Iwona: pozycja 5 : 1,09% (762 głosów)
- UHLIG Wiktor Roman: pozycja 6 : 1,09% (762 głosów)
- PILLICH-KOLIPIŃSKA Agata Maria: pozycja 7 : 1,09% (762 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KACZMAREK Piotr: pozycja 1 : 5,9% (4 129 głosów)
- ŁOBODA Iwona: pozycja 2 : 5,9% (4 129 głosów)
- OLEJNIK Katarzyna Barbara: pozycja 3 : 5,9% (4 129 głosów)
- RUMIANEK Mikołaj Jan: pozycja 4 : 5,9% (4 129 głosów)
- ZAWISTOWSKA Ewa Iwona: pozycja 5 : 5,9% (4 129 głosów)
- KRYSIK Krzysztof: pozycja 6 : 5,9% (4 129 głosów)
- SKUDLARSKA Bożena Małgorzata: pozycja 7 : 5,9% (4 129 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRZAK OBORSKI WYBIERAMY BEMOWO - POLSKA 2050:
- OBORSKI Jarosław Robert: pozycja 1 : 3,04% (2 130 głosów)
- MAŁCZYŃSKI Sebastian Dominik: pozycja 2 : 3,04% (2 130 głosów)
- MAKHANKOVA Iga Irena: pozycja 3 : 3,04% (2 130 głosów)
- KOMOROWSKA Anna Katarzyna: pozycja 4 : 3,04% (2 130 głosów)
- KORZENIEWSKA Monika Joanna: pozycja 5 : 3,04% (2 130 głosów)
- KRZYWORĄCZKA Alicja Maria: pozycja 6 : 3,04% (2 130 głosów)
- STAŃCZAK Andrzej Dominik: pozycja 7 : 3,04% (2 130 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KLIMIUK Wiktor: pozycja 1 : 2,85% (2 387 głosów)
- LIGĘZA Dariusz Jacek: pozycja 2 : 2,85% (2 387 głosów)
- SEKUŁA Maria Elżbieta: pozycja 3 : 2,85% (2 387 głosów)
- PRUSINOWSKA Beata: pozycja 4 : 2,85% (2 387 głosów)
- PAWLIKOWSKA Ewa Stanisława: pozycja 5 : 2,85% (2 387 głosów)
- ZAWADZKI Przemysław Daniel: pozycja 6 : 2,85% (2 387 głosów)
- FURDYNA Jan: pozycja 7 : 2,85% (2 387 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LEWANDOWSKI Tomasz: pozycja 1 : 0,66% (548 głosów)
- CHMIELAK-BRZEZIŃSKA Ewelina: pozycja 2 : 0,66% (548 głosów)
- JAWORSKI Dawid: pozycja 3 : 0,66% (548 głosów)
- CZARNECKA-KALINOWSKA Magdalena: pozycja 4 : 0,66% (548 głosów)
- KĘDZIERSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,66% (548 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOZIOŁ Michał Roman: pozycja 1 : 4,87% (4 075 głosów)
- KUCICKI Krzysztof Mariusz: pozycja 2 : 4,87% (4 075 głosów)
- ŁĄCKA Ilona Joanna: pozycja 3 : 4,87% (4 075 głosów)
- MATUSIK Karolina: pozycja 4 : 4,87% (4 075 głosów)
- STACHURSKI Roman Kazimierz: pozycja 5 : 4,87% (4 075 głosów)
- AKSAMIT Tatiana: pozycja 6 : 4,87% (4 075 głosów)
- GĘSINA Elżbieta Dorota: pozycja 7 : 4,87% (4 075 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:
- SENKO Mateusz Maciej: pozycja 1 : 4,46% (3 735 głosów)
- RAMUS-BIAŁORUCKA Elżbieta Marta: pozycja 2 : 4,46% (3 735 głosów)
- ZIELIŃSKA Justyna Agnieszka: pozycja 3 : 4,46% (3 735 głosów)
- PIEKARSKI Michał Andrzej: pozycja 4 : 4,46% (3 735 głosów)
- ZABŁOCKA Marta: pozycja 5 : 4,46% (3 735 głosów)
- KOSTRO-OLECHOWSKI Tomasz: pozycja 6 : 4,46% (3 735 głosów)
- CICHOCKA Joanna: pozycja 7 : 4,46% (3 735 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:
- STASZEWSKA Elżbieta: pozycja 1 : 0,68% (566 głosów)
- WYSZYŃSKI Rafał Sebastian: pozycja 2 : 0,68% (566 głosów)
- STROMECKI Marcin: pozycja 3 : 0,68% (566 głosów)
- KORDEK Ewa: pozycja 4 : 0,68% (566 głosów)
- GMITRZAK Piotr Kazimierz: pozycja 5 : 0,68% (566 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:
- DRAGAN-BABRAJ Anna Agnieszka: pozycja 1 : 1,15% (958 głosów)
- KLIMEK Aleksandra: pozycja 2 : 1,15% (958 głosów)
- DĄBROWSKA-KUCHNA Monika: pozycja 3 : 1,15% (958 głosów)
- KAMIŃSKI Radosław: pozycja 4 : 1,15% (958 głosów)
- AMBROZIEWICZ Mieczysław Wojciech: pozycja 5 : 1,15% (958 głosów)
- DĘBOWCZYK Marek: pozycja 6 : 1,15% (958 głosów)
- MOSKWA Danuta: pozycja 7 : 1,15% (958 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ORACZ Piotr: pozycja 1 : 2,77% (2 382 głosów)
- DĄBROWSKI Daniel: pozycja 2 : 2,77% (2 382 głosów)
- MAJ Anna: pozycja 3 : 2,77% (2 382 głosów)
- WYBRANOWSKI Zbigniew Andrzej: pozycja 4 : 2,77% (2 382 głosów)
- GAŁĄZKA Bożena Maria: pozycja 5 : 2,77% (2 382 głosów)
- NIEZABITOWSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,77% (2 382 głosów)
- PRAJZNER Olga Maria: pozycja 7 : 2,77% (2 382 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GRAJDA Małgorzata Wioletta: pozycja 1 : 0,74% (636 głosów)
- NOWICKI Jan Paweł: pozycja 2 : 0,74% (636 głosów)
- MAZUREK Marcin: pozycja 3 : 0,74% (636 głosów)
- LEWANDOWSKA Arleta Justyna: pozycja 4 : 0,74% (636 głosów)
- PODSIADŁO Krzysztof Piotr: pozycja 5 : 0,74% (636 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DĄBROWA Bartosz Jan: pozycja 1 : 5,93% (5 100 głosów)
- KOCIK Elżbieta Barbara: pozycja 2 : 5,93% (5 100 głosów)
- GORCZYŃSKI Dariusz Robert: pozycja 3 : 5,93% (5 100 głosów)
- FIRLEJ Damian: pozycja 4 : 5,93% (5 100 głosów)
- SZULGOWICZ Anna Małgorzata: pozycja 5 : 5,93% (5 100 głosów)
- SOBOLEWSKI Mateusz: pozycja 6 : 5,93% (5 100 głosów)
- ROGOŚ Ewa: pozycja 7 : 5,93% (5 100 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:
- OLSZEWSKI Dariusz Stanisław: pozycja 1 : 2,48% (2 136 głosów)
- MACKIEWICZ Jan Sławomir: pozycja 2 : 2,48% (2 136 głosów)
- CHMIELEWSKI Kamil Paweł: pozycja 3 : 2,48% (2 136 głosów)
- GOSK Urszula Maria: pozycja 4 : 2,48% (2 136 głosów)
- CIUK Andrzej Jerzy: pozycja 5 : 2,48% (2 136 głosów)
- NITEK Dorota Janina: pozycja 6 : 2,48% (2 136 głosów)
- GOŁASZEWSKA Marta: pozycja 7 : 2,48% (2 136 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:
- ROGALA Hanna Danuta: pozycja 1 : 1,53% (1 319 głosów)
- ŻENTKOWSKA Beata Wacława: pozycja 2 : 1,53% (1 319 głosów)
- MUSIALIK Dawid: pozycja 3 : 1,53% (1 319 głosów)
- ROZMUS Rudolf Mariusz: pozycja 4 : 1,53% (1 319 głosów)
- OKTABA Aleksander: pozycja 5 : 1,53% (1 319 głosów)
- MALARSKA Agnieszka Elżbieta: pozycja 6 : 1,53% (1 319 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:
- JAWORSKI Piotr Grzegorz: pozycja 1 : 1,26% (1 082 głosów)
- KNAP Piotr: pozycja 2 : 1,26% (1 082 głosów)
- FOLTYN Ilona: pozycja 3 : 1,26% (1 082 głosów)
- STANISZEWSKA Marta: pozycja 4 : 1,26% (1 082 głosów)
- LIPIŃSKA Justyna: pozycja 5 : 1,26% (1 082 głosów)
- PŁATEK Przemysław: pozycja 6 : 1,26% (1 082 głosów)
- SZTORC Marta Elżbieta: pozycja 7 : 1,26% (1 082 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OPRAWSKI Łukasz Henryk: pozycja 1 : 2,24% (1 642 głosów)
- WRÓBLEWSKI Karol: pozycja 2 : 2,24% (1 642 głosów)
- SUL Ewa: pozycja 3 : 2,24% (1 642 głosów)
- TURKIEWICZ Marek Dariusz: pozycja 4 : 2,24% (1 642 głosów)
- JAGIEŁŁO Krzysztof Władysław: pozycja 5 : 2,24% (1 642 głosów)
- WAGNER Dorota Elwira: pozycja 6 : 2,24% (1 642 głosów)
- SAPIEJEWSKA-WACHNIK Grażyna Wanda: pozycja 7 : 2,24% (1 642 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- IGNACZAK Sławomir: pozycja 1 : 0,76% (559 głosów)
- KOPROWSKI Rafał Szczęsny: pozycja 2 : 0,76% (559 głosów)
- WOŹNIAK Anita: pozycja 3 : 0,76% (559 głosów)
- HANDKE Dorota: pozycja 4 : 0,76% (559 głosów)
- NOWOTKA Przemysław: pozycja 5 : 0,76% (559 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SOLAREK Kinga Sylwia: pozycja 1 : 6,92% (5 070 głosów)
- KAMIŃSKI Waldemar: pozycja 2 : 6,92% (5 070 głosów)
- TYBURC Paweł Konrad: pozycja 3 : 6,92% (5 070 głosów)
- DZIEWULAK Andrzej: pozycja 4 : 6,92% (5 070 głosów)
- MARTYNOWSKA Beata Lidia: pozycja 5 : 6,92% (5 070 głosów)
- KOMAR Marzena Agnieszka: pozycja 6 : 6,92% (5 070 głosów)
- JANICKI Paweł Stanisław: pozycja 7 : 6,92% (5 070 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:
- CIESZKOWSKI Piotr: pozycja 1 : 3,09% (2 264 głosów)
- STACIWA Dariusz Oskar: pozycja 2 : 3,09% (2 264 głosów)
- SABAT Kamila Maria: pozycja 3 : 3,09% (2 264 głosów)
- ZABOROWSKI Michał: pozycja 4 : 3,09% (2 264 głosów)
- MAZUREK Kinga Lidia: pozycja 5 : 3,09% (2 264 głosów)
- WOLIŃSKA Katarzyna: pozycja 6 : 3,09% (2 264 głosów)
- TUMASZ Wojciech: pozycja 7 : 3,09% (2 264 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:
- GOSTOMSKI Michał: pozycja 1 : 0,75% (551 głosów)
- KOTECKA Elżbieta Monika: pozycja 2 : 0,75% (551 głosów)
- GRODZKA-CHOMIUK Anna: pozycja 3 : 0,75% (551 głosów)
- KOWIRANDA Wojciech Dominik: pozycja 4 : 0,75% (551 głosów)
- DĄBROWSKI Rafał: pozycja 5 : 0,75% (551 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:
- KOŁNIERZAK Marcin Marian: pozycja 1 : 0,96% (702 głosów)
- ROBERT Sebastian: pozycja 2 : 0,96% (702 głosów)
- LISOWSKA Anna Alicja: pozycja 3 : 0,96% (702 głosów)
- BABRAJ Piotr Tadeusz: pozycja 4 : 0,96% (702 głosów)
- KĘSICKA Iza Marta: pozycja 5 : 0,96% (702 głosów)
- GROBELNA Paulina: pozycja 6 : 0,96% (702 głosów)
- MILCZARSKI Konrad Franciszek: pozycja 7 : 0,96% (702 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GOZDEK Piotr Paweł: pozycja 1 : 2,53% (2 017 głosów)
- MOLKA Halina: pozycja 2 : 2,53% (2 017 głosów)
- KOPERSKI Adrian: pozycja 3 : 2,53% (2 017 głosów)
- GREJCZ Maksymilian Robert: pozycja 4 : 2,53% (2 017 głosów)
- ZAJĄC Elżbieta: pozycja 5 : 2,53% (2 017 głosów)
- MAKOWSKI Patryk: pozycja 6 : 2,53% (2 017 głosów)
- FURDYNA Elżbieta Izabela: pozycja 7 : 2,53% (2 017 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PODGÓRSKI Marcin: pozycja 1 : 0,52% (410 głosów)
- MIROŃSKI Krzysztof: pozycja 2 : 0,52% (410 głosów)
- SIKORA Monika: pozycja 3 : 0,52% (410 głosów)
- OKTABIŃSKA Sylwia: pozycja 4 : 0,52% (410 głosów)
- GŁAŻEWSKI Marek: pozycja 5 : 0,52% (410 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WINIARSKA Izabela Maria: pozycja 1 : 5,32% (4 235 głosów)
- ROSZAK Waldemar Jan: pozycja 2 : 5,32% (4 235 głosów)
- LUBBE Joanna Zofia: pozycja 3 : 5,32% (4 235 głosów)
- FIDURA Daniela Teresa: pozycja 4 : 5,32% (4 235 głosów)
- WIELGOŁASKA Agnieszka Marta: pozycja 5 : 5,32% (4 235 głosów)
- STACHURA-MICHALSKI Dariusz: pozycja 6 : 5,32% (4 235 głosów)
- POWAŁA Piotr: pozycja 7 : 5,32% (4 235 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:
- OLSZEWSKA Mariola Aneta: pozycja 1 : 3,06% (2 433 głosów)
- RYBARCZYK Dominika Maria: pozycja 2 : 3,06% (2 433 głosów)
- GMITRZUK-ZIĘTARSKA Elwira Elżbieta: pozycja 3 : 3,06% (2 433 głosów)
- JÓŹWIAK Rafał Janusz: pozycja 4 : 3,06% (2 433 głosów)
- CIESZKOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 3,06% (2 433 głosów)
- ŁOKIEĆ Piotr Zbigniew: pozycja 6 : 3,06% (2 433 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Monika Iwona: pozycja 7 : 3,06% (2 433 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:
- KURDZIEL-ŚWIECZKA Waldemar Marcin: pozycja 1 : 0,56% (442 głosów)
- MALARSKA Izabella Katarzyna: pozycja 2 : 0,56% (442 głosów)
- MUSIALIK Sebastian Zbigniew: pozycja 3 : 0,56% (442 głosów)
- GOCŁAWSKA Agnieszka Maria: pozycja 4 : 0,56% (442 głosów)
- ŻENTKOWSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 5 : 0,56% (442 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:
- PELC Filip Tadeusz: pozycja 1 : 2,61% (2 079 głosów)
- OLSZEWSKA Dorota: pozycja 2 : 2,61% (2 079 głosów)
- CIEŚLAK Magdalena Stefania: pozycja 3 : 2,61% (2 079 głosów)
- JAKUBIAK Wojciech Bogumił: pozycja 4 : 2,61% (2 079 głosów)
- GLINKA Jolanta: pozycja 5 : 2,61% (2 079 głosów)
- MAŃK Joanna Katarzyna: pozycja 6 : 2,61% (2 079 głosów)
- KOWALSKI Emil: pozycja 7 : 2,61% (2 079 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Białołęka - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOROWAJ Marcin: pozycja 1 : 1,99% (1 279 głosów)
- WOLSKA Iwona Joanna: pozycja 2 : 1,99% (1 279 głosów)
- SOBIESKA Magdalena: pozycja 3 : 1,99% (1 279 głosów)
- TURKIEWICZ Dariusz Andrzej: pozycja 4 : 1,99% (1 279 głosów)
- PRUSINOWSKI Tadeusz: pozycja 5 : 1,99% (1 279 głosów)
- MIĄSZKIEWICZ Paulina Katarzyna: pozycja 6 : 1,99% (1 279 głosów)
- PIETRASIK Dorota: pozycja 7 : 1,99% (1 279 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- STELMAŃSKI Michał: pozycja 1 : 0,66% (423 głosów)
- MISIEJKO Paweł Adam: pozycja 2 : 0,66% (423 głosów)
- SŁABOWSKA Marzena: pozycja 3 : 0,66% (423 głosów)
- KOWALIK-RYBICKA Magdalena: pozycja 4 : 0,66% (423 głosów)
- MARCZAK Tomasz Paweł: pozycja 5 : 0,66% (423 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAWORSKI Piotr Marcin: pozycja 1 : 5,3% (3 404 głosów)
- MYŚLIŃSKA Anna Dorota: pozycja 2 : 5,3% (3 404 głosów)
- BABIK Bartłomiej Marcin: pozycja 3 : 5,3% (3 404 głosów)
- MUSZYŃSKI Piotr Maciej: pozycja 4 : 5,3% (3 404 głosów)
- SZCZYGIEŁ Sylwia Monika: pozycja 5 : 5,3% (3 404 głosów)
- STRZAŁKOWSKA Monika: pozycja 6 : 5,3% (3 404 głosów)
- BREJWO Justyna: pozycja 7 : 5,3% (3 404 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKI:
- ZALESKA Danuta: pozycja 1 : 4,53% (2 912 głosów)
- GUT Sebastian Tomasz: pozycja 2 : 4,53% (2 912 głosów)
- ZYCH Jerzy Konrad: pozycja 3 : 4,53% (2 912 głosów)
- PACZÓSKA Katarzyna: pozycja 4 : 4,53% (2 912 głosów)
- GRYDŹ Anna Katarzyna: pozycja 5 : 4,53% (2 912 głosów)
- TKACZUK-WNĘTOWSKA Anna Danuta: pozycja 6 : 4,53% (2 912 głosów)
- FEDOROWICZ Kamil: pozycja 7 : 4,53% (2 912 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM BIAŁOŁĘKĘ:
- POPIOŁEK Paweł Zbigniew: pozycja 1 : 0,44% (284 głosów)
- KOSIŃSKA Patrycja Elżbieta: pozycja 2 : 0,44% (284 głosów)
- RYBARCZYK Tomasz: pozycja 3 : 0,44% (284 głosów)
- GOSTOMSKA Dagmara: pozycja 4 : 0,44% (284 głosów)
- CZERWONKA Mikołaj: pozycja 5 : 0,44% (284 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA BIAŁOŁĘKA POLSKA 2050:
- JAWORSKI Michał Paweł: pozycja 1 : 1,67% (1 074 głosów)
- MAJKUT Mateusz Adrian: pozycja 2 : 1,67% (1 074 głosów)
- GRZYBOWSKA Elżbieta Krystyna: pozycja 3 : 1,67% (1 074 głosów)
- ŚWIDWA Paweł Rafał: pozycja 4 : 1,67% (1 074 głosów)
- PIĄTKOWSKA Monika Katarzyna: pozycja 5 : 1,67% (1 074 głosów)
- ZALEWSKA Magdalena Monika: pozycja 6 : 1,67% (1 074 głosów)
- PODDĘBNIAK Jacek Ryszard: pozycja 7 : 1,67% (1 074 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZCZEPAŃSKI Mariusz: pozycja 1 : 3,31% (2 536 głosów)
- MIANOWSKI Radosław Tomasz: pozycja 2 : 3,31% (2 536 głosów)
- PODCZASKI Ryszard Stanisław: pozycja 3 : 3,31% (2 536 głosów)
- OSIŃSKA Teresa: pozycja 4 : 3,31% (2 536 głosów)
- WOLSKA Małgorzata: pozycja 5 : 3,31% (2 536 głosów)
- JAROSZ Wojciech: pozycja 6 : 3,31% (2 536 głosów)
- ORŁOWSKA Maria: pozycja 7 : 3,31% (2 536 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LESIUK Remigiusz: pozycja 1 : 0,61% (466 głosów)
- RAKOWSKA Magdalena Anna: pozycja 2 : 0,61% (466 głosów)
- ZAWITKOWSKA Anna Karina: pozycja 3 : 0,61% (466 głosów)
- WASILEWSKI Maciej: pozycja 4 : 0,61% (466 głosów)
- CHMIELEWSKA Monika: pozycja 5 : 0,61% (466 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PIENIEK Daniel Tomasz: pozycja 1 : 5,78% (4 433 głosów)
- SZWED Małgorzata: pozycja 2 : 5,78% (4 433 głosów)
- BANASIAK Teresa Renata: pozycja 3 : 5,78% (4 433 głosów)
- GRZYWACZ Łukasz Jan: pozycja 4 : 5,78% (4 433 głosów)
- BŁACHNIO Jarosław Józef: pozycja 5 : 5,78% (4 433 głosów)
- MŁODZIEJEWSKA Hanna Monika: pozycja 6 : 5,78% (4 433 głosów)
- BARTOSIEWICZ Adam: pozycja 7 : 5,78% (4 433 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:
- TUREK Ewa: pozycja 1 : 4,76% (3 647 głosów)
- MAŁECKA-RZODKIEWICZ Maria Władysława: pozycja 2 : 4,76% (3 647 głosów)
- NOWAK Szymon: pozycja 3 : 4,76% (3 647 głosów)
- KANIASTY Marta Olga: pozycja 4 : 4,76% (3 647 głosów)
- MACIAK Mariusz: pozycja 5 : 4,76% (3 647 głosów)
- SZAFRANIEC Tomasz Wojciech: pozycja 6 : 4,76% (3 647 głosów)
- SARNOWSKA Weronika Natalia: pozycja 7 : 4,76% (3 647 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- UMIŃSKI Sławomir Bogdan: pozycja 1 : 3,31% (3 222 głosów)
- WŁODARCZYK Michał Janusz: pozycja 2 : 3,31% (3 222 głosów)
- BOCZULA Daniel Paweł: pozycja 3 : 3,31% (3 222 głosów)
- KURKOWSKA Wanda Władysława: pozycja 4 : 3,31% (3 222 głosów)
- KAMIŃSKI Waldemar: pozycja 5 : 3,31% (3 222 głosów)
- WŁOSTOWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 3,31% (3 222 głosów)
- JEŻEWSKA Wioletta Marta: pozycja 7 : 3,31% (3 222 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WYSZYŃSKI Dominik: pozycja 1 : 0,64% (626 głosów)
- PIEŃKOWSKI Maciej Igor: pozycja 2 : 0,64% (626 głosów)
- BRĘCZEWSKA-KRUSZYNA Magdalena Beata: pozycja 3 : 0,64% (626 głosów)
- ŻEBROWSKA Bożena: pozycja 4 : 0,64% (626 głosów)
- BURZYKOWSKI-ROMANOWSKI Paweł Damian: pozycja 5 : 0,64% (626 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MALINA Andrzej Janusz: pozycja 1 : 3,98% (3 870 głosów)
- BORKOWSKI Wojciech Józef: pozycja 2 : 3,98% (3 870 głosów)
- KRUPA Natalia Urszula: pozycja 3 : 3,98% (3 870 głosów)
- DAŚKO Paulina: pozycja 4 : 3,98% (3 870 głosów)
- ZWIJALSKI Piotr Kazimierz: pozycja 5 : 3,98% (3 870 głosów)
- ŁAPAJ Małgorzata: pozycja 6 : 3,98% (3 870 głosów)
- PUŚKO Radosław: pozycja 7 : 3,98% (3 870 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:
- PIETRUCZUK Grzegorz Jarosław: pozycja 1 : 6,53% (6 349 głosów)
- SZADKOWSKA Monika: pozycja 2 : 6,53% (6 349 głosów)
- WALAS Piotr: pozycja 3 : 6,53% (6 349 głosów)
- CIUPKA Renata Zofia: pozycja 4 : 6,53% (6 349 głosów)
- JANCZEWSKA Arleta: pozycja 5 : 6,53% (6 349 głosów)
- GŁUCH Krystian: pozycja 6 : 6,53% (6 349 głosów)
- BANASIUK Robert: pozycja 7 : 6,53% (6 349 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DŁUSKA Karolina: pozycja 1 : 2,91% (2 352 głosów)
- PALUSZEK Aneta: pozycja 2 : 2,91% (2 352 głosów)
- NOWOSIELSKI Wiesław: pozycja 3 : 2,91% (2 352 głosów)
- DYBALSKI Piotr: pozycja 4 : 2,91% (2 352 głosów)
- NAWROCKA Olga: pozycja 5 : 2,91% (2 352 głosów)
- MIZERSKI Zbigniew Edward: pozycja 6 : 2,91% (2 352 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ROGUSKI Michał: pozycja 1 : 0,57% (462 głosów)
- POPIS Marek: pozycja 2 : 0,57% (462 głosów)
- BUBIAK Marta Aniela: pozycja 3 : 0,57% (462 głosów)
- MALINOWSKI Łukasz: pozycja 4 : 0,57% (462 głosów)
- LIPIŃSKA Wiesława: pozycja 5 : 0,57% (462 głosów)
- RYNKIEWICZ Anna: pozycja 6 : 0,57% (462 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- POPŁAWSKA Ilona: pozycja 1 : 5,51% (4 458 głosów)
- ZĘGOTA Filip Klaudiusz: pozycja 2 : 5,51% (4 458 głosów)
- NESKA Anna: pozycja 3 : 5,51% (4 458 głosów)
- TURECZEK-ZAKRZEWSKI Mariusz Stefan: pozycja 4 : 5,51% (4 458 głosów)
- MORAWSKI Bartłomiej Rafał: pozycja 5 : 5,51% (4 458 głosów)
- RUSTECKA Barbara Maria: pozycja 6 : 5,51% (4 458 głosów)
- BŁACHUT Jakub: pozycja 7 : 5,51% (4 458 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:
- LISIAK Krystian Mateusz: pozycja 1 : 5,8% (4 691 głosów)
- WŁODARCZYK Marcin Witold: pozycja 2 : 5,8% (4 691 głosów)
- KACPRZAK Grażyna Renata: pozycja 3 : 5,8% (4 691 głosów)
- GRDEŃ-KOŁSUT Justyna Ewa: pozycja 4 : 5,8% (4 691 głosów)
- DAMIESZKO Mirosława Wanda: pozycja 5 : 5,8% (4 691 głosów)
- ŻEBROWSKI Olaf: pozycja 6 : 5,8% (4 691 głosów)
- CYGLER Sławomir: pozycja 7 : 5,8% (4 691 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JEŻEWSKI Jacek Robert: pozycja 1 : 3,4% (2 373 głosów)
- KOMOREK Irena Teresa: pozycja 2 : 3,4% (2 373 głosów)
- KOLĘDA Artur Zygmunt: pozycja 3 : 3,4% (2 373 głosów)
- ŚWIDERSKA Anna Maria: pozycja 4 : 3,4% (2 373 głosów)
- PERZYNA Krzysztof: pozycja 5 : 3,4% (2 373 głosów)
- NOWACKA Ewa: pozycja 6 : 3,4% (2 373 głosów)
- STRUGALSKI Tomasz: pozycja 7 : 3,4% (2 373 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BUBIAK Krzysztofa Zofia: pozycja 1 : 0,55% (387 głosów)
- JUŚ Ewa: pozycja 2 : 0,55% (387 głosów)
- ZADROGA Katarzyna: pozycja 3 : 0,55% (387 głosów)
- KAMODA Piotr: pozycja 4 : 0,55% (387 głosów)
- RUTKOWSKI Paweł: pozycja 5 : 0,55% (387 głosów)
- BRZOSTEK Jan: pozycja 6 : 0,55% (387 głosów)
- STRZEŻEK Iga Gabriela: pozycja 7 : 0,55% (387 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŚLASKI Piotr Cezary: pozycja 1 : 4,47% (3 123 głosów)
- SZYMAŃCZYK Aleksandra Elżbieta: pozycja 2 : 4,47% (3 123 głosów)
- ZUCHOWICZ Aneta: pozycja 3 : 4,47% (3 123 głosów)
- JANIKOWSKA Natalia: pozycja 4 : 4,47% (3 123 głosów)
- BASAK Robert Jacek: pozycja 5 : 4,47% (3 123 głosów)
- LEJWODA Wojciech: pozycja 6 : 4,47% (3 123 głosów)
- ZIĘCINA Olaf Mieczysław: pozycja 7 : 4,47% (3 123 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:
- CZARNECKA Anna Maria: pozycja 1 : 5,86% (4 090 głosów)
- PIĄTKOWSKI Włodzimierz Janusz: pozycja 2 : 5,86% (4 090 głosów)
- GOLA Agnieszka Ewa: pozycja 3 : 5,86% (4 090 głosów)
- BIAŁOWĄS Małgorzata Urszula: pozycja 4 : 5,86% (4 090 głosów)
- ŻYLIŃSKI Maciej Jakub: pozycja 5 : 5,86% (4 090 głosów)
- WASIELKIEWICZ Dorota: pozycja 6 : 5,86% (4 090 głosów)
- ŁONIEWSKI Michał Stefan: pozycja 7 : 5,86% (4 090 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Bielany - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KULESZA Stefan: pozycja 1 : 2,98% (2 111 głosów)
- WOLSKA Joanna Daria: pozycja 2 : 2,98% (2 111 głosów)
- CHOWAŃCZAK Zdzisław Jan: pozycja 3 : 2,98% (2 111 głosów)
- LENART Anna Maria: pozycja 4 : 2,98% (2 111 głosów)
- OSIŃSKI Jan: pozycja 5 : 2,98% (2 111 głosów)
- OBRĘBSKA Jolanta: pozycja 6 : 2,98% (2 111 głosów)
- BARANEK Eryk Adrian: pozycja 7 : 2,98% (2 111 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CHMIELEWSKI Maciej: pozycja 1 : 5,37% (3 800 głosów)
- CHĘCIŃSKI Lech Krzysztof: pozycja 2 : 5,37% (3 800 głosów)
- RADZIEJEWSKA Joanna Maria: pozycja 3 : 5,37% (3 800 głosów)
- BOCHENEK Krzysztof: pozycja 4 : 5,37% (3 800 głosów)
- DĄBROWSKA Katarzyna Sylwia: pozycja 5 : 5,37% (3 800 głosów)
- ZIENKIEWICZ Jacek Stanisław: pozycja 6 : 5,37% (3 800 głosów)
- HEVELKE-KASIEWICZ Magdalena Blanka: pozycja 7 : 5,37% (3 800 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „RAZEM DLA BIELAN”:
- WALENTYNOWICZ Iwona: pozycja 1 : 5,93% (4 196 głosów)
- GŁOWICKA-MISZCZAK Agnieszka Wioletta: pozycja 2 : 5,93% (4 196 głosów)
- SROCZYŃSKI Radosław Jerzy: pozycja 3 : 5,93% (4 196 głosów)
- PISARSKA Marzena Anna: pozycja 4 : 5,93% (4 196 głosów)
- POCHMURSKI Krzysztof Andrzej: pozycja 5 : 5,93% (4 196 głosów)
- KRASUSKI Adam: pozycja 6 : 5,93% (4 196 głosów)
- TWAROWSKI Artur Paweł: pozycja 7 : 5,93% (4 196 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZCZEGIELNIAK Tomasz: pozycja 1 : 2,88% (3 412 głosów)
- ŻEMAJTIS Marta Aleksandra: pozycja 2 : 2,88% (3 412 głosów)
- RADZIKOWSKI Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 2,88% (3 412 głosów)
- DĘBOWSKA Hanna Krystyna: pozycja 4 : 2,88% (3 412 głosów)
- ZBROJA Jerzy Zygmunt: pozycja 5 : 2,88% (3 412 głosów)
- SKARBEK Joanna Zofia: pozycja 6 : 2,88% (3 412 głosów)
- JAKUBOWSKI Jerzy Stefan: pozycja 7 : 2,88% (3 412 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- NOGAL Paweł: pozycja 1 : 0,88% (1 042 głosów)
- PIZŁO Wojciech Stanisław: pozycja 2 : 0,88% (1 042 głosów)
- WANCERZ Krystyna: pozycja 3 : 0,88% (1 042 głosów)
- KURLEJ Kamila Katarzyna: pozycja 4 : 0,88% (1 042 głosów)
- CZARNOTA Arkadiusz: pozycja 5 : 0,88% (1 042 głosów)
- SZCZEPANIK Adrianna Dominika: pozycja 6 : 0,88% (1 042 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- CICHOSZ Michał: pozycja 1 : 3,21% (3 804 głosów)
- WOJNA Edyta Wioletta: pozycja 2 : 3,21% (3 804 głosów)
- FISZER Łukasz Franciszek: pozycja 3 : 3,21% (3 804 głosów)
- WOLNY Małgorzata Agata: pozycja 4 : 3,21% (3 804 głosów)
- KSIĄŻEK Jerzy: pozycja 5 : 3,21% (3 804 głosów)
- MSZYCA Aleksander Szymon: pozycja 6 : 3,21% (3 804 głosów)
- TROJANOWSKA Anna Magdalena: pozycja 7 : 3,21% (3 804 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- STĘPIEŃ Marcin: pozycja 1 : 6,45% (7 649 głosów)
- CZAPLIŃSKA Izabella Monika: pozycja 2 : 6,45% (7 649 głosów)
- KWIATKOWSKI Marek: pozycja 3 : 6,45% (7 649 głosów)
- KOSIŃSKA-KRAUZE Bożena Maria: pozycja 4 : 6,45% (7 649 głosów)
- WRÓBEL-WOLIŃSKA Elżbieta Janina: pozycja 5 : 6,45% (7 649 głosów)
- ŚMIGULSKI Tomasz Janusz: pozycja 6 : 6,45% (7 649 głosów)
- OSTAPKOWICZ Maciej Robert: pozycja 7 : 6,45% (7 649 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- WAWRYNIUK Maciej: pozycja 1 : 0,38% (445 głosów)
- ANUSZEWSKA Michalina Wanda: pozycja 2 : 0,38% (445 głosów)
- KRYZA Piotr Michał: pozycja 3 : 0,38% (445 głosów)
- KROSZCZYŃSKA-PIOTROWSKA Małgorzata Ewa: pozycja 4 : 0,38% (445 głosów)
- ROSTKOWSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,38% (445 głosów)
KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:
- KĘPIŃSKA Ewa: pozycja 1 : 1,02% (1 213 głosów)
- GAŁAT Paweł Mateusz: pozycja 2 : 1,02% (1 213 głosów)
- PRZYBYSZ Maria: pozycja 3 : 1,02% (1 213 głosów)
- WLAZŁO Marek Zenon: pozycja 4 : 1,02% (1 213 głosów)
- BOROWSKA Agata Teresa: pozycja 5 : 1,02% (1 213 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OWSIANKO Grzegorz: pozycja 1 : 2,86% (3 262 głosów)
- KAŁASKA Przemysław Bernard: pozycja 2 : 2,86% (3 262 głosów)
- IMBIEROWICZ Maria Dominika: pozycja 3 : 2,86% (3 262 głosów)
- RZYMSKI Grzegorz Antoni: pozycja 4 : 2,86% (3 262 głosów)
- GRUZ Krystyna Wanda: pozycja 5 : 2,86% (3 262 głosów)
- SADOWNIK Józef: pozycja 6 : 2,86% (3 262 głosów)
- ŚWIDERSKA Jadwiga Janina: pozycja 7 : 2,86% (3 262 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KĘPSKA Monika Aleksandra: pozycja 1 : 1,34% (1 525 głosów)
- BLICHARSKI Marcin Zygmunt: pozycja 2 : 1,34% (1 525 głosów)
- KOMPA Jakub Paweł: pozycja 3 : 1,34% (1 525 głosów)
- MILEWSKI Andrzej Karol: pozycja 4 : 1,34% (1 525 głosów)
- PRIEBE Maciej Marian: pozycja 5 : 1,34% (1 525 głosów)
- BOTULIŃSKA Urszula Maria: pozycja 6 : 1,34% (1 525 głosów)
- HOŁOWNIA Bożenna Urszula: pozycja 7 : 1,34% (1 525 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JANKOWSKA Dominika Maria: pozycja 1 : 2,52% (2 869 głosów)
- WASZKIEWICZ Tomasz Jan: pozycja 2 : 2,52% (2 869 głosów)
- JEDYŃSKA Sylwia: pozycja 3 : 2,52% (2 869 głosów)
- POPŁAWSKA Aleksandra Aniela: pozycja 4 : 2,52% (2 869 głosów)
- SAWONIEWICZ Marek: pozycja 5 : 2,52% (2 869 głosów)
- TUBELEWICZ Piotr Edward: pozycja 6 : 2,52% (2 869 głosów)
- MATŁOKA Michał: pozycja 7 : 2,52% (2 869 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MYCKA Michał Piotr: pozycja 1 : 6,51% (7 409 głosów)
- SZCZĘSNA Małgorzata Hanna: pozycja 2 : 6,51% (7 409 głosów)
- KUROPATNICKA-JUREK Anna Maria: pozycja 3 : 6,51% (7 409 głosów)
- NOWICKI Maciej: pozycja 4 : 6,51% (7 409 głosów)
- ZAGÓRSKI Michał Jan: pozycja 5 : 6,51% (7 409 głosów)
- KUCHARCZUK Paweł Stanisław: pozycja 6 : 6,51% (7 409 głosów)
- CZERNIEWSKA Monika Barbara: pozycja 7 : 6,51% (7 409 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- SIKORSKI Ireneusz Adam: pozycja 1 : 0,24% (278 głosów)
- LITEWSKA Katarzyna Genowefa: pozycja 2 : 0,24% (278 głosów)
- ŁĄCZ Arkadiusz Adolf: pozycja 3 : 0,24% (278 głosów)
- SKWIERAWSKA Janina Anna: pozycja 4 : 0,24% (278 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Artur Andrzej: pozycja 5 : 0,24% (278 głosów)
KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:
- PIECHNIK Leszek: pozycja 1 : 1,23% (1 404 głosów)
- WAŁOWSKI Marzenna Elżbieta: pozycja 2 : 1,23% (1 404 głosów)
- BANASIAK Ryszard Grzegorz: pozycja 3 : 1,23% (1 404 głosów)
- BEŁKOWSKA Teresa: pozycja 4 : 1,23% (1 404 głosów)
- MACIASZEK Mateusz Maciej: pozycja 5 : 1,23% (1 404 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SKARBEK Katarzyna: pozycja 1 : 3,33% (4 085 głosów)
- OLECH Tymon Fabian: pozycja 2 : 3,33% (4 085 głosów)
- PĘKALSKA Dorota Ilona: pozycja 3 : 3,33% (4 085 głosów)
- SKIBA Andrzej Henryk: pozycja 4 : 3,33% (4 085 głosów)
- JAROSZ Jadwiga Teresa: pozycja 5 : 3,33% (4 085 głosów)
- SOŁTAN Adam Maria: pozycja 6 : 3,33% (4 085 głosów)
- ADAMCZYK Ewa: pozycja 7 : 3,33% (4 085 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SALAMON Marcin Wacław: pozycja 1 : 1,03% (1 264 głosów)
- NAWROCKI Paweł: pozycja 2 : 1,03% (1 264 głosów)
- KINASIEWICZ Marianna Antonina: pozycja 3 : 1,03% (1 264 głosów)
- KOZŁOWSKA Małgorzata Gabriela: pozycja 4 : 1,03% (1 264 głosów)
- RYĆ Jan Kazimierz: pozycja 5 : 1,03% (1 264 głosów)
- GŁODOWSKI Roman: pozycja 6 : 1,03% (1 264 głosów)
- CHRAPEK Dominika Gizela: pozycja 7 : 1,03% (1 264 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KUZAK Kamil Krzysztof: pozycja 1 : 2,09% (2 568 głosów)
- KRZYŻAK-PITURA Agnieszka Marta: pozycja 2 : 2,09% (2 568 głosów)
- ORŁOWSKI Radosław Jakub: pozycja 3 : 2,09% (2 568 głosów)
- KWAŚNIEWSKA Kamila: pozycja 4 : 2,09% (2 568 głosów)
- OLCZAK Lech: pozycja 5 : 2,09% (2 568 głosów)
- JAKUBIAK-WOŹNIAK Magdalena: pozycja 6 : 2,09% (2 568 głosów)
- MATERNA Kacper Szymon: pozycja 7 : 2,09% (2 568 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TKACZ Łukasz: pozycja 1 : 6,96% (8 549 głosów)
- POLUBIEC Natalia Katarzyna: pozycja 2 : 6,96% (8 549 głosów)
- KOZŁOWSKI Marcin: pozycja 3 : 6,96% (8 549 głosów)
- SZYMAŃSKA Joanna: pozycja 4 : 6,96% (8 549 głosów)
- KIEŁCZEWSKI Piotr Marek: pozycja 5 : 6,96% (8 549 głosów)
- BRÓZDA Hanna Janina: pozycja 6 : 6,96% (8 549 głosów)
- SADOWSKA Katarzyna: pozycja 7 : 6,96% (8 549 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- SKWIERAWSKI Paweł: pozycja 1 : 0,27% (327 głosów)
- KOZŁOWSKI Piotr Zygmunt: pozycja 2 : 0,27% (327 głosów)
- SIKORSKA Izabela: pozycja 3 : 0,27% (327 głosów)
- KRYZA Agnieszka Sława: pozycja 4 : 0,27% (327 głosów)
- MAZUREK Kamil Julian: pozycja 5 : 0,27% (327 głosów)
KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:
- WERSOŁOWSKI Andrzej Roman: pozycja 1 : 0,95% (1 172 głosów)
- PUSŁOWSKA Maria Jolanta: pozycja 2 : 0,95% (1 172 głosów)
- KORNATOWSKA Małgorzata Maria: pozycja 3 : 0,95% (1 172 głosów)
- ZAWIŚLAK Elżbieta Zofia: pozycja 4 : 0,95% (1 172 głosów)
- KUZIEMSKI Bogdan Maciej: pozycja 5 : 0,95% (1 172 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOSNOWSKI Radosław Artur: pozycja 1 : 3,07% (3 901 głosów)
- GOCA Bożena: pozycja 2 : 3,07% (3 901 głosów)
- MALINOWSKA Liliana Małgorzata: pozycja 3 : 3,07% (3 901 głosów)
- IWANOW Jerzy: pozycja 4 : 3,07% (3 901 głosów)
- GAJDEK Jan Andrzej: pozycja 5 : 3,07% (3 901 głosów)
- BUDZYK Andrzej Krzysztof: pozycja 6 : 3,07% (3 901 głosów)
- TARTAS Joanna Krystyna: pozycja 7 : 3,07% (3 901 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PRUCNAL Tomasz Stefan: pozycja 1 : 0,88% (1 118 głosów)
- MYKA Małgorzata Danuta: pozycja 2 : 0,88% (1 118 głosów)
- KRÓLAK Kamila: pozycja 3 : 0,88% (1 118 głosów)
- DRAL Katarzyna Agnieszka: pozycja 4 : 0,88% (1 118 głosów)
- CISEK Tomasz Robert: pozycja 5 : 0,88% (1 118 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- GRZESZAK Jacek Julian: pozycja 1 : 2,54% (3 223 głosów)
- PANEK Mateusz Piotr: pozycja 2 : 2,54% (3 223 głosów)
- BUGAJ Karolina Anna: pozycja 3 : 2,54% (3 223 głosów)
- WERESZCZYŃSKI Marcin: pozycja 4 : 2,54% (3 223 głosów)
- JĘDRZEJEWSKA Zuzanna Halina: pozycja 5 : 2,54% (3 223 głosów)
- CHABIERA Luiza: pozycja 6 : 2,54% (3 223 głosów)
- JAGODZIŃSKA Anna Klara: pozycja 7 : 2,54% (3 223 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- LEWANDOWSKA Joanna Franciszka: pozycja 1 : 7,1% (9 017 głosów)
- SARNOWICZ Michał Kazimierz: pozycja 2 : 7,1% (9 017 głosów)
- FAŁEK Jacek Tomasz: pozycja 3 : 7,1% (9 017 głosów)
- WABIK Jacek: pozycja 4 : 7,1% (9 017 głosów)
- NICZYPORUK Mariola Iwona: pozycja 5 : 7,1% (9 017 głosów)
- KOTAŃSKI Robert Klaudiusz: pozycja 6 : 7,1% (9 017 głosów)
- MENDELEWSKA Sylwia Marzena: pozycja 7 : 7,1% (9 017 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- RUPP Mariusz: pozycja 1 : 0,22% (275 głosów)
- DZIEWULSKA Agnieszka: pozycja 2 : 0,22% (275 głosów)
- ROGACZ Piotr Maciej: pozycja 3 : 0,22% (275 głosów)
- NIZIOŁEK Monika Elżbieta: pozycja 4 : 0,22% (275 głosów)
- BRODZKA Iwona: pozycja 5 : 0,22% (275 głosów)
KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:
- RUTKOWSKA Anna: pozycja 1 : 1,11% (1 409 głosów)
- HEMAN Karolina Katarzyna: pozycja 2 : 1,11% (1 409 głosów)
- MARKIEWICZ Teresa Julianna: pozycja 3 : 1,11% (1 409 głosów)
- MICHROWSKI Stanisław Wincenty: pozycja 4 : 1,11% (1 409 głosów)
- ROUBINEK Otton Krzysztof: pozycja 5 : 1,11% (1 409 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Mokotów - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WASILEWSKI Witold Ludwik: pozycja 1 : 3,34% (4 911 głosów)
- BOROWSKI Sylwester Robert: pozycja 2 : 3,34% (4 911 głosów)
- TARNAWCZYK Anna Katarzyna: pozycja 3 : 3,34% (4 911 głosów)
- MALINOWSKI Jacek Grzegorz: pozycja 4 : 3,34% (4 911 głosów)
- KUBASIK Lidia Jadwiga: pozycja 5 : 3,34% (4 911 głosów)
- SZELĄGOWSKI Krzysztof Jarosław: pozycja 6 : 3,34% (4 911 głosów)
- OWSIANKO Małgorzata Bronisława: pozycja 7 : 3,34% (4 911 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- NAŁĘCZ Sławomir Michał: pozycja 1 : 1,31% (1 930 głosów)
- GMYREK Leszek Jarosław: pozycja 2 : 1,31% (1 930 głosów)
- WĘDRYCHOWSKA Agnieszka Anna: pozycja 3 : 1,31% (1 930 głosów)
- BIERNACIK Anna Teresa: pozycja 4 : 1,31% (1 930 głosów)
- ŁOKAJ Agnieszka Maria: pozycja 5 : 1,31% (1 930 głosów)
- JUNIAK Maciej: pozycja 6 : 1,31% (1 930 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SAWONIEWICZ Wojciech Vincent: pozycja 1 : 2,47% (3 622 głosów)
- ZIONTEK Karolina Elżbieta: pozycja 2 : 2,47% (3 622 głosów)
- PLISZKA Weronika Luiza: pozycja 3 : 2,47% (3 622 głosów)
- JAWOROWSKA Zofia Wiktoria: pozycja 4 : 2,47% (3 622 głosów)
- HASSA Maciej Marcin: pozycja 5 : 2,47% (3 622 głosów)
- KWIATEK Kacper Aleksander: pozycja 6 : 2,47% (3 622 głosów)
- KONDRACKI Kacper: pozycja 7 : 2,47% (3 622 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SOSNOWSKI Krzysztof Marcin: pozycja 1 : 6,46% (9 487 głosów)
- BALIŃSKA Joanna Jadwiga: pozycja 2 : 6,46% (9 487 głosów)
- BUGAJCZYK Sławomir Wojciech: pozycja 3 : 6,46% (9 487 głosów)
- PIETRASIK Paulina Aleksandra: pozycja 4 : 6,46% (9 487 głosów)
- GÓRSKI Marcin Jan: pozycja 5 : 6,46% (9 487 głosów)
- STACHURA Robert: pozycja 6 : 6,46% (9 487 głosów)
- DEMBOWSKA Joanna Anna: pozycja 7 : 6,46% (9 487 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- LITEWSKI Michał Bartłomiej: pozycja 1 : 0,4% (585 głosów)
- WÓLCZYŃSKA Julia Klaudia: pozycja 2 : 0,4% (585 głosów)
- RĘCZKOWSKI Paweł: pozycja 3 : 0,4% (585 głosów)
- PIECZKOWSKI Ireneusz Piotr: pozycja 4 : 0,4% (585 głosów)
- ZAWALICH Marta Magdalena: pozycja 5 : 0,4% (585 głosów)
KOMITET WYBORCZY MOKOTÓW DLA WSZYSTKICH:
- WNOROWSKA Żaneta Helena: pozycja 1 : 0,85% (1 253 głosów)
- DADUN Emanuel Maciej: pozycja 2 : 0,85% (1 253 głosów)
- SZABRAŃSKI Mariusz Piotr: pozycja 3 : 0,85% (1 253 głosów)
- GASIŃSKA Maria: pozycja 4 : 0,85% (1 253 głosów)
- WERBENIEC Andrzej: pozycja 5 : 0,85% (1 253 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KWAŚNIEWSKI Łukasz Tadeusz: pozycja 1 : 2,27% (1 760 głosów)
- NOWACKA Agata Małgorzata: pozycja 2 : 2,27% (1 760 głosów)
- KRUKOWSKI Marek: pozycja 3 : 2,27% (1 760 głosów)
- MILCZAREK Danuta: pozycja 4 : 2,27% (1 760 głosów)
- KARACZEWSKA Helena: pozycja 5 : 2,27% (1 760 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KAŁŁAUR Urszula Barbara: pozycja 1 : 1,49% (1 157 głosów)
- SZCZEPANIAK Krzysztof Łukasz: pozycja 2 : 1,49% (1 157 głosów)
- JAWORSKA Wiktoria Lilianna: pozycja 3 : 1,49% (1 157 głosów)
- PYTLAK Henryk Józef: pozycja 4 : 1,49% (1 157 głosów)
- NIEWIADOMSKI Jakub Tomasz: pozycja 5 : 1,49% (1 157 głosów)
- SZYMAŃSKI Adam Paweł: pozycja 6 : 1,49% (1 157 głosów)
- ZACZYŃSKA Maja: pozycja 7 : 1,49% (1 157 głosów)
- KOPALKO Piotr: pozycja 8 : 1,49% (1 157 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CIECHOMSKA-SOŁTYK Małgorzata Karolina: pozycja 1 : 4,25% (3 299 głosów)
- TURCZYK Jacek Grzegorz: pozycja 2 : 4,25% (3 299 głosów)
- SZWED Aleksandra Maria: pozycja 3 : 4,25% (3 299 głosów)
- FUDALI Dariusz: pozycja 4 : 4,25% (3 299 głosów)
- SMOGORZEWSKI Tomasz Maciej: pozycja 5 : 4,25% (3 299 głosów)
- KURZAWA Magdalena: pozycja 6 : 4,25% (3 299 głosów)
- WAWRZKIEWICZ Patryk: pozycja 7 : 4,25% (3 299 głosów)
- ROJEK Małgorzata Dorota: pozycja 8 : 4,25% (3 299 głosów)
- PLUTA Jan: pozycja 9 : 4,25% (3 299 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:
- STEGIENKA Dorota: pozycja 1 : 2,75% (2 137 głosów)
- PARZYCH Irena Krystyna: pozycja 2 : 2,75% (2 137 głosów)
- ŁABUŚ-BRZEZIŃSKA Magdalena Hanna: pozycja 3 : 2,75% (2 137 głosów)
- GŁOWIŃSKI Krzysztof Lech: pozycja 4 : 2,75% (2 137 głosów)
- ROGULSKI Igor: pozycja 5 : 2,75% (2 137 głosów)
- KALETA Marlena: pozycja 6 : 2,75% (2 137 głosów)
- GUZEK Piotr Grzegorz: pozycja 7 : 2,75% (2 137 głosów)
- SZABELSKA Jolanta Elżbieta: pozycja 8 : 2,75% (2 137 głosów)
- GŁUSZEK Krzysztof: pozycja 9 : 2,75% (2 137 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:
- JOŃCZYK Jerzy: pozycja 1 : 1,97% (1 531 głosów)
- KOPIŃSKI Aleksander Adam: pozycja 2 : 1,97% (1 531 głosów)
- KOWALEWSKA-WIŚNIEWSKA Katarzyna Maria: pozycja 3 : 1,97% (1 531 głosów)
- GADOMSKA Agata Karolina: pozycja 4 : 1,97% (1 531 głosów)
- JANIKOWSKA Ingeborga Klara: pozycja 5 : 1,97% (1 531 głosów)
- KŁOS Piotr Mikołaj: pozycja 6 : 1,97% (1 531 głosów)
- KLIMOWSKI Marcin Tomasz: pozycja 7 : 1,97% (1 531 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WOJCIECHOWSKI Krzysztof Ryszard: pozycja 1 : 2,17% (2 323 głosów)
- KOŃCZYKOWSKI Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 2,17% (2 323 głosów)
- KWAŚNIEWSKA Ewa: pozycja 3 : 2,17% (2 323 głosów)
- DŁAWICHOWSKA Jolanta Urszula: pozycja 4 : 2,17% (2 323 głosów)
- KASPRZYK Teresa Maria: pozycja 5 : 2,17% (2 323 głosów)
- ŻUK Agnieszka Gabriela: pozycja 6 : 2,17% (2 323 głosów)
- KRZYSTOSZEK Bogdan Antoni: pozycja 7 : 2,17% (2 323 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MOSPAN Jeremi Michał: pozycja 1 : 1,17% (1 255 głosów)
- MACHALSKI Jan: pozycja 2 : 1,17% (1 255 głosów)
- RÓŻYCKA Julia Maria: pozycja 3 : 1,17% (1 255 głosów)
- FRĄCEK Michał Konrad: pozycja 4 : 1,17% (1 255 głosów)
- BABIUCH-HALL Jan Krzysztof: pozycja 5 : 1,17% (1 255 głosów)
- ZYBURA Beata Daria: pozycja 6 : 1,17% (1 255 głosów)
- SAKOWICZ Karolina Maria: pozycja 7 : 1,17% (1 255 głosów)
- KWIATKOWSKI Filip Michał: pozycja 8 : 1,17% (1 255 głosów)
- LASOTA Wiktoria: pozycja 9 : 1,17% (1 255 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KRASNODĘBSKI Piotr: pozycja 1 : 4,32% (4 634 głosów)
- PORĘBA Mira Jowita: pozycja 2 : 4,32% (4 634 głosów)
- ORŁOWSKI Maciej Roman: pozycja 3 : 4,32% (4 634 głosów)
- POSPIESZYŃSKA Elżbieta Kazimiera: pozycja 4 : 4,32% (4 634 głosów)
- WRÓBLEWSKI Spartak: pozycja 5 : 4,32% (4 634 głosów)
- ZIELIŃSKA Jolanta Franciszka: pozycja 6 : 4,32% (4 634 głosów)
- RAMZIA Krzysztof Wojciech: pozycja 7 : 4,32% (4 634 głosów)
- BONAS Kamil Krystian: pozycja 8 : 4,32% (4 634 głosów)
- SZYMAŃSKA Anita Katarzyna: pozycja 9 : 4,32% (4 634 głosów)
- KACZPRZAK Nikodem Włodzimierz: pozycja 10 : 4,32% (4 634 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:
- LASZCZKOWSKA Barbara Krystyna: pozycja 1 : 1,71% (1 833 głosów)
- KRUK Krzysztof Adam: pozycja 2 : 1,71% (1 833 głosów)
- PRUSZCZYŃSKA Kamila Monika: pozycja 3 : 1,71% (1 833 głosów)
- PROKOPIAK Michał Andrzej: pozycja 4 : 1,71% (1 833 głosów)
- GÓRNIAK Joanna: pozycja 5 : 1,71% (1 833 głosów)
- WAWRZKIEWICZ Piotr Sławomir: pozycja 6 : 1,71% (1 833 głosów)
- WICHLIŃSKA Jolanta Maria: pozycja 7 : 1,71% (1 833 głosów)
- ERTMAN-PODSIADŁO Beata Agnieszka: pozycja 8 : 1,71% (1 833 głosów)
- NAGÓRKA Artur Jan: pozycja 9 : 1,71% (1 833 głosów)
- PAWŁOWSKI Eryk Maciej: pozycja 10 : 1,71% (1 833 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:
- GRAJEWSKI Jacek Paweł: pozycja 1 : 1,56% (1 669 głosów)
- GAWRYŚ Łukasz Karol: pozycja 2 : 1,56% (1 669 głosów)
- PAWLICKA Róża Anna: pozycja 3 : 1,56% (1 669 głosów)
- SOSNOWSKI Remigiusz Henryk: pozycja 4 : 1,56% (1 669 głosów)
- MARECKA Anna Maria: pozycja 5 : 1,56% (1 669 głosów)
- GOŁĄB Radosław Jacek: pozycja 6 : 1,56% (1 669 głosów)
- KRYSTOSIAK Agnieszka Monika: pozycja 7 : 1,56% (1 669 głosów)
- TATERA Agnieszka: pozycja 8 : 1,56% (1 669 głosów)
- ANDRZEJEWSKA Aleksandra Alicja: pozycja 9 : 1,56% (1 669 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ochota - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KASPRZYK Jan Józef: pozycja 1 : 2,37% (2 567 głosów)
- ŻUK Małgorzata Julia: pozycja 2 : 2,37% (2 567 głosów)
- JEGLIŃSKI Andrzej Tadeusz: pozycja 3 : 2,37% (2 567 głosów)
- ŁAZARCZYK Czesław: pozycja 4 : 2,37% (2 567 głosów)
- ŚWIECHOWSKA Elżbieta Zofia: pozycja 5 : 2,37% (2 567 głosów)
- KOŃCZYKOWSKA Elżbieta Barbara: pozycja 6 : 2,37% (2 567 głosów)
- OKOŃSKA Anna Maria: pozycja 7 : 2,37% (2 567 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- NOWAKOWSKA Magdalena Natalia: pozycja 1 : 1,22% (1 325 głosów)
- MAKOWIECKI Kamil Grzegorz: pozycja 2 : 1,22% (1 325 głosów)
- WODYŃSKI Karol Antoni: pozycja 3 : 1,22% (1 325 głosów)
- BORATYŃSKI Olgierd Michał: pozycja 4 : 1,22% (1 325 głosów)
- OCHREMIAK Anna Daria: pozycja 5 : 1,22% (1 325 głosów)
- WŁODARSKA Laura Ewa: pozycja 6 : 1,22% (1 325 głosów)
- URBAN Anna Maria: pozycja 7 : 1,22% (1 325 głosów)
- ZALEWSKA Iwona Teresa: pozycja 8 : 1,22% (1 325 głosów)
- BONSIGNORI Maciej Piotr: pozycja 9 : 1,22% (1 325 głosów)
- STRYJNIAK Krzysztof Jakub: pozycja 10 : 1,22% (1 325 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BARYCKI Lech: pozycja 1 : 3,99% (4 324 głosów)
- MRÓZ Sylwia Anna: pozycja 2 : 3,99% (4 324 głosów)
- OKIŃSKI Waldemar: pozycja 3 : 3,99% (4 324 głosów)
- DOMERADZKA Magdalena Ewa: pozycja 4 : 3,99% (4 324 głosów)
- ZAPERTY Artur Mariusz: pozycja 5 : 3,99% (4 324 głosów)
- JAROSIŃSKA-POTYRA Anna Małgorzata: pozycja 6 : 3,99% (4 324 głosów)
- WILKOSZ Jacek: pozycja 7 : 3,99% (4 324 głosów)
- PASTRYK Krzysztof Stefan: pozycja 8 : 3,99% (4 324 głosów)
- SENATOR-KACZPRZAK Julia: pozycja 9 : 3,99% (4 324 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z OCHOTĄ:
- KRÓL Cezary Jarosław: pozycja 1 : 2,75% (2 982 głosów)
- CAO HONG Vinh: pozycja 2 : 2,75% (2 982 głosów)
- KUCHARSKI Zygmunt Jan: pozycja 3 : 2,75% (2 982 głosów)
- KRAWCZYŃSKA Teresa Jadwiga: pozycja 4 : 2,75% (2 982 głosów)
- KUCIŃSKA Anna Iwona: pozycja 5 : 2,75% (2 982 głosów)
- MADALIŃSKA Aleksandra Beata: pozycja 6 : 2,75% (2 982 głosów)
- BALA Paweł: pozycja 7 : 2,75% (2 982 głosów)
- PAWLONEK Jerzy: pozycja 8 : 2,75% (2 982 głosów)
- KŁOS Tomasz Jan: pozycja 9 : 2,75% (2 982 głosów)
- TOKARZEWSKA Jolanta: pozycja 10 : 2,75% (2 982 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE + POLSKA 2050:
- ZALEWSKI Daniel Stanisław: pozycja 1 : 0,87% (938 głosów)
- WACHNIK Joanna Maria: pozycja 2 : 0,87% (938 głosów)
- DANIEL Tomasz Artur: pozycja 3 : 0,87% (938 głosów)
- RADIUKIEWICZ Anna Olga: pozycja 4 : 0,87% (938 głosów)
- FICHNA Jakub Piotr: pozycja 5 : 0,87% (938 głosów)
- TOŁYŻ Ewa: pozycja 6 : 0,87% (938 głosów)
- PATELSKA-WRZESIŃSKA Anna Dorota: pozycja 7 : 0,87% (938 głosów)
- MYCIELSKI Krzysztof Feliks: pozycja 8 : 0,87% (938 głosów)
- SŁODKOWSKA Irena Anna: pozycja 9 : 0,87% (938 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BORKOWSKI Marek Piotr: pozycja 1 : 2,9% (5 773 głosów)
- KIERYŁ Justyna Gabriela: pozycja 2 : 2,9% (5 773 głosów)
- KALINOWSKI Sławomir Piotr: pozycja 3 : 2,9% (5 773 głosów)
- NOWAK Dominik Konrad: pozycja 4 : 2,9% (5 773 głosów)
- MAŁECKA Anna Elżbieta: pozycja 5 : 2,9% (5 773 głosów)
- SZAMOCKA Bożenna: pozycja 6 : 2,9% (5 773 głosów)
- DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Krzysztof Roman: pozycja 7 : 2,9% (5 773 głosów)
- SKĄPSKA Ewa Anna: pozycja 8 : 2,9% (5 773 głosów)
- JANKOWSKA-LAMCHA Dorota Alina: pozycja 9 : 2,9% (5 773 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- TARŁOWSKI Olgierd Franciszek: pozycja 1 : 0,85% (1 687 głosów)
- KRALL Dorota Anna: pozycja 2 : 0,85% (1 687 głosów)
- MAJEWICZ Zofia Maria: pozycja 3 : 0,85% (1 687 głosów)
- LIPIŃSKI Maciej Bernard: pozycja 4 : 0,85% (1 687 głosów)
- ZACZYŃSKI Karol: pozycja 5 : 0,85% (1 687 głosów)
- JANCZAK Katarzyna: pozycja 6 : 0,85% (1 687 głosów)
- ZAKRZEWSKI Ireneusz Adam: pozycja 7 : 0,85% (1 687 głosów)
- PARKITA Karol Miłosz: pozycja 8 : 0,85% (1 687 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ŚWIERKOCKI Marcel Krzysztof: pozycja 1 : 2,11% (4 204 głosów)
- SPYRKA Dorota: pozycja 2 : 2,11% (4 204 głosów)
- GERULA Katarzyna Monika: pozycja 3 : 2,11% (4 204 głosów)
- TATARCZUK Aleksandra: pozycja 4 : 2,11% (4 204 głosów)
- OSTASZEWSKI Przemysław Jakub: pozycja 5 : 2,11% (4 204 głosów)
- JAKUBCZYK Tomasz Andrzej: pozycja 6 : 2,11% (4 204 głosów)
- BORATYŃSKA Zofia Weronika: pozycja 7 : 2,11% (4 204 głosów)
- STES Stanisław: pozycja 8 : 2,11% (4 204 głosów)
- WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor: pozycja 9 : 2,11% (4 204 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MANARCZYK Bożena Maria: pozycja 1 : 4,81% (9 562 głosów)
- JEZIORSKI Bogdan: pozycja 2 : 4,81% (9 562 głosów)
- KLIMONT-BODZIŃSKA Aleksandra Maria: pozycja 3 : 4,81% (9 562 głosów)
- SERZYSKO Grażyna Iwona: pozycja 4 : 4,81% (9 562 głosów)
- NOWAK Sylwester Paweł: pozycja 5 : 4,81% (9 562 głosów)
- SZCZEPANIAK Paweł: pozycja 6 : 4,81% (9 562 głosów)
- GRZEGRZÓŁKA Piotr: pozycja 7 : 4,81% (9 562 głosów)
- MUSIŃSKI Henryk Stanisław: pozycja 8 : 4,81% (9 562 głosów)
- PRZYBYSZEWSKA Bożena Zofia: pozycja 9 : 4,81% (9 562 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- SIEJKA Leszek Antoni: pozycja 1 : 0,8% (1 584 głosów)
- WIECZOREK-MIDZIO Teresa Beata: pozycja 2 : 0,8% (1 584 głosów)
- TARNAWCZYK Lech Piotr: pozycja 3 : 0,8% (1 584 głosów)
- MIKLASZEWSKA Beata: pozycja 4 : 0,8% (1 584 głosów)
- DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 5 : 0,8% (1 584 głosów)
- FIJEWSKA Anna Grażyna: pozycja 6 : 0,8% (1 584 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KRAKOWIAK-PACHOLSKA Anna Katarzyna: pozycja 1 : 2,94% (5 716 głosów)
- PIEKNIK Katarzyna Ewa: pozycja 2 : 2,94% (5 716 głosów)
- ZALEWSKI Paweł Czesław: pozycja 3 : 2,94% (5 716 głosów)
- WITAK Małgorzata Joanna: pozycja 4 : 2,94% (5 716 głosów)
- KRÓLAK Jarosław: pozycja 5 : 2,94% (5 716 głosów)
- TOKARSKI Piotr Michał: pozycja 6 : 2,94% (5 716 głosów)
- ROWIŃSKA Elżbieta Teodozja: pozycja 7 : 2,94% (5 716 głosów)
- GRUBIŃSKI Leszek Tomasz: pozycja 8 : 2,94% (5 716 głosów)
- LEWANDOWSKI Wiesław Janusz: pozycja 9 : 2,94% (5 716 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- RYBICKA Joanna: pozycja 1 : 0,81% (1 565 głosów)
- LATOCH Konrad: pozycja 2 : 0,81% (1 565 głosów)
- WILK Kacper: pozycja 3 : 0,81% (1 565 głosów)
- SZTEJNWALD-GAJDA Mirosława: pozycja 4 : 0,81% (1 565 głosów)
- STANIEC Monika Barbara: pozycja 5 : 0,81% (1 565 głosów)
- SOWA Barbara Ewa: pozycja 6 : 0,81% (1 565 głosów)
- ORZECHOWSKA Urszula Maria: pozycja 7 : 0,81% (1 565 głosów)
- WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech: pozycja 8 : 0,81% (1 565 głosów)
- WRZESIEŃ Sylwester: pozycja 9 : 0,81% (1 565 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- DOMAŃSKA Inga Maria: pozycja 1 : 1,59% (3 086 głosów)
- GAJEWSKA Magda: pozycja 2 : 1,59% (3 086 głosów)
- POGODOWSKI Michał Aleksander: pozycja 3 : 1,59% (3 086 głosów)
- CZOPEK Karolina Alicja: pozycja 4 : 1,59% (3 086 głosów)
- ORLIŃSKI Jacek: pozycja 5 : 1,59% (3 086 głosów)
- WALICKA Marta Anna: pozycja 6 : 1,59% (3 086 głosów)
- LEKKI Wiktor Jan: pozycja 7 : 1,59% (3 086 głosów)
- KOBIERSKI Marek Andrzej: pozycja 8 : 1,59% (3 086 głosów)
- MIESZKOWSKI Jakub Adam: pozycja 9 : 1,59% (3 086 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JANKOWSKI Adam: pozycja 1 : 5,3% (10 307 głosów)
- KOWALCZYK Karol Jan: pozycja 2 : 5,3% (10 307 głosów)
- BARTOSIŃSKA Irena: pozycja 3 : 5,3% (10 307 głosów)
- NAMIOTA Artur Szczepan: pozycja 4 : 5,3% (10 307 głosów)
- KUJAWA Wiktoria Aleksandra: pozycja 5 : 5,3% (10 307 głosów)
- URBANIAK Kacper: pozycja 6 : 5,3% (10 307 głosów)
- KOSSAKOWSKI Tomasz Jarosław: pozycja 7 : 5,3% (10 307 głosów)
- STRUDZIŃSKA Alicja Marzena: pozycja 8 : 5,3% (10 307 głosów)
- DĘBIŃSKA-ŻYTKIEWICZ Anna Magdalena: pozycja 9 : 5,3% (10 307 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- DĄBROWSKI Paweł: pozycja 1 : 0,71% (1 388 głosów)
- MIDZIO Paulina Natalia: pozycja 2 : 0,71% (1 388 głosów)
- KASIŃSKI Ernest: pozycja 3 : 0,71% (1 388 głosów)
- NAJBURG Klaudia: pozycja 4 : 0,71% (1 388 głosów)
- PIOTROWSKA Magdalena: pozycja 5 : 0,71% (1 388 głosów)
- SILAROW Bartłomiej Rafał: pozycja 6 : 0,71% (1 388 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TERLECKA Mirosława Hanna: pozycja 1 : 3,3% (3 389 głosów)
- BOGDAN Paweł Jan: pozycja 2 : 3,3% (3 389 głosów)
- CIESZKOWSKI Ludomir Tomasz: pozycja 3 : 3,3% (3 389 głosów)
- KOPCZYŃSKA Ewa Elżbieta: pozycja 4 : 3,3% (3 389 głosów)
- WACHOWICZ Radosław Marcin: pozycja 5 : 3,3% (3 389 głosów)
- SAWICKA Hanna Zofia: pozycja 6 : 3,3% (3 389 głosów)
- PIEKNIK Marianna Danuta: pozycja 7 : 3,3% (3 389 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WOŹNIAK Jan Mateusz: pozycja 1 : 0,85% (874 głosów)
- ŚPIEWAK Michał Andrzej: pozycja 2 : 0,85% (874 głosów)
- WINNICKA Sylwia Beata: pozycja 3 : 0,85% (874 głosów)
- GAJDA Nikola: pozycja 4 : 0,85% (874 głosów)
- ZARĘBA-FUS Paulina Karolina: pozycja 5 : 0,85% (874 głosów)
- SENDECKA Katarzyna Małgorzata: pozycja 6 : 0,85% (874 głosów)
- SADOWSKI Jakub: pozycja 7 : 0,85% (874 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MIGAS Robert: pozycja 1 : 2,46% (2 524 głosów)
- LELITO Aleksandra Kinga: pozycja 2 : 2,46% (2 524 głosów)
- DYBICH Bartłomiej Mirosław: pozycja 3 : 2,46% (2 524 głosów)
- LEWKO Natalia Roma: pozycja 4 : 2,46% (2 524 głosów)
- BARTOSZEWSKI Piotr: pozycja 5 : 2,46% (2 524 głosów)
- GĘBSKA Karolina: pozycja 6 : 2,46% (2 524 głosów)
- SMATER Paweł Stanisław: pozycja 7 : 2,46% (2 524 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- RYNKIEWICZ Małgorzata: pozycja 1 : 7,05% (7 232 głosów)
- PATOKA Jacek Paweł: pozycja 2 : 7,05% (7 232 głosów)
- OŻDŻEŃSKI Wojciech: pozycja 3 : 7,05% (7 232 głosów)
- CIUKTA Kinga Małgorzata: pozycja 4 : 7,05% (7 232 głosów)
- LENAR-BIELECKA Anna Antonina: pozycja 5 : 7,05% (7 232 głosów)
- KOPKA Piotr Paweł: pozycja 6 : 7,05% (7 232 głosów)
- BŁOTNY Michał Ryszard: pozycja 7 : 7,05% (7 232 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- WĘGLER Artur Sebastian: pozycja 1 : 0,87% (889 głosów)
- TARCZYŃSKA Hanna: pozycja 2 : 0,87% (889 głosów)
- PIETRANIK Mirosław: pozycja 3 : 0,87% (889 głosów)
- SASIN-MIROCHA Irmina Beata: pozycja 4 : 0,87% (889 głosów)
- REJN Artur: pozycja 5 : 0,87% (889 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Południe - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZABŁOWSKI Paweł Marek: pozycja 1 : 3% (4 385 głosów)
- WYSOCKI Krzysztof: pozycja 2 : 3% (4 385 głosów)
- SZUFLITOWSKI Marcin Łukasz: pozycja 3 : 3% (4 385 głosów)
- KWIATKOWSKA Izabella Agata: pozycja 4 : 3% (4 385 głosów)
- BŁOCKA Anna Maria: pozycja 5 : 3% (4 385 głosów)
- JAKUBOWSKI Zbigniew Jacek: pozycja 6 : 3% (4 385 głosów)
- KRAKOWIAK Małgorzata Maria: pozycja 7 : 3% (4 385 głosów)
- TROJAK Paweł: pozycja 8 : 3% (4 385 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŻYWKO Iwona Barbara: pozycja 1 : 0,91% (1 328 głosów)
- ROSZCZYK Joanna Barbara: pozycja 2 : 0,91% (1 328 głosów)
- RACIBORSKA Anna Zuzanna: pozycja 3 : 0,91% (1 328 głosów)
- LYSKA Julia Helena: pozycja 4 : 0,91% (1 328 głosów)
- DROŻDŻ Jakub Piotr: pozycja 5 : 0,91% (1 328 głosów)
- NIEPOKULCZYCKA Anna Katarzyna: pozycja 6 : 0,91% (1 328 głosów)
- BARTOCHOWSKI Marek Piotr: pozycja 7 : 0,91% (1 328 głosów)
- RYBICKI Paweł Jarosław: pozycja 8 : 0,91% (1 328 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- DOBROGOWSKI Dawid: pozycja 1 : 1,48% (2 165 głosów)
- RAJS Marika Alicja: pozycja 2 : 1,48% (2 165 głosów)
- SURAŁA Wojciech: pozycja 3 : 1,48% (2 165 głosów)
- POPIOŁEK Aneta Emilia: pozycja 4 : 1,48% (2 165 głosów)
- PIĄTEK Janusz Franciszek: pozycja 5 : 1,48% (2 165 głosów)
- WIECHOWSKA Zuzanna Jadwiga: pozycja 6 : 1,48% (2 165 głosów)
- GIERSZEWSKI Mateusz Aleksander: pozycja 7 : 1,48% (2 165 głosów)
- BODZĘTA Dariusz Adam: pozycja 8 : 1,48% (2 165 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WIEREMIEJCZYK Michał: pozycja 1 : 6,52% (9 526 głosów)
- OLSZEWSKA Katarzyna Bernadetta: pozycja 2 : 6,52% (9 526 głosów)
- PODGÓRZAK Magdalena: pozycja 3 : 6,52% (9 526 głosów)
- MAŁKOWSKA Małgorzata Marta: pozycja 4 : 6,52% (9 526 głosów)
- STACEWICZ-PAIXÃO Marta Anna: pozycja 5 : 6,52% (9 526 głosów)
- ROBASZEWSKA Magdalena Ewa: pozycja 6 : 6,52% (9 526 głosów)
- STROJEK Wojciech: pozycja 7 : 6,52% (9 526 głosów)
- WALASIŃSKI Marcin Maurycy: pozycja 8 : 6,52% (9 526 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- WITKOWSKA Barbara: pozycja 1 : 0,78% (1 143 głosów)
- FALIŃSKI Janusz: pozycja 2 : 0,78% (1 143 głosów)
- DĄBROWSKA Monika: pozycja 3 : 0,78% (1 143 głosów)
- JAKOWIECKI Dominik Sebastian: pozycja 4 : 0,78% (1 143 głosów)
- DĄBROWSKA Ewa: pozycja 5 : 0,78% (1 143 głosów)
- SAWICKI Piotr Jerzy: pozycja 6 : 0,78% (1 143 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZYSZKO Karol: pozycja 1 : 2,83% (2 275 głosów)
- SZYMAŃCZUK Grażyna Stanisława: pozycja 2 : 2,83% (2 275 głosów)
- KOBYLIŃSKI Ernest Jerzy: pozycja 3 : 2,83% (2 275 głosów)
- STAWOWSKA-KLIZA Jolanta: pozycja 4 : 2,83% (2 275 głosów)
- KAZANECKA Iwona: pozycja 5 : 2,83% (2 275 głosów)
- BAJOR Witold: pozycja 6 : 2,83% (2 275 głosów)
- SIEDLECKA-WŁODARCZYK Dorota Agata: pozycja 7 : 2,83% (2 275 głosów)
- KADŁUBOWSKI Mieczysław: pozycja 8 : 2,83% (2 275 głosów)
- LISIECKI Tadeusz Janusz: pozycja 9 : 2,83% (2 275 głosów)
- DOMAŃSKA Małgorzata Izabela: pozycja 10 : 2,83% (2 275 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KĘDZIERSKI Sebastian Robert: pozycja 1 : 0,38% (306 głosów)
- MICKIEWICZ Katarzyna: pozycja 2 : 0,38% (306 głosów)
- BICZYŃSKI Marcin Krzysztof: pozycja 3 : 0,38% (306 głosów)
- DUDA-GODOŃ Anita Katarzyna: pozycja 4 : 0,38% (306 głosów)
- NIEMCZURA Tomasz Adam: pozycja 5 : 0,38% (306 głosów)
- KLIMEK Kamil Paweł: pozycja 6 : 0,38% (306 głosów)
- KACZMARSKA Magdalena Wioleta: pozycja 7 : 0,38% (306 głosów)
- CZŁAPSKI Krzysztof: pozycja 8 : 0,38% (306 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PIASECKI Jakub Jan: pozycja 1 : 2,06% (1 651 głosów)
- GRUDZIEŃ Wanda: pozycja 2 : 2,06% (1 651 głosów)
- GARSTECKA Agata: pozycja 3 : 2,06% (1 651 głosów)
- PAJA Mikołaj Igor: pozycja 4 : 2,06% (1 651 głosów)
- KRAJEWSKA Karolina Joanna: pozycja 5 : 2,06% (1 651 głosów)
- GĄSIENICA-SZOSTAK Szymon Jan: pozycja 6 : 2,06% (1 651 głosów)
- GIERSZON Agnieszka: pozycja 7 : 2,06% (1 651 głosów)
- SOKOŁOWSKI Paweł Jakub: pozycja 8 : 2,06% (1 651 głosów)
- CELEJ Jolanta: pozycja 9 : 2,06% (1 651 głosów)
- TOMASZEWSKA Anna: pozycja 10 : 2,06% (1 651 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DĄBROWSKI Marcin Dominik: pozycja 1 : 2,76% (2 216 głosów)
- BARTKOWSKI Tomasz: pozycja 2 : 2,76% (2 216 głosów)
- JANKOWSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 2,76% (2 216 głosów)
- KOWALSKA Dorota: pozycja 4 : 2,76% (2 216 głosów)
- OSIAKOWSKA Żaneta Anna: pozycja 5 : 2,76% (2 216 głosów)
- ŻUCHOWSKA Monika: pozycja 6 : 2,76% (2 216 głosów)
- GŁĘBOCKA Ewa: pozycja 7 : 2,76% (2 216 głosów)
- MICHALSKI Piotr: pozycja 8 : 2,76% (2 216 głosów)
- LEWOCKI Łukasz: pozycja 9 : 2,76% (2 216 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:
- CIEPIEŃKO Kamil Janusz: pozycja 1 : 2,32% (1 866 głosów)
- AMBROZIAK Krystyna Elżbieta: pozycja 2 : 2,32% (1 866 głosów)
- SOWA Andrzej Adam: pozycja 3 : 2,32% (1 866 głosów)
- WOJDAT Sławomir Leonard: pozycja 4 : 2,32% (1 866 głosów)
- JANEK Anna: pozycja 5 : 2,32% (1 866 głosów)
- MALINOWSKI Krzysztof Franciszek: pozycja 6 : 2,32% (1 866 głosów)
- MARKIEWICZ Aneta: pozycja 7 : 2,32% (1 866 głosów)
- ZIEMBICKA Gabriela Katarzyna: pozycja 8 : 2,32% (1 866 głosów)
- ANDRYSIAK Elżbieta Barbara: pozycja 9 : 2,32% (1 866 głosów)
- CIELECKI Piotr Wojciech: pozycja 10 : 2,32% (1 866 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- NASTULA Wojciech Witold: pozycja 1 : 2,79% (2 271 głosów)
- MIODUSZEWSKA Teresa: pozycja 2 : 2,79% (2 271 głosów)
- GRZEGORZEWSKA Małgorzata Anna: pozycja 3 : 2,79% (2 271 głosów)
- KOWNAS Wojciech Stanisław: pozycja 4 : 2,79% (2 271 głosów)
- KARPIŃSKA Alicja Agata: pozycja 5 : 2,79% (2 271 głosów)
- LISIECKI Michał: pozycja 6 : 2,79% (2 271 głosów)
- OLĘDZKI Robert Tomasz: pozycja 7 : 2,79% (2 271 głosów)
- ŁADNO Jacek: pozycja 8 : 2,79% (2 271 głosów)
- SZYMAŃSKA Wiktoria: pozycja 9 : 2,79% (2 271 głosów)
- GOŁASZEWSKA Anna: pozycja 10 : 2,79% (2 271 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JEZIERSKI Rafał Jarosław: pozycja 1 : 0,54% (438 głosów)
- FARKOWSKA Agata Maria: pozycja 2 : 0,54% (438 głosów)
- STAWISZYŃSKI Albert Robert: pozycja 3 : 0,54% (438 głosów)
- GUT Zbigniew: pozycja 4 : 0,54% (438 głosów)
- KLIMEK Agnieszka Magdalena: pozycja 5 : 0,54% (438 głosów)
- PUCKO Michał Jakub: pozycja 6 : 0,54% (438 głosów)
- KACPRZAK Julia: pozycja 7 : 0,54% (438 głosów)
- CEGIEŁKA Adam: pozycja 8 : 0,54% (438 głosów)
- ZAREMBA Karolina: pozycja 9 : 0,54% (438 głosów)
- SOBÓTKA Andrzej: pozycja 10 : 0,54% (438 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MICHALSKI Krzysztof Piotr: pozycja 1 : 2,22% (1 802 głosów)
- GREGIER Damian: pozycja 2 : 2,22% (1 802 głosów)
- GLIŃSKI Cezary Eugeniusz: pozycja 3 : 2,22% (1 802 głosów)
- SIATKOWSKA-LUŚTYK Karolina Katarzyna: pozycja 4 : 2,22% (1 802 głosów)
- ADAMIAK Tymon: pozycja 5 : 2,22% (1 802 głosów)
- POGORZELSKI Karol Lew: pozycja 6 : 2,22% (1 802 głosów)
- MERECZ Antonina Kazimiera: pozycja 7 : 2,22% (1 802 głosów)
- GĘBORYS Jacek: pozycja 8 : 2,22% (1 802 głosów)
- OSTROWSKA Monika: pozycja 9 : 2,22% (1 802 głosów)
- KALNOJ-ZIAJKOWSKA Ewa Maria: pozycja 10 : 2,22% (1 802 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SONDIJ Patrycja Hanna: pozycja 1 : 2,95% (2 400 głosów)
- KWAŚNIEWSKA Barbara: pozycja 2 : 2,95% (2 400 głosów)
- SKIBIŃSKA Joanna Maria: pozycja 3 : 2,95% (2 400 głosów)
- GAJDA Piotr Paweł: pozycja 4 : 2,95% (2 400 głosów)
- KNOPIK Robert Roman: pozycja 5 : 2,95% (2 400 głosów)
- GRZESZCZAK Agnieszka Katarzyna: pozycja 6 : 2,95% (2 400 głosów)
- BOSAK Paweł Stanisław: pozycja 7 : 2,95% (2 400 głosów)
- CELIŃSKI Krzysztof: pozycja 8 : 2,95% (2 400 głosów)
- LESZCZYŃSKA Lila: pozycja 9 : 2,95% (2 400 głosów)
- ORZECHOWSKA Kinga Anna: pozycja 10 : 2,95% (2 400 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:
- WACHOWICZ Jacek: pozycja 1 : 1,5% (1 221 głosów)
- KOMOSA Daniela: pozycja 2 : 1,5% (1 221 głosów)
- BULER Jadwiga Agnieszka: pozycja 3 : 1,5% (1 221 głosów)
- PISKOWSKI Krzysztof: pozycja 4 : 1,5% (1 221 głosów)
- LUC Dorota Elżbieta: pozycja 5 : 1,5% (1 221 głosów)
- MASYK-GOLA Lewi Daniel: pozycja 6 : 1,5% (1 221 głosów)
- PYSZ-JUSZCZYŃSKA Dorota Lidia: pozycja 7 : 1,5% (1 221 głosów)
- POGOŃSKA Elżbieta Zuzanna: pozycja 8 : 1,5% (1 221 głosów)
- JASKÓLSKI Łucjan: pozycja 9 : 1,5% (1 221 głosów)
- WĄSIK Anna Elżbieta: pozycja 10 : 1,5% (1 221 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Praga-Północ - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KAZANECKI Robert Marian: pozycja 1 : 3,77% (2 252 głosów)
- MARKOWSKA Małgorzata Halina: pozycja 2 : 3,77% (2 252 głosów)
- SKUPIŃSKI Paweł Wojciech: pozycja 3 : 3,77% (2 252 głosów)
- BUDA Krystyna: pozycja 4 : 3,77% (2 252 głosów)
- DĄBROWSKI Adrian Rafał: pozycja 5 : 3,77% (2 252 głosów)
- KWIATKOWSKI Łukasz: pozycja 6 : 3,77% (2 252 głosów)
- WIŚNIEWSKI Damian Andrzej: pozycja 7 : 3,77% (2 252 głosów)
- KORZEB Maryla Ewa: pozycja 8 : 3,77% (2 252 głosów)
- JARZĘBSKA Hanna Jolanta: pozycja 9 : 3,77% (2 252 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JEŻYK Magdalena: pozycja 1 : 0,4% (237 głosów)
- SIEDLECKA Jadwiga Helena: pozycja 2 : 0,4% (237 głosów)
- KACPRZAK Karolina: pozycja 3 : 0,4% (237 głosów)
- PIETRASZKO Anna Karolina: pozycja 4 : 0,4% (237 głosów)
- KACZMARSKI Paweł: pozycja 5 : 0,4% (237 głosów)
- PARFIEŃCZYK Jerzy: pozycja 6 : 0,4% (237 głosów)
- CHOJNOWSKI Tadeusz Jerzy: pozycja 7 : 0,4% (237 głosów)
- JAGIEŁŁO Ilona Irena: pozycja 8 : 0,4% (237 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BOROWSKI Mariusz: pozycja 1 : 2,64% (1 577 głosów)
- WRÓBLEWSKA Antonina Hanna: pozycja 2 : 2,64% (1 577 głosów)
- KARPIŃSKA-SZARATA Weronika Agnieszka: pozycja 3 : 2,64% (1 577 głosów)
- MOLSKI Marcin: pozycja 4 : 2,64% (1 577 głosów)
- WRZOSEK Tomasz Janusz: pozycja 5 : 2,64% (1 577 głosów)
- KOC Olga: pozycja 6 : 2,64% (1 577 głosów)
- PALUCH Jacek Włodzimierz: pozycja 7 : 2,64% (1 577 głosów)
- SOBIECH Dominika: pozycja 8 : 2,64% (1 577 głosów)
- KLIMIUK Sylwester: pozycja 9 : 2,64% (1 577 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- STĘPIEŃ Krzysztof Bogdan: pozycja 1 : 2,76% (1 651 głosów)
- URBAŃSKA Katarzyna Beata: pozycja 2 : 2,76% (1 651 głosów)
- SZAREK Bogusław Piotr: pozycja 3 : 2,76% (1 651 głosów)
- GABELSKI Adam Krzysztof: pozycja 4 : 2,76% (1 651 głosów)
- KUCHARSKI Dariusz Zbigniew: pozycja 5 : 2,76% (1 651 głosów)
- MACIEJEWSKI Bartosz Alan: pozycja 6 : 2,76% (1 651 głosów)
- SMOLIŃSKA Małgorzata Elżbieta: pozycja 7 : 2,76% (1 651 głosów)
- GĘSINA Katarzyna: pozycja 8 : 2,76% (1 651 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOCHAM PRAGĘ:
- DOMAŃSKA Barbara Irena: pozycja 1 : 1,89% (1 129 głosów)
- KLIMKIEWICZ Andrzej: pozycja 2 : 1,89% (1 129 głosów)
- SOBCZYŃSKA Agata Julitta: pozycja 3 : 1,89% (1 129 głosów)
- KOZŁOWSKI Hubert Michał: pozycja 4 : 1,89% (1 129 głosów)
- PUCHALSKA Klaudia: pozycja 5 : 1,89% (1 129 głosów)
- WOŹNICKI Hubert Andrzej: pozycja 6 : 1,89% (1 129 głosów)
- LENARCZYK Magdalena: pozycja 7 : 1,89% (1 129 głosów)
- ARĘDZKI Kacper Patryk: pozycja 8 : 1,89% (1 129 głosów)
- BIAŁAS Grzegorz Sławomir: pozycja 9 : 1,89% (1 129 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WOSZTYL Artur: pozycja 1 : 2,22% (425 głosów)
- HRYCZUK Leszek Piotr: pozycja 2 : 2,22% (425 głosów)
- DZIEDZIC Jolanta Grażyna: pozycja 3 : 2,22% (425 głosów)
- ROGALA Teresa Halina: pozycja 4 : 2,22% (425 głosów)
- SZMURŁO Szczepan: pozycja 5 : 2,22% (425 głosów)
- LEWANDOWSKA Halina Stanisława: pozycja 6 : 2,22% (425 głosów)
- KOWALIK Włodzimierz: pozycja 7 : 2,22% (425 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SKORUPA Kamil Szymon: pozycja 1 : 3,02% (578 głosów)
- DOMAŃSKA Sylwia: pozycja 2 : 3,02% (578 głosów)
- KEMPISTY Mariusz Antoni: pozycja 3 : 3,02% (578 głosów)
- KOZŁOWSKA Małgorzata Ewa: pozycja 4 : 3,02% (578 głosów)
- WÓJTIUK-JANUSZ Renata: pozycja 5 : 3,02% (578 głosów)
- KOTECKA Joanna: pozycja 6 : 3,02% (578 głosów)
- BABICZ Michał Janusz: pozycja 7 : 3,02% (578 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:
- JARZĘCKI Marek Krzysztof: pozycja 1 : 2,48% (475 głosów)
- PROCHOWICZ Diana: pozycja 2 : 2,48% (475 głosów)
- WRÓBEL Henryk: pozycja 3 : 2,48% (475 głosów)
- WOJTKOWSKA Wioletta Maria: pozycja 4 : 2,48% (475 głosów)
- GOLÓNKA Mieczysław: pozycja 5 : 2,48% (475 głosów)
- NIEWIADOMSKA Barbara: pozycja 6 : 2,48% (475 głosów)
- KUŚ Robert Stanisław: pozycja 7 : 2,48% (475 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:
- LESIŃSKI Aleksander Michał: pozycja 1 : 2,87% (549 głosów)
- JANKOWSKA Marta: pozycja 2 : 2,87% (549 głosów)
- DUBANOWSKA Monika Iwona: pozycja 3 : 2,87% (549 głosów)
- PRASEK Adam: pozycja 4 : 2,87% (549 głosów)
- MOLASY Magdalena: pozycja 5 : 2,87% (549 głosów)
- ZIELIŃSKI Mateusz: pozycja 6 : 2,87% (549 głosów)
- ZOWSIK Jakub: pozycja 7 : 2,87% (549 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:
- ORLIŃSKI Krzysztof: pozycja 1 : 1,1% (211 głosów)
- POTRZUSKA Olga Agata: pozycja 2 : 1,1% (211 głosów)
- MARDYŁŁO Maciej: pozycja 3 : 1,1% (211 głosów)
- JANKOWSKA Kamila Marta: pozycja 4 : 1,1% (211 głosów)
- KUCZYŃSKI Mikołaj: pozycja 5 : 1,1% (211 głosów)
- KALINOWSKA Anna: pozycja 6 : 1,1% (211 głosów)
- PADEREWSKI Michał Adrian: pozycja 7 : 1,1% (211 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:
- MELAK Józef: pozycja 1 : 2,59% (495 głosów)
- JANASZEK Krystyna: pozycja 2 : 2,59% (495 głosów)
- SZCZEPAŃSKI Dariusz: pozycja 3 : 2,59% (495 głosów)
- LELONEK Marianna: pozycja 4 : 2,59% (495 głosów)
- RUSZCZYK Mateusz Dawid: pozycja 5 : 2,59% (495 głosów)
- CEGIEŁKA Henryk: pozycja 6 : 2,59% (495 głosów)
- BARTNICKA-POKWAP Małgorzata Izabela: pozycja 7 : 2,59% (495 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SKOK Marta: pozycja 1 : 2,15% (376 głosów)
- RADOMSKA Magdalena Maria: pozycja 2 : 2,15% (376 głosów)
- RADZIKOWSKI Paweł Dominik: pozycja 3 : 2,15% (376 głosów)
- SZYŁAK Władysława Czesława: pozycja 4 : 2,15% (376 głosów)
- WOJCIECHOWSKA-BOREK Ewa: pozycja 5 : 2,15% (376 głosów)
- MAJSZYK Krzysztof Marian: pozycja 6 : 2,15% (376 głosów)
- SIEWKO Adam Paweł: pozycja 7 : 2,15% (376 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZIĘTEK Marcin Łukasz: pozycja 1 : 5,26% (919 głosów)
- DROBOT Jarosław Bogusław: pozycja 2 : 5,26% (919 głosów)
- POGODA Irena: pozycja 3 : 5,26% (919 głosów)
- TRZASKACZ Barbara: pozycja 4 : 5,26% (919 głosów)
- GĄTARSKA Joanna Jadwiga: pozycja 5 : 5,26% (919 głosów)
- MATEJUK Karolina Aneta: pozycja 6 : 5,26% (919 głosów)
- PRUSAKIEWICZ Paweł Remigiusz: pozycja 7 : 5,26% (919 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:
- PORTASIEWICZ Grzegorz: pozycja 1 : 2,15% (376 głosów)
- SZACHERSKI Robert Włodzimierz: pozycja 2 : 2,15% (376 głosów)
- MICHOŃ Magdalena Karolina: pozycja 3 : 2,15% (376 głosów)
- WIERZEJSKA Katarzyna: pozycja 4 : 2,15% (376 głosów)
- KRASOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 2,15% (376 głosów)
- MICHALAK Dagmara: pozycja 6 : 2,15% (376 głosów)
- BACZKOWSKI Zbigniew: pozycja 7 : 2,15% (376 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:
- PŁONKA Marcin Ryszard: pozycja 1 : 2,95% (516 głosów)
- CHOŁUJ Agnieszka Ilona: pozycja 2 : 2,95% (516 głosów)
- CIEŚNIKOWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 2,95% (516 głosów)
- ORSZEWSKA Anna: pozycja 4 : 2,95% (516 głosów)
- MISIURA Olaf: pozycja 5 : 2,95% (516 głosów)
- NOWAKOWSKI Maciej Przemysław: pozycja 6 : 2,95% (516 głosów)
- WALCZAK Marcin Arkadiusz: pozycja 7 : 2,95% (516 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:
- KARCZMARZ Grzegorz: pozycja 1 : 0,98% (171 głosów)
- ŚLĘZAK Łukasz: pozycja 2 : 0,98% (171 głosów)
- TURSKI Adam: pozycja 3 : 0,98% (171 głosów)
- WERNIK Katarzyna Jolanta: pozycja 4 : 0,98% (171 głosów)
- SOBÓTKA Karolina Maria: pozycja 5 : 0,98% (171 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:
- OSIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 1 : 1,06% (186 głosów)
- POLAK Urszula: pozycja 2 : 1,06% (186 głosów)
- PAŹ Michał Stanisław: pozycja 3 : 1,06% (186 głosów)
- MAJDAK Piotr Krzysztof: pozycja 4 : 1,06% (186 głosów)
- DZIEKAN-MACIOŁEK Weronika Małgorzata: pozycja 5 : 1,06% (186 głosów)
- KAMIŃSKI Robert Łukasz: pozycja 6 : 1,06% (186 głosów)
- WROCHNA Anna Marta: pozycja 7 : 1,06% (186 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PODCZASKA Magdalena Zofia: pozycja 1 : 1,84% (434 głosów)
- ŁUGOWSKI Andrzej Franciszek: pozycja 2 : 1,84% (434 głosów)
- RUTKOWSKI Artur Sylwester: pozycja 3 : 1,84% (434 głosów)
- LEWANDOWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,84% (434 głosów)
- TRZCIŃSKA Danuta Anna: pozycja 5 : 1,84% (434 głosów)
- PIOTROWSKI Marek Florian: pozycja 6 : 1,84% (434 głosów)
- PATYNOWSKI Grzegorz Rafał: pozycja 7 : 1,84% (434 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- IWANICKI Maciej Andrzej: pozycja 1 : 4,94% (1 165 głosów)
- LIS Tomasz Wiesław: pozycja 2 : 4,94% (1 165 głosów)
- FILIPOWICZ Ewa Maria: pozycja 3 : 4,94% (1 165 głosów)
- GÓRCZYŃSKI Mirosław: pozycja 4 : 4,94% (1 165 głosów)
- OLSZEWSKA Lidia Małgorzata: pozycja 5 : 4,94% (1 165 głosów)
- WÓJCIK Natalia Krystyna: pozycja 6 : 4,94% (1 165 głosów)
- KOŁODZIEJ Tomasz Robert: pozycja 7 : 4,94% (1 165 głosów)
- STRUMSKI Konstanty Jarosław: pozycja 8 : 4,94% (1 165 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:
- KOWALCZUK Stanisław Wacław: pozycja 1 : 1,65% (390 głosów)
- OCHENDUSZKA Czesław Roman: pozycja 2 : 1,65% (390 głosów)
- STACHOWICZ Monika Andżelika: pozycja 3 : 1,65% (390 głosów)
- MIELNICZUK Bartłomiej: pozycja 4 : 1,65% (390 głosów)
- SUCHECKA Urszula: pozycja 5 : 1,65% (390 głosów)
- SOSIŃSKI Andrzej Tomasz: pozycja 6 : 1,65% (390 głosów)
- SZYMKOWSKA-KUROWSKA Agnieszka Anna: pozycja 7 : 1,65% (390 głosów)
- WITKOWSKI Remigiusz: pozycja 8 : 1,65% (390 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:
- STARUCH Kamil: pozycja 1 : 3,21% (756 głosów)
- CIULKIN Maciej Grzegorz: pozycja 2 : 3,21% (756 głosów)
- STRZELCZYK Agnieszka Joanna: pozycja 3 : 3,21% (756 głosów)
- SMOLEŃSKA Paulina Maria: pozycja 4 : 3,21% (756 głosów)
- PAWIŃSKA Ewa: pozycja 5 : 3,21% (756 głosów)
- KRÓLICZEK Anna: pozycja 6 : 3,21% (756 głosów)
- WIECZOREK Lucyna Barbara: pozycja 7 : 3,21% (756 głosów)
- PAPAJ Przemysław Patryk: pozycja 8 : 3,21% (756 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:
- ZYGA Michał Antoni: pozycja 1 : 0,73% (171 głosów)
- SZMAL Dorota Anna: pozycja 2 : 0,73% (171 głosów)
- JABŁOŃSKA Elżbieta Władysława: pozycja 3 : 0,73% (171 głosów)
- ZGARDZIŃSKI Ariel: pozycja 4 : 0,73% (171 głosów)
- LEDKIEWICZ Anna Barbara: pozycja 5 : 0,73% (171 głosów)
- SOSZKA Jarosław: pozycja 6 : 0,73% (171 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:
- NOWICKI Jerzy: pozycja 1 : 0,54% (127 głosów)
- JAWORSKA Katarzyna Iwona: pozycja 2 : 0,54% (127 głosów)
- WROŃSKA Sylwia: pozycja 3 : 0,54% (127 głosów)
- LASZUK Rafał Witold: pozycja 4 : 0,54% (127 głosów)
- ZBROŃSKI Robert Roman: pozycja 5 : 0,54% (127 głosów)
- CZARNECKA Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 0,54% (127 głosów)
- SIEMIĄTKOWSKI Andrzej Janusz: pozycja 7 : 0,54% (127 głosów)
- WALKIEWICZ Krzysztof Włodzimierz: pozycja 8 : 0,54% (127 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Rembertów - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KĘPIŃSKA Anna: pozycja 1 : 3,56% (680 głosów)
- JARZYNA Daniel: pozycja 2 : 3,56% (680 głosów)
- ZARZECKI Witold: pozycja 3 : 3,56% (680 głosów)
- ZAWIŚLAK Andrzej Antoni: pozycja 4 : 3,56% (680 głosów)
- PODGAJSKA-GAJLEWICZ Joanna Stanisława: pozycja 5 : 3,56% (680 głosów)
- LEOŃCZYK Urszula Maria: pozycja 6 : 3,56% (680 głosów)
- SOSZKA Stefan Zdzisław: pozycja 7 : 3,56% (680 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KARPOWICZ Marek: pozycja 1 : 4,72% (902 głosów)
- CHMIELEWSKA Marta: pozycja 2 : 4,72% (902 głosów)
- TYBOROWSKI Ryszard Ireneusz: pozycja 3 : 4,72% (902 głosów)
- MASZEK Małgorzata Maria: pozycja 4 : 4,72% (902 głosów)
- IWAŃSKI Daniel: pozycja 5 : 4,72% (902 głosów)
- GRYGUĆ Piotr Maciej: pozycja 6 : 4,72% (902 głosów)
- SAGANOWSKA Magdalena Maria: pozycja 7 : 4,72% (902 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA:
- HOPPE Robert Mariusz: pozycja 1 : 2,01% (384 głosów)
- BURTNIAK Barbara: pozycja 2 : 2,01% (384 głosów)
- GŁOWACKA Anna Maria: pozycja 3 : 2,01% (384 głosów)
- KURCZEWSKI Tomasz: pozycja 4 : 2,01% (384 głosów)
- ŻÓŁW Magdalena: pozycja 5 : 2,01% (384 głosów)
- SOKOŁOWICZ Małgorzata Anna: pozycja 6 : 2,01% (384 głosów)
- WILK Maciej: pozycja 7 : 2,01% (384 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO:
- KOWALSKA Izabela Helena: pozycja 1 : 1,82% (349 głosów)
- MATULEWICZ Łukasz Marek: pozycja 2 : 1,82% (349 głosów)
- WRZEŚNIEWSKA Teresa Czesława: pozycja 3 : 1,82% (349 głosów)
- DULNIK Marcin Jan: pozycja 4 : 1,82% (349 głosów)
- MURASZKO Dominik: pozycja 5 : 1,82% (349 głosów)
- CZAPSKI Mariusz: pozycja 6 : 1,82% (349 głosów)
- KUROWSKA Edyta Małgorzata: pozycja 7 : 1,82% (349 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „LEPSZY REMBERTÓW”:
- POGORZELSKI Alfred Jacek: pozycja 1 : 0,99% (190 głosów)
- WIŚNIEWSKA Karolina: pozycja 2 : 0,99% (190 głosów)
- OSIK Krzysztof Bernard: pozycja 3 : 0,99% (190 głosów)
- WERNIK Katarzyna Krystyna: pozycja 4 : 0,99% (190 głosów)
- ZIĘBICKA Mirosława: pozycja 5 : 0,99% (190 głosów)
- TREMBIŃSKI Artur Andrzej: pozycja 6 : 0,99% (190 głosów)
- CHOIŃSKI Stanisław: pozycja 7 : 0,99% (190 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY REMBERTÓW:
- KACZYŃSKI Michał: pozycja 1 : 1,19% (227 głosów)
- HAŁAS Edyta: pozycja 2 : 1,19% (227 głosów)
- KUKLA Tomasz: pozycja 3 : 1,19% (227 głosów)
- KSIĄŻEK Aneta Maria: pozycja 4 : 1,19% (227 głosów)
- KALINOWSKI Marcin Paweł: pozycja 5 : 1,19% (227 głosów)
- FOTYGA Martyna Anna: pozycja 6 : 1,19% (227 głosów)
- BRZEZICKA-URBANIAK Małgorzata: pozycja 7 : 1,19% (227 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŻUKOWSKA Angelika Dominika: pozycja 1 : 3,96% (3 131 głosów)
- SKŁODOWSKI Marcin: pozycja 2 : 3,96% (3 131 głosów)
- LEWANDOWSKI Łukasz: pozycja 3 : 3,96% (3 131 głosów)
- KWARTNIK Erlend Maciej: pozycja 4 : 3,96% (3 131 głosów)
- NOWAKOWSKA Elżbieta Bożenna: pozycja 5 : 3,96% (3 131 głosów)
- SUCHOŻEBRSKI Zbysław Kazimierz: pozycja 6 : 3,96% (3 131 głosów)
- MARCZYK Barbara Maria: pozycja 7 : 3,96% (3 131 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SUCHOCKI Rafał Grzegorz: pozycja 1 : 2,31% (1 832 głosów)
- DĘBICKI Marcin Ryszard: pozycja 2 : 2,31% (1 832 głosów)
- SIWOŁOWSKI Michał Maciej: pozycja 3 : 2,31% (1 832 głosów)
- PASTEWKA Małgorzata Halina: pozycja 4 : 2,31% (1 832 głosów)
- SOSNOWSKA Małgorzata Aleksandra: pozycja 5 : 2,31% (1 832 głosów)
- DASZYŃSKA Urszula Ewa: pozycja 6 : 2,31% (1 832 głosów)
- OKRASA Michał Marcin: pozycja 7 : 2,31% (1 832 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GÓRSKA-MANCZENKO Katarzyna Teresa: pozycja 1 : 6,26% (4 955 głosów)
- HARASIM Witold: pozycja 2 : 6,26% (4 955 głosów)
- ZIELIŃSKI Norbert Krzysztof: pozycja 3 : 6,26% (4 955 głosów)
- KOZIELSKA Dorota Anna: pozycja 4 : 6,26% (4 955 głosów)
- MOSKALEWICZ Katarzyna Monika: pozycja 5 : 6,26% (4 955 głosów)
- KATANA Tomasz: pozycja 6 : 6,26% (4 955 głosów)
- WOJSZCZ Joanna Agnieszka: pozycja 7 : 6,26% (4 955 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:
- SKWARSKA-MACIEJCZUK Ewa Elżbieta: pozycja 1 : 0,98% (772 głosów)
- MAJEWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,98% (772 głosów)
- POTRZEBOWSKA Iwona Ewa: pozycja 3 : 0,98% (772 głosów)
- KOWALSKI Marek: pozycja 4 : 0,98% (772 głosów)
- ŁOPUSZYŃSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 5 : 0,98% (772 głosów)
- PIĄTKOWSKA Marta Agnieszka: pozycja 6 : 0,98% (772 głosów)
- TRZCIŃSKI Patryk Oskar: pozycja 7 : 0,98% (772 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:
- PAROL Damian: pozycja 1 : 0,78% (617 głosów)
- KOLOS-KLIMKIEWICZ Agnieszka Elżbieta: pozycja 2 : 0,78% (617 głosów)
- ORACZ Zdzisław: pozycja 3 : 0,78% (617 głosów)
- SIKORSKA Marta: pozycja 4 : 0,78% (617 głosów)
- SAGAŃSKI Zbigniew Jerzy: pozycja 5 : 0,78% (617 głosów)
- KOSATKA Ewelina Zofia: pozycja 6 : 0,78% (617 głosów)
- DOMAGAŁA Artur Medard: pozycja 7 : 0,78% (617 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BITTEL Andrzej: pozycja 1 : 3,74% (2 846 głosów)
- GRABOWSKI Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 3,74% (2 846 głosów)
- SROCZYŃSKA Magdalena Barbara: pozycja 3 : 3,74% (2 846 głosów)
- PORYCKA Agnieszka: pozycja 4 : 3,74% (2 846 głosów)
- SZYMUL Sylwia Małgorzata: pozycja 5 : 3,74% (2 846 głosów)
- PASTUCHA Agnieszka: pozycja 6 : 3,74% (2 846 głosów)
- GŁOWACKI Mariusz Rafał: pozycja 7 : 3,74% (2 846 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRÓLIKOWSKI Cezary Jacek: pozycja 1 : 0,78% (593 głosów)
- KOSMALSKI Michał: pozycja 2 : 0,78% (593 głosów)
- OSÓWNIAK Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 0,78% (593 głosów)
- ELAS Marek Leszek: pozycja 4 : 0,78% (593 głosów)
- ANYSZEWSKA Urszula Franciszka: pozycja 5 : 0,78% (593 głosów)
- KARCZEWSKA Beata: pozycja 6 : 0,78% (593 głosów)
- JAKUBOWSKA-DZIK Marta Martyna: pozycja 7 : 0,78% (593 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZAJKOWSKI Bartosz Sławomir: pozycja 1 : 6,77% (5 154 głosów)
- RUCYK Justyna Katarzyna: pozycja 2 : 6,77% (5 154 głosów)
- RUTKOWSKA Monika: pozycja 3 : 6,77% (5 154 głosów)
- PRZYBYŁA-KOWALSKA Christine Maria: pozycja 4 : 6,77% (5 154 głosów)
- IWAŃSKI Michał Piotr: pozycja 5 : 6,77% (5 154 głosów)
- BURKACKI Mariusz Janusz: pozycja 6 : 6,77% (5 154 głosów)
- KILJAŃCZYK Joanna: pozycja 7 : 6,77% (5 154 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:
- KWIATKOWSKA Małgorzata Izabela: pozycja 1 : 2,99% (2 279 głosów)
- GAJEWSKI Zbigniew Franciszek: pozycja 2 : 2,99% (2 279 głosów)
- RODZIEWICZ Grażyna Teresa: pozycja 3 : 2,99% (2 279 głosów)
- BORAKOWSKI Maks Filip: pozycja 4 : 2,99% (2 279 głosów)
- KOWALSKI Artur Janusz: pozycja 5 : 2,99% (2 279 głosów)
- WAWRYK Dorota Małgorzata: pozycja 6 : 2,99% (2 279 głosów)
- MACIEJCZUK Kamil Jan: pozycja 7 : 2,99% (2 279 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WASZCZAK Marek Andrzej: pozycja 1 : 4,67% (2 978 głosów)
- GOLEC Grzegorz Piotr: pozycja 2 : 4,67% (2 978 głosów)
- MOKRZANOWSKA Anna Zofia: pozycja 3 : 4,67% (2 978 głosów)
- DASZEWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 4,67% (2 978 głosów)
- IZYDORCZYK Adrian: pozycja 5 : 4,67% (2 978 głosów)
- ŁOSIEWICZ Jadwiga Marianna: pozycja 6 : 4,67% (2 978 głosów)
- BUKOWSKI Andrzej Marcin: pozycja 7 : 4,67% (2 978 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MISZEWSKI Krzysztof Marcin: pozycja 1 : 5,9% (3 757 głosów)
- MIŚKIEWICZ Jolanta: pozycja 2 : 5,9% (3 757 głosów)
- KRAKOWSKA Marzena Iwona: pozycja 3 : 5,9% (3 757 głosów)
- KORDOWIAK-ZDUNEK Katarzyna Ewa: pozycja 4 : 5,9% (3 757 głosów)
- PIETRASZEK Mariusz: pozycja 5 : 5,9% (3 757 głosów)
- MIZIOŁEK Mateusz Jakub: pozycja 6 : 5,9% (3 757 głosów)
- KALINOWSKA Katarzyna: pozycja 7 : 5,9% (3 757 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:
- WINTER Bożena: pozycja 1 : 2,05% (1 306 głosów)
- NAWROCKA Iwona: pozycja 2 : 2,05% (1 306 głosów)
- AMBROZIAK Renata: pozycja 3 : 2,05% (1 306 głosów)
- PACHNOWSKI Adam Janusz: pozycja 4 : 2,05% (1 306 głosów)
- BIEŻAŃSKI Marek Jan: pozycja 5 : 2,05% (1 306 głosów)
- SŁODKOWSKA Bożena: pozycja 6 : 2,05% (1 306 głosów)
- RUCIŃSKI Marek Sławomir: pozycja 7 : 2,05% (1 306 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:
- PACHOLCZYK-MODZELEWSKA Agnieszka Małgorzata: pozycja 1 : 1,66% (1 060 głosów)
- JEZNACH Dariusz Tomasz: pozycja 2 : 1,66% (1 060 głosów)
- PAWELEC Iwona Małgorzata: pozycja 3 : 1,66% (1 060 głosów)
- ZEMBROWSKI Hubert Zbigniew: pozycja 4 : 1,66% (1 060 głosów)
- WOZIŃSKA Anna Katarzyna: pozycja 5 : 1,66% (1 060 głosów)
- ALBRECHT Paweł Witold: pozycja 6 : 1,66% (1 060 głosów)
- GRYCZKO Renata Helena: pozycja 7 : 1,66% (1 060 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BORCZYŃSKA Marta: pozycja 1 : 4,11% (2 708 głosów)
- DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 2 : 4,11% (2 708 głosów)
- MATYSZCZUK Marta: pozycja 3 : 4,11% (2 708 głosów)
- PADZIK Teresa: pozycja 4 : 4,11% (2 708 głosów)
- DRABIK Adam: pozycja 5 : 4,11% (2 708 głosów)
- MAŚLAK Ewa Teresa: pozycja 6 : 4,11% (2 708 głosów)
- GRZYBOWSKI Zbigniew: pozycja 7 : 4,11% (2 708 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LASOTA Rafał Dominik: pozycja 1 : 1,2% (790 głosów)
- KOCJAN Piotr Jakub: pozycja 2 : 1,2% (790 głosów)
- RYBCZYŃSKA Monika: pozycja 3 : 1,2% (790 głosów)
- ROKITNICKA Sylwia Anna: pozycja 4 : 1,2% (790 głosów)
- DĘBOWSKA Ewelina: pozycja 5 : 1,2% (790 głosów)
- GARNEK Jarosław: pozycja 6 : 1,2% (790 głosów)
- GÓRSKI Mariusz Grzegorz: pozycja 7 : 1,2% (790 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAMIŃSKI Michał Aleksander: pozycja 1 : 6,44% (4 244 głosów)
- WYCZÓŁKOWSKA Aneta: pozycja 2 : 6,44% (4 244 głosów)
- ZĄBKOWSKA Wanda: pozycja 3 : 6,44% (4 244 głosów)
- BOJCZEW Piotr Jan: pozycja 4 : 6,44% (4 244 głosów)
- LEWANDOWSKI Zbigniew Mirosław: pozycja 5 : 6,44% (4 244 głosów)
- GODLEWSKA Agnieszka Ewa: pozycja 6 : 6,44% (4 244 głosów)
- ZIÓŁKOWSKA Edyta Agnieszka: pozycja 7 : 6,44% (4 244 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:
- ŻARNECKI Jerzy: pozycja 1 : 1,52% (1 002 głosów)
- ANTONIEWICZ Mariusz Piotr: pozycja 2 : 1,52% (1 002 głosów)
- SKRZECZ Patrycja Teresa: pozycja 3 : 1,52% (1 002 głosów)
- ZAWADKA Adam Andrzej: pozycja 4 : 1,52% (1 002 głosów)
- MAŁACHOWSKI Tadeusz Adam: pozycja 5 : 1,52% (1 002 głosów)
- KANIECKA Jolanta: pozycja 6 : 1,52% (1 002 głosów)
- POTRZEBOWSKA Justyna Izabela: pozycja 7 : 1,52% (1 002 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:
- DROGOSIEWICZ Aleksandra Anna: pozycja 1 : 1,19% (783 głosów)
- RAWICZ Przemysław Piotr: pozycja 2 : 1,19% (783 głosów)
- SZPYT Danuta Franciszka: pozycja 3 : 1,19% (783 głosów)
- MĘŻYK Marcin Jarosław: pozycja 4 : 1,19% (783 głosów)
- MODZELEWSKA-KACZMAREK Aleksandra: pozycja 5 : 1,19% (783 głosów)
- RYMSKI Adam Artur: pozycja 6 : 1,19% (783 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Targówek - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SOSNOWSKA Edyta: pozycja 1 : 4,04% (2 470 głosów)
- BRUSZEWSKI Paweł: pozycja 2 : 4,04% (2 470 głosów)
- KRÓL Agnieszka Przemysława: pozycja 3 : 4,04% (2 470 głosów)
- SROCZYŃSKI Marcin Piotr: pozycja 4 : 4,04% (2 470 głosów)
- CZARNECKA Klaudyna Monika: pozycja 5 : 4,04% (2 470 głosów)
- STASZEWSKI Jerzy: pozycja 6 : 4,04% (2 470 głosów)
- WĄSIK Jakub: pozycja 7 : 4,04% (2 470 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KUROPATWA Wiktoria: pozycja 1 : 0,96% (589 głosów)
- SZYNKIEWICZ Tomasz Paweł: pozycja 2 : 0,96% (589 głosów)
- TOMASZEWSKA Ewa Irena: pozycja 3 : 0,96% (589 głosów)
- GOŁĘBIEWSKI Dariusz Bogusław: pozycja 4 : 0,96% (589 głosów)
- SAWICKI Adam: pozycja 5 : 0,96% (589 głosów)
- BECH Agnieszka Sylwia: pozycja 6 : 0,96% (589 głosów)
- MISIEJKO Elżbieta Izabella: pozycja 7 : 0,96% (589 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MROCZEK Joanna: pozycja 1 : 6,16% (3 763 głosów)
- CIASTEK Jadwiga: pozycja 2 : 6,16% (3 763 głosów)
- KUTNIEWSKI Łukasz Piotr: pozycja 3 : 6,16% (3 763 głosów)
- BIELCZENKO Adrian Władysław: pozycja 4 : 6,16% (3 763 głosów)
- WISZNIA Marta Justyna: pozycja 5 : 6,16% (3 763 głosów)
- STRANIANEK Sebastian Ludowit: pozycja 6 : 6,16% (3 763 głosów)
- KRASA Edyta: pozycja 7 : 6,16% (3 763 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY BRÓDNA, TARGÓWKA, ZACISZA:
- DUCZMAN Jacek: pozycja 1 : 2,02% (1 236 głosów)
- BOBROWSKI Zygmunt: pozycja 2 : 2,02% (1 236 głosów)
- BARYCZKA Zofia Teresa: pozycja 3 : 2,02% (1 236 głosów)
- KŁODA Maria Teresa: pozycja 4 : 2,02% (1 236 głosów)
- GRODZICKI Wiesław: pozycja 5 : 2,02% (1 236 głosów)
- SĘK Beata: pozycja 6 : 2,02% (1 236 głosów)
- PIETRUSZKA Małgorzata Ewa: pozycja 7 : 2,02% (1 236 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TARGÓWKA - AKTYWNI MIESZKAŃCY BRÓDNA, ZACISZA I TARGÓWKA:
- JANKOWSKI Bernard Damian: pozycja 1 : 1,1% (675 głosów)
- WOJSZ Katarzyna: pozycja 2 : 1,1% (675 głosów)
- BIELSKI Krzysztof Marian: pozycja 3 : 1,1% (675 głosów)
- MOLSKA Elżbieta Maria: pozycja 4 : 1,1% (675 głosów)
- DYBOWSKA Jolanta Zofia: pozycja 5 : 1,1% (675 głosów)
- KRZYCZKOWSKI Mariusz Marek: pozycja 6 : 1,1% (675 głosów)
- SOBCZYK Łukasz: pozycja 7 : 1,1% (675 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PUCHALSKI Grzegorz Ryszard: pozycja 1 : 4,87% (2 134 głosów)
- MUCHA Marek: pozycja 2 : 4,87% (2 134 głosów)
- ŻMUDA Julia: pozycja 3 : 4,87% (2 134 głosów)
- WALO Leszek Jan: pozycja 4 : 4,87% (2 134 głosów)
- SKONIECZNA Krystyna: pozycja 5 : 4,87% (2 134 głosów)
- SOBOTKA Alina Anna: pozycja 6 : 4,87% (2 134 głosów)
- FĄK Paweł: pozycja 7 : 4,87% (2 134 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WACHNICKA Aneta: pozycja 1 : 4,54% (1 992 głosów)
- PEŁKA Piotr Sławomir: pozycja 2 : 4,54% (1 992 głosów)
- ŁĄCZYKOWSKA Magdalena Danuta: pozycja 3 : 4,54% (1 992 głosów)
- LESIAK Jacek: pozycja 4 : 4,54% (1 992 głosów)
- LIPSKI Kamil Marek: pozycja 5 : 4,54% (1 992 głosów)
- DOWNAROWICZ Małgorzata: pozycja 6 : 4,54% (1 992 głosów)
- PARAFINIUK Paweł Mariusz: pozycja 7 : 4,54% (1 992 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:
- KOPCIŃSKA Wanda: pozycja 1 : 2,86% (1 254 głosów)
- TOBIASZ Grzegorz: pozycja 2 : 2,86% (1 254 głosów)
- MAZUREK Marzena Edyta: pozycja 3 : 2,86% (1 254 głosów)
- KRAŚNIEWICZ Dariusz Jan: pozycja 4 : 2,86% (1 254 głosów)
- JEDLIŃSKA Iga Elżbieta: pozycja 5 : 2,86% (1 254 głosów)
- KOCENKA Karolina: pozycja 6 : 2,86% (1 254 głosów)
- KRAS Wiesław: pozycja 7 : 2,86% (1 254 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:
- CZURYŁO Aneta Katarzyna: pozycja 1 : 2,02% (886 głosów)
- SOBIECH Mikołaj Beniamin: pozycja 2 : 2,02% (886 głosów)
- KOMAROWSKA Karolina Agata: pozycja 3 : 2,02% (886 głosów)
- DRAUS Kornel Łukasz: pozycja 4 : 2,02% (886 głosów)
- KUJAWSKA Dorota Ewelina: pozycja 5 : 2,02% (886 głosów)
- ROETHEL Albert: pozycja 6 : 2,02% (886 głosów)
- CIEŚLIK Piotr Radosław: pozycja 7 : 2,02% (886 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SMERECZYŃSKI Paweł Roman: pozycja 1 : 2,47% (1 038 głosów)
- WŁODARCZYK Rafał Patryk: pozycja 2 : 2,47% (1 038 głosów)
- GOŚCICKA Zofia: pozycja 3 : 2,47% (1 038 głosów)
- MAZURKIEWICZ Ryszard: pozycja 4 : 2,47% (1 038 głosów)
- JAKUTOWICZ Monika Katarzyna: pozycja 5 : 2,47% (1 038 głosów)
- FRYSZ Antonina Weronika: pozycja 6 : 2,47% (1 038 głosów)
- MALINOWSKI Leszek Wacław: pozycja 7 : 2,47% (1 038 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KURZYŃSKA Magdalena Paulina: pozycja 1 : 3,61% (1 518 głosów)
- JAKACZYŃSKI Maciej Rafał: pozycja 2 : 3,61% (1 518 głosów)
- KORZENIEWSKI Adrian: pozycja 3 : 3,61% (1 518 głosów)
- CHEŁKOWSKA Ilona Zofia: pozycja 4 : 3,61% (1 518 głosów)
- RYNIO Alan: pozycja 5 : 3,61% (1 518 głosów)
- PRZESŁAW Janina: pozycja 6 : 3,61% (1 518 głosów)
- KARCZEWSKI Maciej: pozycja 7 : 3,61% (1 518 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:
- CHMIELEWSKI Adam: pozycja 1 : 2,47% (1 038 głosów)
- BARTOSIŃSKI Grzegorz Leszek: pozycja 2 : 2,47% (1 038 głosów)
- JARZĘBAK Irena Anna: pozycja 3 : 2,47% (1 038 głosów)
- KLEPACKA Anna Maria: pozycja 4 : 2,47% (1 038 głosów)
- KALETA Michał Paweł: pozycja 5 : 2,47% (1 038 głosów)
- LIPKA Grzegorz Krzysztof: pozycja 6 : 2,47% (1 038 głosów)
- KAŁUŻNA Anna: pozycja 7 : 2,47% (1 038 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:
- DAUKSZEWICZ Krzysztof: pozycja 1 : 5,73% (2 410 głosów)
- SOWIŃSKA Karolina Magdalena: pozycja 2 : 5,73% (2 410 głosów)
- TARABASZ Damian: pozycja 3 : 5,73% (2 410 głosów)
- ŻABICKA Joanna Monika: pozycja 4 : 5,73% (2 410 głosów)
- DZIUBAK Marcin: pozycja 5 : 5,73% (2 410 głosów)
- TRĘBSKA Agata Maria: pozycja 6 : 5,73% (2 410 głosów)
- MROCZEK Michał Marek: pozycja 7 : 5,73% (2 410 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DRATKIEWICZ Stanisław Krzysztof: pozycja 1 : 2,04% (1 373 głosów)
- ROGAL Ryszard Leon: pozycja 2 : 2,04% (1 373 głosów)
- RAKOCZY Anna Emanuela: pozycja 3 : 2,04% (1 373 głosów)
- STĘPNIAK Łukasz Kamil: pozycja 4 : 2,04% (1 373 głosów)
- KOMÓR Monika Ewa: pozycja 5 : 2,04% (1 373 głosów)
- SUSKI Dariusz Michał: pozycja 6 : 2,04% (1 373 głosów)
- ŁAPO Weronika: pozycja 7 : 2,04% (1 373 głosów)
- SMERECZYŃSKI Mikołaj Jan: pozycja 8 : 2,04% (1 373 głosów)
- KRÓLAK Elżbieta: pozycja 9 : 2,04% (1 373 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- FALISZEWSKI Robert Rafał: pozycja 1 : 5,57% (3 741 głosów)
- MARKOWSKI Kazimierz Szczepan: pozycja 2 : 5,57% (3 741 głosów)
- WIĘCKOWSKA Aleksandra Maria: pozycja 3 : 5,57% (3 741 głosów)
- MISZKIEWICZ Maria Małgorzata: pozycja 4 : 5,57% (3 741 głosów)
- GĘDZIOROWSKI Włodzimierz: pozycja 5 : 5,57% (3 741 głosów)
- NIŻEWSKA Kinga Maria: pozycja 6 : 5,57% (3 741 głosów)
- GRZĘDA Marcin Damian: pozycja 7 : 5,57% (3 741 głosów)
- MAJ Agnieszka: pozycja 8 : 5,57% (3 741 głosów)
- KACPRZYK Dawid: pozycja 9 : 5,57% (3 741 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:
- KRZEMIEŃ Wiesław: pozycja 1 : 2,47% (1 660 głosów)
- LEWANDOWSKA Anna Hanna: pozycja 2 : 2,47% (1 660 głosów)
- ADAMUS Piotr Igor: pozycja 3 : 2,47% (1 660 głosów)
- CEGIEŁKA Krzysztof: pozycja 4 : 2,47% (1 660 głosów)
- GAJEWSKA Agnieszka: pozycja 5 : 2,47% (1 660 głosów)
- HENTKA Joanna Katarzyna: pozycja 6 : 2,47% (1 660 głosów)
- INDRA Anna Arleta: pozycja 7 : 2,47% (1 660 głosów)
- SZYMAŃCZAK Barbara Alicja: pozycja 8 : 2,47% (1 660 głosów)
- CHWAŁEK Piotr: pozycja 9 : 2,47% (1 660 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:
- SULEWSKI Jacek Tadeusz: pozycja 1 : 1,15% (775 głosów)
- SZMAGAJ Michał Maria: pozycja 2 : 1,15% (775 głosów)
- SOBCZAK Jarosław Eugeniusz: pozycja 3 : 1,15% (775 głosów)
- DULAS Julia Aleksandra: pozycja 4 : 1,15% (775 głosów)
- JASTRZĘBSKA Diana Jadwiga: pozycja 5 : 1,15% (775 głosów)
- SOWIŃSKA Patrycja Joanna: pozycja 6 : 1,15% (775 głosów)
- SOBAŃSKI Robert Paweł: pozycja 7 : 1,15% (775 głosów)
- DAUKSZEWICZ Patrycja: pozycja 8 : 1,15% (775 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursus - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GRYLAK Dariusz Sławomir: pozycja 1 : 2,97% (1 667 głosów)
- NEJMAN Łukasz Krzysztof: pozycja 2 : 2,97% (1 667 głosów)
- OSIŃSKI Michał Krzysztof: pozycja 3 : 2,97% (1 667 głosów)
- CHODOROWICZ Grażyna Renata: pozycja 4 : 2,97% (1 667 głosów)
- DOBCZYŃSKI Jerzy Marian: pozycja 5 : 2,97% (1 667 głosów)
- RUDAŚ Krzysztof Jarosław: pozycja 6 : 2,97% (1 667 głosów)
- BUDNIK Jadwiga Janina: pozycja 7 : 2,97% (1 667 głosów)
- HORN Katarzyna Urszula: pozycja 8 : 2,97% (1 667 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PASTOR Dariusz: pozycja 1 : 4,39% (2 467 głosów)
- TOKARSKA Joanna: pozycja 2 : 4,39% (2 467 głosów)
- WOLSKI Piotr: pozycja 3 : 4,39% (2 467 głosów)
- PASIM-KARAŚ Barbara Wanda: pozycja 4 : 4,39% (2 467 głosów)
- PIETRZYK Jacek Mieczysław: pozycja 5 : 4,39% (2 467 głosów)
- ROSIŃSKI Tadeusz: pozycja 6 : 4,39% (2 467 głosów)
- DUCH Emil: pozycja 7 : 4,39% (2 467 głosów)
- KESSLER Katarzyna: pozycja 8 : 4,39% (2 467 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE:
- DILIS Paweł Piotr: pozycja 1 : 2,73% (1 537 głosów)
- STERNIK Kazimierz: pozycja 2 : 2,73% (1 537 głosów)
- DĄBROWSKI Tomasz Zbigniew: pozycja 3 : 2,73% (1 537 głosów)
- KRZEMIEŃ Alan Oskar: pozycja 4 : 2,73% (1 537 głosów)
- OLEJARCZYK Iwona Bogumiła: pozycja 5 : 2,73% (1 537 głosów)
- GROMEK Izabela: pozycja 6 : 2,73% (1 537 głosów)
- DURKA Wiktoria: pozycja 7 : 2,73% (1 537 głosów)
- KOŁACZEK Agnieszka Elżbieta: pozycja 8 : 2,73% (1 537 głosów)
KOMITET WYBORCZY BEZPIECZNY I ZIELONY URSUS:
- BĄKOWSKI Karol Olaf: pozycja 1 : 2,41% (1 356 głosów)
- SUTYNIEC Michał Paweł: pozycja 2 : 2,41% (1 356 głosów)
- POPIS Weronika Anna: pozycja 3 : 2,41% (1 356 głosów)
- STANIEC Agnieszka Maria: pozycja 4 : 2,41% (1 356 głosów)
- GRUSZKA Barbara: pozycja 5 : 2,41% (1 356 głosów)
- PRUSZYŃSKI Grzegorz: pozycja 6 : 2,41% (1 356 głosów)
- TRUSZKOWSKA Agata: pozycja 7 : 2,41% (1 356 głosów)
- BUGAJ Artur Robert: pozycja 8 : 2,41% (1 356 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RADZIWIŁŁ Karol Roman: pozycja 1 : 2,38% (2 117 głosów)
- KRECZMAŃSKI Sławomir Mateusz: pozycja 2 : 2,38% (2 117 głosów)
- KUCZYŃSKA Irena: pozycja 3 : 2,38% (2 117 głosów)
- CZYRKOWSKI Henryk: pozycja 4 : 2,38% (2 117 głosów)
- FREJ Marta Patrycja: pozycja 5 : 2,38% (2 117 głosów)
- WITKOWSKA Adela Wanda: pozycja 6 : 2,38% (2 117 głosów)
- ANDRUSIEWICZ Czesław Mirosław: pozycja 7 : 2,38% (2 117 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PLOCH Bartosz: pozycja 1 : 1,01% (901 głosów)
- LUBACZ Violetta Joanna: pozycja 2 : 1,01% (901 głosów)
- PAWELCZYK Aleksandra: pozycja 3 : 1,01% (901 głosów)
- PODLEWSKA Zuzanna Ida: pozycja 4 : 1,01% (901 głosów)
- FOJT Maciej Eugeniusz: pozycja 5 : 1,01% (901 głosów)
- KURCZYŃSKA Nicole Ewa: pozycja 6 : 1,01% (901 głosów)
- GIBASIEWICZ Marek Aleksander: pozycja 7 : 1,01% (901 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MIODUSZEWSKA Karolina Anna: pozycja 1 : 6,12% (5 445 głosów)
- GÓRNA Olga: pozycja 2 : 6,12% (5 445 głosów)
- BARTOSIK Michał Walenty: pozycja 3 : 6,12% (5 445 głosów)
- ROGATKO Andrzej Leszek: pozycja 4 : 6,12% (5 445 głosów)
- BAKALARSKI Sławomir: pozycja 5 : 6,12% (5 445 głosów)
- JASIŃSKI Dariusz Zenon: pozycja 6 : 6,12% (5 445 głosów)
- ROZBICKA Agata Łucja: pozycja 7 : 6,12% (5 445 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:
- ŚWIĄTKOWSKI Piotr Krzysztof: pozycja 1 : 1,87% (1 661 głosów)
- PIEŃKOSZ Piotr: pozycja 2 : 1,87% (1 661 głosów)
- WIT Dariusz: pozycja 3 : 1,87% (1 661 głosów)
- BORKOWSKA Jolanta: pozycja 4 : 1,87% (1 661 głosów)
- PIOTROWSKA Elżbieta Ewa: pozycja 5 : 1,87% (1 661 głosów)
- KUDYBA Tomasz Jakub: pozycja 6 : 1,87% (1 661 głosów)
- WAJSZCZUK Jolanta Dorota: pozycja 7 : 1,87% (1 661 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:
- NOWOCIEŃ Paweł Stanisław: pozycja 1 : 2,9% (2 577 głosów)
- DZIEDZIC Arkadiusz Jacek: pozycja 2 : 2,9% (2 577 głosów)
- LENARCZYK Leszek: pozycja 3 : 2,9% (2 577 głosów)
- KOZŁOWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 2,9% (2 577 głosów)
- ROGOZIŃSKA Agnieszka Wioletta: pozycja 5 : 2,9% (2 577 głosów)
- ZAWGORODNY Sergiusz: pozycja 6 : 2,9% (2 577 głosów)
- ZIENTARA Marzena Anna: pozycja 7 : 2,9% (2 577 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZADOWIAK Marcin Stefan: pozycja 1 : 2,8% (2 980 głosów)
- TADLA Mateusz Jacek: pozycja 2 : 2,8% (2 980 głosów)
- OLĘDZKI Leszek Andrzej: pozycja 3 : 2,8% (2 980 głosów)
- KLUZKA Ewa Teresa: pozycja 4 : 2,8% (2 980 głosów)
- ROZWARSKI Ryszard Jerzy: pozycja 5 : 2,8% (2 980 głosów)
- GRODZKA Małgorzata: pozycja 6 : 2,8% (2 980 głosów)
- SOKOLNICKA Barbara: pozycja 7 : 2,8% (2 980 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- WIECZOREK Jan Stanisław: pozycja 1 : 1,77% (1 877 głosów)
- STARĘGA Justyna Monika: pozycja 2 : 1,77% (1 877 głosów)
- STRZELBICKI Maciej: pozycja 3 : 1,77% (1 877 głosów)
- CZARNECKA Anna: pozycja 4 : 1,77% (1 877 głosów)
- PIWOWARCZYK Paweł: pozycja 5 : 1,77% (1 877 głosów)
- WASILEWSKA Dorota Barbara: pozycja 6 : 1,77% (1 877 głosów)
- TOMZIK Tomasz Ryszard: pozycja 7 : 1,77% (1 877 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KRASOWSKI Tomasz Wojciech: pozycja 1 : 5,56% (5 907 głosów)
- SOBOTA Jan: pozycja 2 : 5,56% (5 907 głosów)
- LEŚNIAK-KLENKIEWICZ Edyta Róża: pozycja 3 : 5,56% (5 907 głosów)
- BIERNACKI Jakub: pozycja 4 : 5,56% (5 907 głosów)
- SIKORSKA Alicja Maria: pozycja 5 : 5,56% (5 907 głosów)
- JANKOWSKA Barbara Alicja: pozycja 6 : 5,56% (5 907 głosów)
- KLUSEK Wiesław Józef: pozycja 7 : 5,56% (5 907 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:
- ANTOSIUK Piotr: pozycja 1 : 1,94% (2 065 głosów)
- SULEJKO Tomasz Maciej: pozycja 2 : 1,94% (2 065 głosów)
- TADEUSIAK-KUNCEWICZ Anna Wiesława: pozycja 3 : 1,94% (2 065 głosów)
- SZOSTAK Michał Tomasz: pozycja 4 : 1,94% (2 065 głosów)
- ANTOSZEWSKA Amanda Agata: pozycja 5 : 1,94% (2 065 głosów)
- FREJ-CULEPA Agata Dorota: pozycja 6 : 1,94% (2 065 głosów)
- BORZYM Bogusław Wojciech: pozycja 7 : 1,94% (2 065 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:
- LENARCZYK Paweł: pozycja 1 : 2,21% (2 354 głosów)
- MIENIEWSKI Daniel: pozycja 2 : 2,21% (2 354 głosów)
- CIARA Piotr Adam: pozycja 3 : 2,21% (2 354 głosów)
- KARNOWSKA-WERNER Maria Helena: pozycja 4 : 2,21% (2 354 głosów)
- LITWIN Sławomir: pozycja 5 : 2,21% (2 354 głosów)
- GRODZKA Iwonna Anna: pozycja 6 : 2,21% (2 354 głosów)
- DOMINIAK Agnieszka: pozycja 7 : 2,21% (2 354 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ROJEWSKI Mateusz Konrad: pozycja 1 : 2,5% (2 458 głosów)
- POLAK Katarzyna Maria: pozycja 2 : 2,5% (2 458 głosów)
- BRZOZOWSKA-OLEKSIAK Agnieszka Małgorzata: pozycja 3 : 2,5% (2 458 głosów)
- RUCIŃSKA Wanda Maria: pozycja 4 : 2,5% (2 458 głosów)
- MRÓZ Wojciech Sławomir: pozycja 5 : 2,5% (2 458 głosów)
- JAŚKOWSKA Dorota Beata: pozycja 6 : 2,5% (2 458 głosów)
- CHMIEL Marcin Paweł: pozycja 7 : 2,5% (2 458 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SZOSTAK Michał Adrian: pozycja 1 : 1,45% (1 431 głosów)
- GRONDEK Przemysław Artur: pozycja 2 : 1,45% (1 431 głosów)
- NOWAK Marta Maria: pozycja 3 : 1,45% (1 431 głosów)
- WIŚNIEWSKI Grzegorz Witold: pozycja 4 : 1,45% (1 431 głosów)
- NAWACKA Monika Anna: pozycja 5 : 1,45% (1 431 głosów)
- BOGUCKA Hanna Marlena: pozycja 6 : 1,45% (1 431 głosów)
- PODLEWSKI Bartosz Roman: pozycja 7 : 1,45% (1 431 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZIĘCIAK Ryszard Wawrzyniec: pozycja 1 : 5,41% (5 320 głosów)
- KUPIECKA Halina Maria: pozycja 2 : 5,41% (5 320 głosów)
- WÓJTOWICZ Grażyna: pozycja 3 : 5,41% (5 320 głosów)
- SUCHECKI Bartosz Jan: pozycja 4 : 5,41% (5 320 głosów)
- TROJNAR Bartosz Andrzej: pozycja 5 : 5,41% (5 320 głosów)
- RACHUTA Krzysztof Amir: pozycja 6 : 5,41% (5 320 głosów)
- BONISŁAWSKA Wiesława Regina: pozycja 7 : 5,41% (5 320 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:
- ANTOSIUK Maciej Krzysztof: pozycja 1 : 3,78% (3 719 głosów)
- MACKIEWICZ Maciej Jan: pozycja 2 : 3,78% (3 719 głosów)
- KOSSEK Bartłomiej Zbigniew: pozycja 3 : 3,78% (3 719 głosów)
- PIEŃKOSZ Aleksandra: pozycja 4 : 3,78% (3 719 głosów)
- GUTOWSKA Magdalena Antonina: pozycja 5 : 3,78% (3 719 głosów)
- MARSZAŁEK Aleksandra Teresa: pozycja 6 : 3,78% (3 719 głosów)
- KARCZEWSKI Piotr: pozycja 7 : 3,78% (3 719 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:
- NIEMYJSKA Katarzyna Małgorzata: pozycja 1 : 1,15% (1 128 głosów)
- DĄBROWSKI Tomasz Jacek: pozycja 2 : 1,15% (1 128 głosów)
- KRÓLIKOWSKI Lech Wojciech: pozycja 3 : 1,15% (1 128 głosów)
- SCHNITZER Krzysztof Aleksander: pozycja 4 : 1,15% (1 128 głosów)
- DANELCZYK Agnieszka Anna: pozycja 5 : 1,15% (1 128 głosów)
- SZARSKA Ewa Jadwiga: pozycja 6 : 1,15% (1 128 głosów)
- KRUKOWSKI Michał Szymon: pozycja 7 : 1,15% (1 128 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RYLSKA Barbara: pozycja 1 : 2,33% (2 364 głosów)
- BUDZIŃSKI Roman Kazimierz: pozycja 2 : 2,33% (2 364 głosów)
- ŚWIECKI Przemysław: pozycja 3 : 2,33% (2 364 głosów)
- SZABLA Anna Aniela: pozycja 4 : 2,33% (2 364 głosów)
- JAŚKOWSKI Przemysław Jarema: pozycja 5 : 2,33% (2 364 głosów)
- STANISZEWSKA Dorota Stefania: pozycja 6 : 2,33% (2 364 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- OSOWSKI Michał Edwin: pozycja 1 : 1,31% (1 324 głosów)
- MUSZYŃSKA Maria Wiktoria: pozycja 2 : 1,31% (1 324 głosów)
- GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech: pozycja 3 : 1,31% (1 324 głosów)
- RELUGA Aneta Helena: pozycja 4 : 1,31% (1 324 głosów)
- MACIOSZEK Krystyna Ewa: pozycja 5 : 1,31% (1 324 głosów)
- KUŚMIRSKI Jan Krzysztof: pozycja 6 : 1,31% (1 324 głosów)
- SŁOWIK-PAWELEC Agnieszka: pozycja 7 : 1,31% (1 324 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SIERADZ Tomasz: pozycja 1 : 6,14% (6 217 głosów)
- SZYMAŃSKA Małgorzata Ewa: pozycja 2 : 6,14% (6 217 głosów)
- DUBLA Jakub Jan: pozycja 3 : 6,14% (6 217 głosów)
- WUTTKE-MISZCZAK Irena Małgorzata: pozycja 4 : 6,14% (6 217 głosów)
- GALANT Łukasz: pozycja 5 : 6,14% (6 217 głosów)
- ALBRECHT Marcin: pozycja 6 : 6,14% (6 217 głosów)
- KIETLIŃSKA Mariola Elżbieta: pozycja 7 : 6,14% (6 217 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:
- POMIANOWSKI Antoni: pozycja 1 : 3,36% (3 400 głosów)
- KAZIMIERCZUK Anna Dorota: pozycja 2 : 3,36% (3 400 głosów)
- STARZYŃSKI Michał Jerzy: pozycja 3 : 3,36% (3 400 głosów)
- MARKOWSKA Zofia Irena: pozycja 4 : 3,36% (3 400 głosów)
- STAWROWSKA Daria: pozycja 5 : 3,36% (3 400 głosów)
- KOZIKOWSKI Chrystian Andrzej: pozycja 6 : 3,36% (3 400 głosów)
- JANOWSKA Jolanta: pozycja 7 : 3,36% (3 400 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:
- SKUBISZEWSKI Piotr Paweł: pozycja 1 : 1,49% (1 505 głosów)
- DRECKI Roman Włodzimierz: pozycja 2 : 1,49% (1 505 głosów)
- TURKIEWICZ Danuta Wanda: pozycja 3 : 1,49% (1 505 głosów)
- SKRZYPCZYŃSKI Jakub Krzysztof: pozycja 4 : 1,49% (1 505 głosów)
- MAJCHER-TELEON Agnieszka Małgorzata: pozycja 5 : 1,49% (1 505 głosów)
- KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 1,49% (1 505 głosów)
- TIETZ Andrzej Tomasz: pozycja 7 : 1,49% (1 505 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Ursynów - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DZIK Ireneusz Marek: pozycja 1 : 1,87% (1 971 głosów)
- WIŚNIEWSKA Alicja Jolanta: pozycja 2 : 1,87% (1 971 głosów)
- BRZOZOWSKA-LIPCZYŃSKA Jadwiga Małgorzata: pozycja 3 : 1,87% (1 971 głosów)
- CIEŚLIŃSKI Jerzy Antoni: pozycja 4 : 1,87% (1 971 głosów)
- KWIATKOWSKA Ewelina: pozycja 5 : 1,87% (1 971 głosów)
- KRECZMAŃSKI Franciszek Sergiusz: pozycja 6 : 1,87% (1 971 głosów)
- BOBROWSKI Wojciech: pozycja 7 : 1,87% (1 971 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- WIŚNIEWSKA-ZALESKA Agata Wanda: pozycja 1 : 1,41% (1 485 głosów)
- GUTOWSKI Maksymilian Kamil: pozycja 2 : 1,41% (1 485 głosów)
- KOWALSKA Zuzanna Ewa: pozycja 3 : 1,41% (1 485 głosów)
- CZARNECKI Jeremi Tadeusz: pozycja 4 : 1,41% (1 485 głosów)
- WIŚNIAK Dawid Florian: pozycja 5 : 1,41% (1 485 głosów)
- BEREDA Monika Agata: pozycja 6 : 1,41% (1 485 głosów)
- NOWAK Jerzy Stanisław: pozycja 7 : 1,41% (1 485 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MALESA Krystian Jerzy: pozycja 1 : 6,61% (6 968 głosów)
- KWIATKOWSKA Bożena Karina: pozycja 2 : 6,61% (6 968 głosów)
- KONECKI Włodzimierz: pozycja 3 : 6,61% (6 968 głosów)
- PAJĄK-CZECH Agnieszka Magdalena: pozycja 4 : 6,61% (6 968 głosów)
- DĄBROWSKI Przemysław Sławosz: pozycja 5 : 6,61% (6 968 głosów)
- WÓJCIKOWSKA-FIGURA Anna Marta: pozycja 6 : 6,61% (6 968 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Robert Marcin: pozycja 7 : 6,61% (6 968 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW PROJEKT URSYNÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW URSYNOWA:
- BŁASZCZYK Łukasz: pozycja 1 : 2,75% (2 895 głosów)
- HARIASZ-AJCHEL Nicola Dominika: pozycja 2 : 2,75% (2 895 głosów)
- ŁOZIŃSKI Adam Jan: pozycja 3 : 2,75% (2 895 głosów)
- POMIANOWSKA Maria Antonina: pozycja 4 : 2,75% (2 895 głosów)
- FEJFER Henryk: pozycja 5 : 2,75% (2 895 głosów)
- KARAŚ-TĘCZA Melania Joanna: pozycja 6 : 2,75% (2 895 głosów)
- FERENC Rafał: pozycja 7 : 2,75% (2 895 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY URSYNÓW POLSKA 2050:
- SZEMPLIŃSKI Jerzy Tomasz: pozycja 1 : 1,65% (1 742 głosów)
- SZYMAŃSKA Goretta Agnieszka: pozycja 2 : 1,65% (1 742 głosów)
- WAŁACH Artur Wojciech: pozycja 3 : 1,65% (1 742 głosów)
- JAMRÓZ Maria Anna: pozycja 4 : 1,65% (1 742 głosów)
- GŁOWACZ Maksymilian: pozycja 5 : 1,65% (1 742 głosów)
- ZAKROCKA Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 1,65% (1 742 głosów)
- HOLDENMAJER Cezary Tadeusz: pozycja 7 : 1,65% (1 742 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KURPIOS Marcin Jacek: pozycja 1 : 3,08% (1 766 głosów)
- LESZKO Wiesław: pozycja 2 : 3,08% (1 766 głosów)
- BOCHENEK-PONIECKA Anna: pozycja 3 : 3,08% (1 766 głosów)
- TABOR Ludwika: pozycja 4 : 3,08% (1 766 głosów)
- BOGUŚ Mieczysława Irena: pozycja 5 : 3,08% (1 766 głosów)
- DAROWSKI Marek Józef: pozycja 6 : 3,08% (1 766 głosów)
- SOKOŁOWSKI Andrzej: pozycja 7 : 3,08% (1 766 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FLOREK Paweł: pozycja 1 : 0,61% (347 głosów)
- SIENIARSKI Szymon Mikołaj: pozycja 2 : 0,61% (347 głosów)
- MAJOS Edyta Anna: pozycja 3 : 0,61% (347 głosów)
- ORLIŃSKA Anna: pozycja 4 : 0,61% (347 głosów)
- GEMBACKA Magdalena Bogusława: pozycja 5 : 0,61% (347 głosów)
- SIEKUT Adam: pozycja 6 : 0,61% (347 głosów)
- FIRLONG Michał Andrzej: pozycja 7 : 0,61% (347 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GODLEWSKI Wojciech Dariusz: pozycja 1 : 5,81% (3 329 głosów)
- BUCZYŃSKA Joanna Małgorzata: pozycja 2 : 5,81% (3 329 głosów)
- NAŁĘCZ Tomasz: pozycja 3 : 5,81% (3 329 głosów)
- DURKA Aneta Małgorzata: pozycja 4 : 5,81% (3 329 głosów)
- ŁYSAKOWSKA Elżbieta Helena: pozycja 5 : 5,81% (3 329 głosów)
- ŁASAK Paweł: pozycja 6 : 5,81% (3 329 głosów)
- ZAKRZEWSKI Łukasz Wojciech: pozycja 7 : 5,81% (3 329 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:
- PASIERBSKA Olga Anna: pozycja 1 : 2,7% (1 548 głosów)
- OLEJNIK Agnieszka Małgorzata: pozycja 2 : 2,7% (1 548 głosów)
- ŻOCHOWSKI Rafał Andrzej: pozycja 3 : 2,7% (1 548 głosów)
- JAGODZIŃSKI Grzegorz Jacek: pozycja 4 : 2,7% (1 548 głosów)
- DUMAŁA Izabela: pozycja 5 : 2,7% (1 548 głosów)
- LESIEWICZ Andrzej: pozycja 6 : 2,7% (1 548 głosów)
- ROLA Urszula: pozycja 7 : 2,7% (1 548 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- WOLF-JEDYNAK Izabella: pozycja 1 : 2,08% (1 191 głosów)
- DEBERT Jerzy Andrzej: pozycja 2 : 2,08% (1 191 głosów)
- PASIK Dariusz Michał: pozycja 3 : 2,08% (1 191 głosów)
- MILIK-SZTUKA Dorota Anna: pozycja 4 : 2,08% (1 191 głosów)
- KALWARCZYK Edward: pozycja 5 : 2,08% (1 191 głosów)
- CIEŚLA Bogusław Zdzisław: pozycja 6 : 2,08% (1 191 głosów)
- BUDZYŃSKA Małgorzata: pozycja 7 : 2,08% (1 191 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KRASNOWOLSKI Andrzej Jan: pozycja 1 : 2,46% (2 067 głosów)
- KACPROWICZ Sławomir Stanisław: pozycja 2 : 2,46% (2 067 głosów)
- KOPCIŃSKA Anita Marta: pozycja 3 : 2,46% (2 067 głosów)
- KUCHARSKA Joanna Małgorzata: pozycja 4 : 2,46% (2 067 głosów)
- WIŚNIEWSKI Wojciech Piotr: pozycja 5 : 2,46% (2 067 głosów)
- PAŁCZYŃSKA Barbara: pozycja 6 : 2,46% (2 067 głosów)
- KUCHARSKI Robert Wiesław: pozycja 7 : 2,46% (2 067 głosów)
- BUCKA Alfreda Izabella: pozycja 8 : 2,46% (2 067 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SIENIARSKA Agnieszka: pozycja 1 : 0,68% (567 głosów)
- PUZA Agnieszka: pozycja 2 : 0,68% (567 głosów)
- PANKOWSKA Katarzyna Gabriela: pozycja 3 : 0,68% (567 głosów)
- MOSZORO Michał Jerzy: pozycja 4 : 0,68% (567 głosów)
- ZWOLIŃSKI Jacek: pozycja 5 : 0,68% (567 głosów)
- MALCZYK Janusz Wojciech: pozycja 6 : 0,68% (567 głosów)
- PRZYROWSKI Paweł Franciszek: pozycja 7 : 0,68% (567 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BARANIEWSKI Leszek Piotr: pozycja 1 : 6,09% (5 112 głosów)
- BUDZIK-DRABIK Patrycja Agnieszka: pozycja 2 : 6,09% (5 112 głosów)
- SOŁTYSIAK Małgorzata Izabella: pozycja 3 : 6,09% (5 112 głosów)
- LEPIANKA Łukasz Konrad: pozycja 4 : 6,09% (5 112 głosów)
- NOŻYKOWSKA Magdalena: pozycja 5 : 6,09% (5 112 głosów)
- UTECHT Rafał Teodor: pozycja 6 : 6,09% (5 112 głosów)
- KALBARCZYK Karolina Julia: pozycja 7 : 6,09% (5 112 głosów)
- ŻEBROWSKI Michał Tomasz: pozycja 8 : 6,09% (5 112 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:
- CZERWONKA Rafał: pozycja 1 : 1,62% (1 361 głosów)
- WAŚKIEWICZ Krzysztof: pozycja 2 : 1,62% (1 361 głosów)
- SAJKOWSKA Anna Urszula: pozycja 3 : 1,62% (1 361 głosów)
- SOWIŃSKI Stanisław Jan: pozycja 4 : 1,62% (1 361 głosów)
- SZCZYGIEŁ Teresa Dorota: pozycja 5 : 1,62% (1 361 głosów)
- ŁUCZAK-GOLENIA Magdalena Małgorzata: pozycja 6 : 1,62% (1 361 głosów)
- MIARA Anna: pozycja 7 : 1,62% (1 361 głosów)
- LANGNER Dominik Jan: pozycja 8 : 1,62% (1 361 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- GÓJSKI Zdzisław: pozycja 1 : 1,73% (1 456 głosów)
- GAWRYSZEWSKA Hanna: pozycja 2 : 1,73% (1 456 głosów)
- KARPISIAK Joanna: pozycja 3 : 1,73% (1 456 głosów)
- SREBNICKI Grzegorz: pozycja 4 : 1,73% (1 456 głosów)
- DANKWA Monika Magdalena: pozycja 5 : 1,73% (1 456 głosów)
- LASKOWSKA-LUDWICZAK Monika Angelika: pozycja 6 : 1,73% (1 456 głosów)
- DANILUK Józef Mieczysław: pozycja 7 : 1,73% (1 456 głosów)
- MYTLEWSKI Rafał Jerzy: pozycja 8 : 1,73% (1 456 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOTRA Jarosław: pozycja 1 : 2,57% (2 624 głosów)
- MAKUCH Anna Katarzyna: pozycja 2 : 2,57% (2 624 głosów)
- POPIOŁEK Jerzy Mariusz: pozycja 3 : 2,57% (2 624 głosów)
- GAWRYSZEWSKA Urszula Maria: pozycja 4 : 2,57% (2 624 głosów)
- SZYMANIAK Magdalena: pozycja 5 : 2,57% (2 624 głosów)
- SZYMAŃSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,57% (2 624 głosów)
- ZAWIERUCHA Radosław Andrzej: pozycja 7 : 2,57% (2 624 głosów)
- STACHOWICZ Piotr Paweł: pozycja 8 : 2,57% (2 624 głosów)
- RUSZCZYK Grażyna: pozycja 9 : 2,57% (2 624 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ZWOLIŃSKA Urszula Anna: pozycja 1 : 0,81% (828 głosów)
- ŁODYGA Zbigniew: pozycja 2 : 0,81% (828 głosów)
- PERGOŁ Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 0,81% (828 głosów)
- RUTKOWSKI Bogdan Witold: pozycja 4 : 0,81% (828 głosów)
- MAKOWSKI Łukasz Marcin: pozycja 5 : 0,81% (828 głosów)
- SZCZEPANKOWSKI Maciej: pozycja 6 : 0,81% (828 głosów)
- SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena Joanna: pozycja 7 : 0,81% (828 głosów)
- KWIECIEŃ Edyta Anna: pozycja 8 : 0,81% (828 głosów)
- WIERUS Paulina Anna: pozycja 9 : 0,81% (828 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JEZIORSKI Łukasz Tomasz: pozycja 1 : 4,7% (4 810 głosów)
- CHODECKA Hanna Maria: pozycja 2 : 4,7% (4 810 głosów)
- KUBIK Łukasz Piotr: pozycja 3 : 4,7% (4 810 głosów)
- KONARSKA Monika Magda: pozycja 4 : 4,7% (4 810 głosów)
- WIERZBOWSKA Ludmiła Felicja: pozycja 5 : 4,7% (4 810 głosów)
- THOMAS Szczepan Stefan: pozycja 6 : 4,7% (4 810 głosów)
- WASIEWICZ Mikołaj Wiktor: pozycja 7 : 4,7% (4 810 głosów)
- SADOMSKI Jacek Jerzy: pozycja 8 : 4,7% (4 810 głosów)
- WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja: pozycja 9 : 4,7% (4 810 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:
- GRZEGORCZYK Piotr: pozycja 1 : 1,87% (1 911 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Jan Karol: pozycja 2 : 1,87% (1 911 głosów)
- ALBIŃSKA-FRANK Małgorzata: pozycja 3 : 1,87% (1 911 głosów)
- JASKOWSKA-HLUBIŃSKA Julia Alicja: pozycja 4 : 1,87% (1 911 głosów)
- ADAMSKI Mateusz Jan: pozycja 5 : 1,87% (1 911 głosów)
- KULESZA Paweł: pozycja 6 : 1,87% (1 911 głosów)
- KRUGLIŃSKA Dorota Anna: pozycja 7 : 1,87% (1 911 głosów)
- KOMARNICKA Beata Ewa: pozycja 8 : 1,87% (1 911 głosów)
- OLIK Tomasz Stanisław: pozycja 9 : 1,87% (1 911 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- ROSZKOWSKI Paweł Marek: pozycja 1 : 1,16% (1 191 głosów)
- GRALIŃSKI Sławomir: pozycja 2 : 1,16% (1 191 głosów)
- FORYŚ Marian: pozycja 3 : 1,16% (1 191 głosów)
- FIC Iwona Małgorzata: pozycja 4 : 1,16% (1 191 głosów)
- LEJK Patrycja Maria: pozycja 5 : 1,16% (1 191 głosów)
- DEPCZYŃSKA Danuta Teresa: pozycja 6 : 1,16% (1 191 głosów)
- CHLASTA Karol Czesław: pozycja 7 : 1,16% (1 191 głosów)
- ZDZIEBŁOWSKA Anna Barbara: pozycja 8 : 1,16% (1 191 głosów)
- MAJEWSKA-PURCHALAK Magdalena: pozycja 9 : 1,16% (1 191 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wawer - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZALEWSKI Włodzimierz Jacek: pozycja 1 : 3,7% (1 961 głosów)
- WYCZÓŁKOWSKI Patryk: pozycja 2 : 3,7% (1 961 głosów)
- BALINOW Regina: pozycja 3 : 3,7% (1 961 głosów)
- KOŁAKOWSKA Anna Zofia: pozycja 4 : 3,7% (1 961 głosów)
- SADOWSKA Maria: pozycja 5 : 3,7% (1 961 głosów)
- DYGUŚ Maria Józefa: pozycja 6 : 3,7% (1 961 głosów)
- PABIAN Marcin Dominik: pozycja 7 : 3,7% (1 961 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GÓRA Elżbieta Zofia: pozycja 1 : 1,07% (565 głosów)
- GMURCZYK Łukasz: pozycja 2 : 1,07% (565 głosów)
- CZERWIŃSKI Sławomir Maciej: pozycja 3 : 1,07% (565 głosów)
- OKOŃ Paweł Kazimierz: pozycja 4 : 1,07% (565 głosów)
- MRÓZ Magdalena: pozycja 5 : 1,07% (565 głosów)
- DĄBROWSKA Monika Maria: pozycja 6 : 1,07% (565 głosów)
- KARCZMARSKA Monika Grażyna: pozycja 7 : 1,07% (565 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KROSZCZYŃSKA-GORBATOWSKA Helena: pozycja 1 : 6,37% (3 372 głosów)
- WOJDA Paweł Konrad: pozycja 2 : 6,37% (3 372 głosów)
- WÓJCIK Agnieszka Maria: pozycja 3 : 6,37% (3 372 głosów)
- WIELOWIEYSKA Barbara Zofia: pozycja 4 : 6,37% (3 372 głosów)
- STANIK Zbigniew: pozycja 5 : 6,37% (3 372 głosów)
- KĘPKA Grzegorz Tomasz: pozycja 6 : 6,37% (3 372 głosów)
- MRÓZ Wojciech Piotr: pozycja 7 : 6,37% (3 372 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA WAWRA:
- FRELEK Jan Stanisław: pozycja 1 : 1,21% (640 głosów)
- TOMASZCZYK Andrzej Jerzy: pozycja 2 : 1,21% (640 głosów)
- JANKOWSKI Piotr Krzysztof: pozycja 3 : 1,21% (640 głosów)
- PŁATKOWSKA Paulina Justyna: pozycja 4 : 1,21% (640 głosów)
- BIELIŃSKI Adrian Sylwester: pozycja 5 : 1,21% (640 głosów)
- ZYCHOWICZ Bożena Jadwiga: pozycja 6 : 1,21% (640 głosów)
- RUDOWSKA Dorota: pozycja 7 : 1,21% (640 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAWERSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- GODLEWSKI Dariusz Wojciech: pozycja 1 : 1,94% (1 028 głosów)
- MAJSZCZYK Adam: pozycja 2 : 1,94% (1 028 głosów)
- CZERGA Karolina: pozycja 3 : 1,94% (1 028 głosów)
- REISING Błażej Tomasz: pozycja 4 : 1,94% (1 028 głosów)
- GOŁAWSKA Anna Maria: pozycja 5 : 1,94% (1 028 głosów)
- KUROWSKA-JANECKA Agnieszka: pozycja 6 : 1,94% (1 028 głosów)
- MYSTKOWSKA Danuta Dorota: pozycja 7 : 1,94% (1 028 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- NOWOSIELSKA Elżbieta: pozycja 1 : 3,65% (730 głosów)
- BUCZYŃSKA Emilia Ewa: pozycja 2 : 3,65% (730 głosów)
- MACIĄŻEK Mirosław: pozycja 3 : 3,65% (730 głosów)
- BATYCKI Jakub Piotr: pozycja 4 : 3,65% (730 głosów)
- SIWEK Eugeniusz: pozycja 5 : 3,65% (730 głosów)
- KORZENIEWSKA Jadwiga: pozycja 6 : 3,65% (730 głosów)
- ŁĘCZYCKI Grzegorz Paweł: pozycja 7 : 3,65% (730 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KŁOS Edward: pozycja 1 : 5,93% (1 186 głosów)
- PARADOWSKA Aleksandra Monika: pozycja 2 : 5,93% (1 186 głosów)
- STACHA Krzysztof Adam: pozycja 3 : 5,93% (1 186 głosów)
- KSIĘŻOPOLSKA Anna: pozycja 4 : 5,93% (1 186 głosów)
- JAKÓBCZYK Stefan: pozycja 5 : 5,93% (1 186 głosów)
- SKAŁA Błażej: pozycja 6 : 5,93% (1 186 głosów)
- WEBER Grażyna: pozycja 7 : 5,93% (1 186 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:
- ILEWICZ Jolanta Bożena: pozycja 1 : 2,37% (475 głosów)
- CEGIEŁKA Wiesław Marian: pozycja 2 : 2,37% (475 głosów)
- RAWICKI Ryszard Antoni: pozycja 3 : 2,37% (475 głosów)
- ŚNIEGOCKI Tomasz: pozycja 4 : 2,37% (475 głosów)
- ROLA Jadwiga: pozycja 5 : 2,37% (475 głosów)
- BIDZIŃSKA-DAJBOR Gabriela: pozycja 6 : 2,37% (475 głosów)
- MADEJ Roman: pozycja 7 : 2,37% (475 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- BANY Grażyna: pozycja 1 : 2,34% (468 głosów)
- LECH-MOTYKA Ewelina: pozycja 2 : 2,34% (468 głosów)
- KALETA Radosław Grzegorz: pozycja 3 : 2,34% (468 głosów)
- MOŚCICKI Maciej: pozycja 4 : 2,34% (468 głosów)
- HORNUNG Katarzyna Małgorzata: pozycja 5 : 2,34% (468 głosów)
- KOSEWSKA Joanna: pozycja 6 : 2,34% (468 głosów)
- KRAWCZAK Radosław: pozycja 7 : 2,34% (468 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZAREMBA Małgorzata: pozycja 1 : 3,39% (851 głosów)
- ORGAN Nathaniel Matthew: pozycja 2 : 3,39% (851 głosów)
- KOZIELEC Justyna Hanna: pozycja 3 : 3,39% (851 głosów)
- BEDNAREK Antoni: pozycja 4 : 3,39% (851 głosów)
- WOCIAL Marta Luiza: pozycja 5 : 3,39% (851 głosów)
- SIWKO Stanisław Michał: pozycja 6 : 3,39% (851 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CYBULSKA-PRZESŁAW Lidia Irena: pozycja 1 : 5,71% (1 434 głosów)
- RUSNARCZYK Przemysław Łukasz: pozycja 2 : 5,71% (1 434 głosów)
- BUCHOLTZ-STEFANIAK Urszula: pozycja 3 : 5,71% (1 434 głosów)
- GONTARCZYK Arkadiusz Stanisław: pozycja 4 : 5,71% (1 434 głosów)
- KALISZ Edward: pozycja 5 : 5,71% (1 434 głosów)
- CAŁUN Kinga Karolina: pozycja 6 : 5,71% (1 434 głosów)
- WALKOWICZ Piotr Józef: pozycja 7 : 5,71% (1 434 głosów)
- BOCHEŃCZYK Halina Maria: pozycja 8 : 5,71% (1 434 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:
- WINIARSKI Leszek Stanisław: pozycja 1 : 2,09% (525 głosów)
- KOSIŃSKA Agnieszka Monika: pozycja 2 : 2,09% (525 głosów)
- GOS Marcin Grzegorz: pozycja 3 : 2,09% (525 głosów)
- CHODKIEWICZ Robert: pozycja 4 : 2,09% (525 głosów)
- KOZŁOWSKA Kinga Elwira: pozycja 5 : 2,09% (525 głosów)
- LYDA Anna Maria: pozycja 6 : 2,09% (525 głosów)
- ŞCURA Victor: pozycja 7 : 2,09% (525 głosów)
- PACZUSKA Marta: pozycja 8 : 2,09% (525 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- MARKOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 1 : 2,16% (544 głosów)
- WYTRĘBOWICZ Paweł Robert: pozycja 2 : 2,16% (544 głosów)
- NASZEWSKI Bartosz Mariusz: pozycja 3 : 2,16% (544 głosów)
- KOWALCZYK Kamila Ewa: pozycja 4 : 2,16% (544 głosów)
- PAWŁOWSKA Ewa Izabela: pozycja 5 : 2,16% (544 głosów)
- PIÓRKOWSKI Krzysztof: pozycja 6 : 2,16% (544 głosów)
- JANUSEK Agnieszka Maria: pozycja 7 : 2,16% (544 głosów)
- SIEMIŃSKI Jakub: pozycja 8 : 2,16% (544 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BAŃBURSKI Tomasz: pozycja 1 : 2,59% (540 głosów)
- WOŹNIAKOWSKA Dorota: pozycja 2 : 2,59% (540 głosów)
- KRAWCZYK Krzysztof: pozycja 3 : 2,59% (540 głosów)
- TUSIŃSKI Andrzej: pozycja 4 : 2,59% (540 głosów)
- WIECHA Joanna Grażyna: pozycja 5 : 2,59% (540 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAHOR Marian: pozycja 1 : 6,79% (1 417 głosów)
- KOZŁOWSKA Anna Agnieszka: pozycja 2 : 6,79% (1 417 głosów)
- BĄBIK Hanna Barbara: pozycja 3 : 6,79% (1 417 głosów)
- BORYSŁAWSKI Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 6,79% (1 417 głosów)
- URBAN Anna Maria: pozycja 5 : 6,79% (1 417 głosów)
- SOBCZAK Eugeniusz Leszek: pozycja 6 : 6,79% (1 417 głosów)
- KOSTRZEWA Karolina Maria: pozycja 7 : 6,79% (1 417 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:
- KACPRZAK Krzysztof Edward: pozycja 1 : 3,63% (758 głosów)
- ZIELIŃSKI Hubert: pozycja 2 : 3,63% (758 głosów)
- BIELECKA Małgorzata: pozycja 3 : 3,63% (758 głosów)
- WŁODARCZYK Amelia: pozycja 4 : 3,63% (758 głosów)
- GRESZTA Ewa Dorota: pozycja 5 : 3,63% (758 głosów)
- PAWLINA Zygmunt Jan: pozycja 6 : 3,63% (758 głosów)
- ZAKRZEWSKI Bernard Roch: pozycja 7 : 3,63% (758 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- JANUS Paweł: pozycja 1 : 2,01% (420 głosów)
- JĘDRZEJEWSKA-PYRZANOWSKA Magdalena: pozycja 2 : 2,01% (420 głosów)
- IWAŃSKI Mikołaj Karol: pozycja 3 : 2,01% (420 głosów)
- BANY Paweł: pozycja 4 : 2,01% (420 głosów)
- TURCZAŃSKA Aneta: pozycja 5 : 2,01% (420 głosów)
- KLOCEK Maja: pozycja 6 : 2,01% (420 głosów)
- JANECZEK Paulina: pozycja 7 : 2,01% (420 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wesoła - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KĘZIK Anna: pozycja 1 : 2,89% (611 głosów)
- WOJENKA Marcin: pozycja 2 : 2,89% (611 głosów)
- OŁDZIEJ Marcin Paweł: pozycja 3 : 2,89% (611 głosów)
- BOGUSIEWICZ Katarzyna: pozycja 4 : 2,89% (611 głosów)
- ŁADNO Małgorzata Wanda: pozycja 5 : 2,89% (611 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TUCHOLSKA Ewa Magdalena: pozycja 1 : 7,4% (1 563 głosów)
- CIUPAK Arkadiusz Jerzy: pozycja 2 : 7,4% (1 563 głosów)
- KUCZMIEROWSKI-ANGELOW Krystian: pozycja 3 : 7,4% (1 563 głosów)
- KERSCHKE Iwona Małgorzata: pozycja 4 : 7,4% (1 563 głosów)
- SĘPKA-BARTOLD Olga Kinga: pozycja 5 : 7,4% (1 563 głosów)
- SENKALSKA Marzena: pozycja 6 : 7,4% (1 563 głosów)
- ŻARNOCH Maciej Piotr: pozycja 7 : 7,4% (1 563 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WESOŁA 2024:
- SURAWSKA Maria: pozycja 1 : 1,87% (395 głosów)
- KRZYŻANOWSKI Mariusz Jan: pozycja 2 : 1,87% (395 głosów)
- MARSZAŁEK Danuta Mieczysława: pozycja 3 : 1,87% (395 głosów)
- RESIAK Piotr Tomasz: pozycja 4 : 1,87% (395 głosów)
- SADOWY Ewa: pozycja 5 : 1,87% (395 głosów)
- PIOTRKIEWICZ Jakub Hubert: pozycja 6 : 1,87% (395 głosów)
- RUTKOWSKA-KRYSZTOFIK Anna: pozycja 7 : 1,87% (395 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- PIÓRKOWSKA Karolina Anna: pozycja 1 : 2,95% (623 głosów)
- KLOCEK Maciej Piotr: pozycja 2 : 2,95% (623 głosów)
- KOMORSKI Szymon Piotr: pozycja 3 : 2,95% (623 głosów)
- HORNUNG Wiktor Adam: pozycja 4 : 2,95% (623 głosów)
- JESIONKIEWICZ Przemysław: pozycja 5 : 2,95% (623 głosów)
- JANUS Agnieszka: pozycja 6 : 2,95% (623 głosów)
- STARZYK Agata Izabela: pozycja 7 : 2,95% (623 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZYMAŃSKI Paweł: pozycja 1 : 3,92% (1 155 głosów)
- KANABUS Krzysztof: pozycja 2 : 3,92% (1 155 głosów)
- KOŁOMYJSKA-MARANDA Agnieszka: pozycja 3 : 3,92% (1 155 głosów)
- PIASECKA-SZCZYGIELSKA Iwona Krystyna: pozycja 4 : 3,92% (1 155 głosów)
- MURAWSKI Janusz Jerzy: pozycja 5 : 3,92% (1 155 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FERENS Diana Anna: pozycja 1 : 1,51% (444 głosów)
- GŁADYSZ Marek Bohdan: pozycja 2 : 1,51% (444 głosów)
- SOWIŃSKI Janusz Sławomir: pozycja 3 : 1,51% (444 głosów)
- SASIN Jacek Ryszard: pozycja 4 : 1,51% (444 głosów)
- WOŹNIAK Agnieszka Justyna: pozycja 5 : 1,51% (444 głosów)
- KROHSE Marta Maria: pozycja 6 : 1,51% (444 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JANOSKI Franciszek Tomasz: pozycja 1 : 1,75% (515 głosów)
- OTTO Agnieszka Katarzyna: pozycja 2 : 1,75% (515 głosów)
- KRAWCZAK Dariusz Andrzej: pozycja 3 : 1,75% (515 głosów)
- DOMOSŁAWSKI Aleksander Jędrzej: pozycja 4 : 1,75% (515 głosów)
- PORĘBSKA-KOŚĆ Agnieszka: pozycja 5 : 1,75% (515 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KRZYŻANOWSKI Rafał: pozycja 1 : 8,95% (2 636 głosów)
- PUCHALSKA Ewa Magdalena: pozycja 2 : 8,95% (2 636 głosów)
- MIKUCKI Piotr: pozycja 3 : 8,95% (2 636 głosów)
- SADOWSKA Ewa: pozycja 4 : 8,95% (2 636 głosów)
- MAJ-DĄBAL Beata Dorota: pozycja 5 : 8,95% (2 636 głosów)
- KULIGA Łukasz Paweł: pozycja 6 : 8,95% (2 636 głosów)
- MUSZYŃSKA Magdalena: pozycja 7 : 8,95% (2 636 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DREWNIAK Anna: pozycja 1 : 2,46% (1 061 głosów)
- GAŁCZYŃSKI Grzegorz Dariusz: pozycja 2 : 2,46% (1 061 głosów)
- BIELIŃSKA Magdalena Aneta: pozycja 3 : 2,46% (1 061 głosów)
- FERENS Michał Sergiusz: pozycja 4 : 2,46% (1 061 głosów)
- CIEŚLIŃSKI Kacper Jerzy: pozycja 5 : 2,46% (1 061 głosów)
- NOZDERKA Anna Ewa: pozycja 6 : 2,46% (1 061 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZYMAŃSKI Krzysztof Paweł: pozycja 1 : 1,52% (657 głosów)
- PORĘBSKI Szymon Kacper: pozycja 2 : 1,52% (657 głosów)
- SALAMON Rafał Marian: pozycja 3 : 1,52% (657 głosów)
- GRUDOWSKA Zofia Joanna: pozycja 4 : 1,52% (657 głosów)
- KRUPA Piotr Jakub: pozycja 5 : 1,52% (657 głosów)
- SONNENBURG Ewelina: pozycja 6 : 1,52% (657 głosów)
- LESZCZYŃSKA Edyta: pozycja 7 : 1,52% (657 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KOŚĆ Daniel Patryk: pozycja 1 : 2% (863 głosów)
- STANKIEWICZ Agnieszka Wanda: pozycja 2 : 2% (863 głosów)
- VONAU Michał Wilhelm: pozycja 3 : 2% (863 głosów)
- TRAUTNER Joanna Dorota: pozycja 4 : 2% (863 głosów)
- WYJATEK Mikołaj: pozycja 5 : 2% (863 głosów)
- CHAKKOUR Nina Zofia: pozycja 6 : 2% (863 głosów)
- SKUP Michał Józef: pozycja 7 : 2% (863 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZYGAŃSKA Danuta Aleksandra: pozycja 1 : 7,57% (3 263 głosów)
- SZYMAŃSKI Przemysław Michał: pozycja 2 : 7,57% (3 263 głosów)
- WŁODARSKA-SĘK Urszula: pozycja 3 : 7,57% (3 263 głosów)
- LASKOWSKA Bożena Halina: pozycja 4 : 7,57% (3 263 głosów)
- CZAPIEWSKI Jacek: pozycja 5 : 7,57% (3 263 głosów)
- DURKA Roman Marek: pozycja 6 : 7,57% (3 263 głosów)
- WITKOWSKI Grzegorz Ireneusz: pozycja 7 : 7,57% (3 263 głosów)
- KRÓLICKI Przemysław: pozycja 8 : 7,57% (3 263 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZYMER Filip Marek: pozycja 1 : 1,88% (538 głosów)
- VON NATHUSIUS Krystyna: pozycja 2 : 1,88% (538 głosów)
- ZATORSKA Łucja Helena: pozycja 3 : 1,88% (538 głosów)
- SADOWSKI Tomasz Paweł: pozycja 4 : 1,88% (538 głosów)
- BILIŃSKI Piotr: pozycja 5 : 1,88% (538 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DESPERAT Przemysław: pozycja 1 : 1,72% (492 głosów)
- FALISZEWSKI Bartosz: pozycja 2 : 1,72% (492 głosów)
- BLAŻEVIĆ Bożidar: pozycja 3 : 1,72% (492 głosów)
- PORĘBSKA Hanna Elżbieta: pozycja 4 : 1,72% (492 głosów)
- SZEWCZYK Monika Justyna: pozycja 5 : 1,72% (492 głosów)
- ŁUCZAK Bożena Teresa: pozycja 6 : 1,72% (492 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KUSZŁEJKO Tomasz: pozycja 1 : 2,76% (790 głosów)
- FELIGA Sławomir: pozycja 2 : 2,76% (790 głosów)
- BOSCARO Jolanta Iwona: pozycja 3 : 2,76% (790 głosów)
- KRUPA Tomasz Karol: pozycja 4 : 2,76% (790 głosów)
- SZYMANOWSKA Oktawia Małgorzata: pozycja 5 : 2,76% (790 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KRÓLAK Hubert Henryk: pozycja 1 : 9,5% (2 724 głosów)
- GRUDZIŃSKA Magdalena: pozycja 2 : 9,5% (2 724 głosów)
- CZARNECKI Paweł Józef: pozycja 3 : 9,5% (2 724 głosów)
- PERKOWSKI Andrzej Krystian: pozycja 4 : 9,5% (2 724 głosów)
- JAŁOCHA Agnieszka: pozycja 5 : 9,5% (2 724 głosów)
- MAŁAJOWICZ Jolanta: pozycja 6 : 9,5% (2 724 głosów)
- KRAUSE-SZACHNA Anna Kamila: pozycja 7 : 9,5% (2 724 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wilanów - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PLUTA Markus Uwe: pozycja 1 : 1,95% (576 głosów)
- SMALCERZ Ewa Maria: pozycja 2 : 1,95% (576 głosów)
- RADECKA Maria Gabriela: pozycja 3 : 1,95% (576 głosów)
- CZAPSKA Marta Monika: pozycja 4 : 1,95% (576 głosów)
- POLAK Maciej Wojciech: pozycja 5 : 1,95% (576 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DROP Małgorzata: pozycja 1 : 12,89% (3 800 głosów)
- SKOLIMOWSKA Olga Maria: pozycja 2 : 12,89% (3 800 głosów)
- KOPEĆ Izabela Barbara: pozycja 3 : 12,89% (3 800 głosów)
- GÓRNICKI Mateusz Michał: pozycja 4 : 12,89% (3 800 głosów)
- KOZERA Patrycja Monika: pozycja 5 : 12,89% (3 800 głosów)
- WITKOWSKI Aleks Olgierd: pozycja 6 : 12,89% (3 800 głosów)
- LICHOSIK Mariusz Antoni: pozycja 7 : 12,89% (3 800 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PRUSZCZYŃSKA Agata Monika: pozycja 1 : 4,83% (3 277 głosów)
- KULIŃSKI Mateusz Wojciech: pozycja 2 : 4,83% (3 277 głosów)
- BORKOWSKI Krzysztof Mariusz: pozycja 3 : 4,83% (3 277 głosów)
- JASKULSKA Elżbieta Maria: pozycja 4 : 4,83% (3 277 głosów)
- KRÓLAK Bogusław: pozycja 5 : 4,83% (3 277 głosów)
- OLBRYCHT Ewa: pozycja 6 : 4,83% (3 277 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ILLG-LATKO Ewa Małgorzata: pozycja 1 : 2,2% (1 491 głosów)
- MAŁKOWSKA Elżbieta Maria: pozycja 2 : 2,2% (1 491 głosów)
- SZEWCZYK Maciej Lucjan: pozycja 3 : 2,2% (1 491 głosów)
- BLEJSZ Jan Jakub: pozycja 4 : 2,2% (1 491 głosów)
- ŚWITAŁA Marcelina: pozycja 5 : 2,2% (1 491 głosów)
- BOGUŚ Jacek Antoni: pozycja 6 : 2,2% (1 491 głosów)
- CZAPLICKI Filip Mikołaj: pozycja 7 : 2,2% (1 491 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GIEMZA Kamil Piotr: pozycja 1 : 7,94% (5 384 głosów)
- KĘCIK-STANISZEWSKA Urszula Anna: pozycja 2 : 7,94% (5 384 głosów)
- ZIENKIEWICZ Blanka: pozycja 3 : 7,94% (5 384 głosów)
- WAŁASZEWSKI Kacper Marek: pozycja 4 : 7,94% (5 384 głosów)
- MIERNIK Robert Dominik: pozycja 5 : 7,94% (5 384 głosów)
- BOJANOWICZ Marek: pozycja 6 : 7,94% (5 384 głosów)
- GRZELAK Aleksandra Marta: pozycja 7 : 7,94% (5 384 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JURKIEWICZ Kamil Piotr: pozycja 1 : 3,11% (2 129 głosów)
- JASKULSKI Krzysztof: pozycja 2 : 3,11% (2 129 głosów)
- MAZUR Jadwiga Beata: pozycja 3 : 3,11% (2 129 głosów)
- DRZEWIŃSKI Jacek Andrzej: pozycja 4 : 3,11% (2 129 głosów)
- KRÓLAK Agnieszka Maria: pozycja 5 : 3,11% (2 129 głosów)
- BIELECKA Zofia: pozycja 6 : 3,11% (2 129 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JÓŹWIK Przemysław Adam: pozycja 1 : 2,03% (1 391 głosów)
- SADOWSKI Adam Michał: pozycja 2 : 2,03% (1 391 głosów)
- PIWOWARCZYK Cezary Paweł: pozycja 3 : 2,03% (1 391 głosów)
- KOMOROWSKA Katarzyna Maria: pozycja 4 : 2,03% (1 391 głosów)
- PLECHINGER-KAPCZYŃSKA Grażyna Anna: pozycja 5 : 2,03% (1 391 głosów)
- NIEWALAK Katarzyna Beata: pozycja 6 : 2,03% (1 391 głosów)
- BACKIEL Marek Jan: pozycja 7 : 2,03% (1 391 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- RUDZIAK-TAŁAŁAJ Anna: pozycja 1 : 7,55% (5 174 głosów)
- GAWRYŚ Konrad Andrzej: pozycja 2 : 7,55% (5 174 głosów)
- LEŚNIAK Edwin Bogdan: pozycja 3 : 7,55% (5 174 głosów)
- MIESZCZYŃSKI Łukasz Paweł: pozycja 4 : 7,55% (5 174 głosów)
- JAROSŁAWSKA Anna: pozycja 5 : 7,55% (5 174 głosów)
- KLEPNER Sławomir Piotr: pozycja 6 : 7,55% (5 174 głosów)
- ŁAWRYNOWICZ-FILIPIAK Jolanta Teresa: pozycja 7 : 7,55% (5 174 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW - SPOŁECZNICY Z WOLI:
- KOCISZEWSKI Kamil: pozycja 1 : 2,86% (1 962 głosów)
- JANCZAK Agata Urszula: pozycja 2 : 2,86% (1 962 głosów)
- FABISZEWSKA-SOLARES Joanna Aleksandra: pozycja 3 : 2,86% (1 962 głosów)
- GRZELAK Honorata Halina: pozycja 4 : 2,86% (1 962 głosów)
- SKUBIDA Bogusław Janusz: pozycja 5 : 2,86% (1 962 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JANKOWSKI Karol Wojciech: pozycja 1 : 4,03% (3 191 głosów)
- KUCHARSKA Maria Sabina: pozycja 2 : 4,03% (3 191 głosów)
- LIBELT Damian: pozycja 3 : 4,03% (3 191 głosów)
- WAŁACHOWSKA Anna Agnieszka: pozycja 4 : 4,03% (3 191 głosów)
- GRZĘDA Waldemar Marek: pozycja 5 : 4,03% (3 191 głosów)
- GRODZKA Kamila Barbara: pozycja 6 : 4,03% (3 191 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PECIAK Jolanta Barbara: pozycja 1 : 1,76% (1 397 głosów)
- ROSZCZYK Aleksander: pozycja 2 : 1,76% (1 397 głosów)
- BŁASZYK Piotr Kazimierz: pozycja 3 : 1,76% (1 397 głosów)
- STARZOMSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 1,76% (1 397 głosów)
- WRÓBLEWSKA Edyta Kinga: pozycja 5 : 1,76% (1 397 głosów)
- MARSZEWIECKI Piotr: pozycja 6 : 1,76% (1 397 głosów)
- KALISZ Lucyna Antonina: pozycja 7 : 1,76% (1 397 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KUBICKI Bartłomiej Dariusz: pozycja 1 : 6,84% (5 419 głosów)
- MATUSIK Adam Paweł: pozycja 2 : 6,84% (5 419 głosów)
- HUSZNO Magdalena Urszula: pozycja 3 : 6,84% (5 419 głosów)
- SMOLIŃSKI Jarosław Dawid: pozycja 4 : 6,84% (5 419 głosów)
- PIĄTKOWSKA Jolanta Marianna: pozycja 5 : 6,84% (5 419 głosów)
- PORZEZIŃSKI Paweł: pozycja 6 : 6,84% (5 419 głosów)
- JARZYNA-KEKUSZ Bożena Irena: pozycja 7 : 6,84% (5 419 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLA MIESZKAŃCÓW - SPOŁECZNICY Z WOLI:
- GRZELAK Anna Magdalena: pozycja 1 : 2,23% (1 771 głosów)
- GAŁKOWSKI Łukasz Michał: pozycja 2 : 2,23% (1 771 głosów)
- MIERNOWSKA-ZAWADA Agata: pozycja 3 : 2,23% (1 771 głosów)
- SAWERA Konrad Krzysztof: pozycja 4 : 2,23% (1 771 głosów)
- RENDECKA Maria Jolanta: pozycja 5 : 2,23% (1 771 głosów)
- SKUBIDA Elżbieta Eugenia: pozycja 6 : 2,23% (1 771 głosów)
- GWIAZDOWSKI Leszek Wiesław: pozycja 7 : 2,23% (1 771 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LEWANDOWSKI Jarosław Krzysztof: pozycja 1 : 4,12% (3 267 głosów)
- ZAKRZEWSKI Waldemar: pozycja 2 : 4,12% (3 267 głosów)
- ŁAKOMSKA Żaneta: pozycja 3 : 4,12% (3 267 głosów)
- KRÓLAK Henryka: pozycja 4 : 4,12% (3 267 głosów)
- MRÓZ Andrzej Jacek: pozycja 5 : 4,12% (3 267 głosów)
- JANKOWSKA Beata Elżbieta: pozycja 6 : 4,12% (3 267 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MAKOWIECKA Dorota Agata: pozycja 1 : 2,73% (2 163 głosów)
- WALUSIEWICZ Krystyna: pozycja 2 : 2,73% (2 163 głosów)
- SKALIŃSKI Jan Józef: pozycja 3 : 2,73% (2 163 głosów)
- WĄSIK Marek Wacław: pozycja 4 : 2,73% (2 163 głosów)
- SZACHNOWSKI Andrzej Tomasz: pozycja 5 : 2,73% (2 163 głosów)
- TYMIENIECKA Eugenia Józefa: pozycja 6 : 2,73% (2 163 głosów)
- BALCER-BŁASZYK Natalia: pozycja 7 : 2,73% (2 163 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PUŚCIAN Dariusz Jan: pozycja 1 : 8,03% (6 366 głosów)
- CHRZANOWSKA Edyta: pozycja 2 : 8,03% (6 366 głosów)
- KRUSZYŃSKI Tomasz Marek: pozycja 3 : 8,03% (6 366 głosów)
- CIBOROWSKA Ewa Krystyna: pozycja 4 : 8,03% (6 366 głosów)
- DOWIATT Michał Karol: pozycja 5 : 8,03% (6 366 głosów)
- STĘPLOWSKA Ewa Agnieszka: pozycja 6 : 8,03% (6 366 głosów)
- KOZŁOWSKA Aleksandra Marta: pozycja 7 : 8,03% (6 366 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Wola - okręg numer 5
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GOSIEWSKA Juliana: pozycja 1 : 4,16% (2 859 głosów)
- TERLECKI Paweł Andrzej: pozycja 2 : 4,16% (2 859 głosów)
- ORZEŁ Halina: pozycja 3 : 4,16% (2 859 głosów)
- MUSZYŃSKA Barbara Urszula: pozycja 4 : 4,16% (2 859 głosów)
- GAJEWSKI Andrzej Stanisław: pozycja 5 : 4,16% (2 859 głosów)
- SIKORSKI Marcin Zbigniew: pozycja 6 : 4,16% (2 859 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PIEKARNIAK Aleksandra: pozycja 1 : 2,9% (1 992 głosów)
- ZABIRZEWSKA Maja Paulina: pozycja 2 : 2,9% (1 992 głosów)
- GŁUSZAK Andrzej: pozycja 3 : 2,9% (1 992 głosów)
- TREPKOWSKA Julia Nadzieja: pozycja 4 : 2,9% (1 992 głosów)
- SASIN Jakub Gustaw: pozycja 5 : 2,9% (1 992 głosów)
- GOLIŃSKA Monika Małgorzata: pozycja 6 : 2,9% (1 992 głosów)
- URBANOWSKI Mariusz: pozycja 7 : 2,9% (1 992 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- HOFFMAN Marcin Włodzimierz: pozycja 1 : 7,82% (5 373 głosów)
- WIDENKA Ewa Maria: pozycja 2 : 7,82% (5 373 głosów)
- KWIATKOWSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 7,82% (5 373 głosów)
- BARTNIK Wojciech Tomasz: pozycja 4 : 7,82% (5 373 głosów)
- GEORGE Ewa Elżbieta: pozycja 5 : 7,82% (5 373 głosów)
- LISEWSKI Robert Piotr: pozycja 6 : 7,82% (5 373 głosów)
- CICHOSZ Marcin Marian: pozycja 7 : 7,82% (5 373 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WOJDALSKI Janusz Andrzej: pozycja 1 : 2,06% (1 212 głosów)
- REJOWSKI Grzegorz Paweł: pozycja 2 : 2,06% (1 212 głosów)
- CZUMA Krzysztof Wenancjusz: pozycja 3 : 2,06% (1 212 głosów)
- BIEGAJ Agnieszka Barbara: pozycja 4 : 2,06% (1 212 głosów)
- LANGA Renata: pozycja 5 : 2,06% (1 212 głosów)
- MECKIER Stefan Janusz: pozycja 6 : 2,06% (1 212 głosów)
- BARANOWSKI Mirosław Józef: pozycja 7 : 2,06% (1 212 głosów)
- LEGUTOWSKA Zofia Danuta: pozycja 8 : 2,06% (1 212 głosów)
- CHMIELEWSKA Izabela Renata: pozycja 9 : 2,06% (1 212 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MUNIO Dariusz Jacek: pozycja 1 : 0,59% (346 głosów)
- JAKUBOWSKA-WĄSOWICZ Magdalena Maria: pozycja 2 : 0,59% (346 głosów)
- TRACZYK Marek: pozycja 3 : 0,59% (346 głosów)
- FRITZ Aleksandra Ewa: pozycja 4 : 0,59% (346 głosów)
- KAMIŃSKI Mirosław: pozycja 5 : 0,59% (346 głosów)
- KULCZYCKA-MIERZEJEWSKA Katarzyna Anna: pozycja 6 : 0,59% (346 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- WOJTOWICZ Małgorzata Olga: pozycja 1 : 1,02% (604 głosów)
- TOMCZAK Magdalena Maria: pozycja 2 : 1,02% (604 głosów)
- SOSNOWSKA Aleksandra: pozycja 3 : 1,02% (604 głosów)
- MODZELEWSKI Michał Marian: pozycja 4 : 1,02% (604 głosów)
- DOJER Anna Waleria: pozycja 5 : 1,02% (604 głosów)
- WĄCHALSKI Mateusz Artur: pozycja 6 : 1,02% (604 głosów)
- ORŁOWSKI Jakub Michał: pozycja 7 : 1,02% (604 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CIEKAŃSKA Sylwia Barbara: pozycja 1 : 3,92% (2 312 głosów)
- BERŁOWSKA Halina Teresa: pozycja 2 : 3,92% (2 312 głosów)
- ZAŁĘSKI Mateusz: pozycja 3 : 3,92% (2 312 głosów)
- MARCZAK-RAKOWIECKA Tamara Marta: pozycja 4 : 3,92% (2 312 głosów)
- PIEC Dawid: pozycja 5 : 3,92% (2 312 głosów)
- ZIMOLĄG Jarosław Jan: pozycja 6 : 3,92% (2 312 głosów)
- PLUSKOTA Antoni: pozycja 7 : 3,92% (2 312 głosów)
- PODEDWORNY Luiza Anna: pozycja 8 : 3,92% (2 312 głosów)
- BERNATOWICZ Jacek Ryszard: pozycja 9 : 3,92% (2 312 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:
- PILIŃSKI Sebastian Piotr: pozycja 1 : 3,94% (2 325 głosów)
- BULWAN Szymon: pozycja 2 : 3,94% (2 325 głosów)
- IGNATOWSKA Olga: pozycja 3 : 3,94% (2 325 głosów)
- MODZELEWSKA-SŁOWIŃSKA Aleksandra Mirosława: pozycja 4 : 3,94% (2 325 głosów)
- DAŁKOWSKA Monika Ewa: pozycja 5 : 3,94% (2 325 głosów)
- DRÓPIEWSKA Olga: pozycja 6 : 3,94% (2 325 głosów)
- KOŚCIELSKA-SARBA Marlena Jolanta: pozycja 7 : 3,94% (2 325 głosów)
- STĘPIEŃ Kamil Waldemar: pozycja 8 : 3,94% (2 325 głosów)
- LIPIEC Marcin: pozycja 9 : 3,94% (2 325 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JAROSZ Łukasz: pozycja 1 : 1,86% (1 010 głosów)
- SIWIK Joanna: pozycja 2 : 1,86% (1 010 głosów)
- JAKUBOWSKA Luiza Wanda: pozycja 3 : 1,86% (1 010 głosów)
- DUTKOWSKA Dorota Maria: pozycja 4 : 1,86% (1 010 głosów)
- BARANOWSKA Jolanta Maria: pozycja 5 : 1,86% (1 010 głosów)
- CHYLASZEK Monika Kinga: pozycja 6 : 1,86% (1 010 głosów)
- FINKELSZTEJN Andrzej: pozycja 7 : 1,86% (1 010 głosów)
- SOPOTNICKI Andrzej: pozycja 8 : 1,86% (1 010 głosów)
- TKACZYK Mirosław Ryszard: pozycja 9 : 1,86% (1 010 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WĄSOWICZ Michał Janusz: pozycja 1 : 1,08% (586 głosów)
- BOJAR Katarzyna Ewa: pozycja 2 : 1,08% (586 głosów)
- USS Karolina Joanna: pozycja 3 : 1,08% (586 głosów)
- ZDRÓJKOWSKI Piotr Edward: pozycja 4 : 1,08% (586 głosów)
- RAJEWSKA Anna Aleksandra: pozycja 5 : 1,08% (586 głosów)
- GOŁDYN Mateusz: pozycja 6 : 1,08% (586 głosów)
- BIEŃKO Gabriela: pozycja 7 : 1,08% (586 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- GAN Przemysław Roman: pozycja 1 : 0,96% (521 głosów)
- PIETRUSZYŃSKI Piotr Wojciech: pozycja 2 : 0,96% (521 głosów)
- GRABOWSKA Magdalena: pozycja 3 : 0,96% (521 głosów)
- GANDURSKA Gabriela Luiza: pozycja 4 : 0,96% (521 głosów)
- WOJTOWICZ Jerzy Michał: pozycja 5 : 0,96% (521 głosów)
- BEM-WOJCIESZEK Hanna Maria: pozycja 6 : 0,96% (521 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CZAPLA Mariusz: pozycja 1 : 5,61% (3 055 głosów)
- CHWIAŁKOWSKA Iwona Beata: pozycja 2 : 5,61% (3 055 głosów)
- HAUSMAN Michał: pozycja 3 : 5,61% (3 055 głosów)
- TARKA Hanna: pozycja 4 : 5,61% (3 055 głosów)
- OŻGA-ZGUD Marzenna Jolanta: pozycja 5 : 5,61% (3 055 głosów)
- KLUCZKA Jarosław: pozycja 6 : 5,61% (3 055 głosów)
- TOMASZEWSKI Mateusz Tadeusz: pozycja 7 : 5,61% (3 055 głosów)
- BORATYN-LAUDAŃSKA Maria: pozycja 8 : 5,61% (3 055 głosów)
- LISOWSKI Marcin Tomasz: pozycja 9 : 5,61% (3 055 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:
- SOSNOWSKI Radosław Tadeusz: pozycja 1 : 1,83% (998 głosów)
- SAŁAGAJ Paweł Piotr: pozycja 2 : 1,83% (998 głosów)
- WARDAK Łukasz: pozycja 3 : 1,83% (998 głosów)
- MAJEWSKA Monika Maria: pozycja 4 : 1,83% (998 głosów)
- TABISZEWSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 5 : 1,83% (998 głosów)
- GIEROŃ-KOZINA Bernadetta: pozycja 6 : 1,83% (998 głosów)
- BYKOWSKA Daria Teresa: pozycja 7 : 1,83% (998 głosów)
- LEWANDOWSKA Sylwia Agata: pozycja 8 : 1,83% (998 głosów)
- KAŹMIROWICZ-MŁOT Magdalena: pozycja 9 : 1,83% (998 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY:
- WĄSOWSKA Małgorzata: pozycja 1 : 0,59% (323 głosów)
- ILCZUK Paweł: pozycja 2 : 0,59% (323 głosów)
- SZELER Jarosław Martin: pozycja 3 : 0,59% (323 głosów)
- BARCIK Maria: pozycja 4 : 0,59% (323 głosów)
- BARCIK Andrzej Kazimierz: pozycja 5 : 0,59% (323 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Włochy - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SIEK Adam Leszek: pozycja 1 : 2,77% (1 447 głosów)
- ZGAGOWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 2,77% (1 447 głosów)
- PAROWICZ-KULCZUGA Bogusława: pozycja 3 : 2,77% (1 447 głosów)
- ILICZKO Justyna Teresa: pozycja 4 : 2,77% (1 447 głosów)
- GÓRALCZYK Marcin Edward: pozycja 5 : 2,77% (1 447 głosów)
- CHAŁUPKA Tadeusz Andrzej: pozycja 6 : 2,77% (1 447 głosów)
- SZPIGIEL Alicja Maria: pozycja 7 : 2,77% (1 447 głosów)
- MUSIAŁ Lech Jerzy: pozycja 8 : 2,77% (1 447 głosów)
- GAJOWIAK Beata Magdalena: pozycja 9 : 2,77% (1 447 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KOWALISZYN Jerzy: pozycja 1 : 1,22% (639 głosów)
- BRODOWSKI Marcin: pozycja 2 : 1,22% (639 głosów)
- UFNAL Wiesława: pozycja 3 : 1,22% (639 głosów)
- KUROWSKI Patryk Daniel: pozycja 4 : 1,22% (639 głosów)
- JAGIEŁŁO Jolanta: pozycja 5 : 1,22% (639 głosów)
- WASILJEW Elżbieta Krystyna: pozycja 6 : 1,22% (639 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ZAGDAŃSKI Jan Józef: pozycja 1 : 0,85% (446 głosów)
- CZAPLICKA Aleksandra: pozycja 2 : 0,85% (446 głosów)
- WOJTOWICZ Andrzej: pozycja 3 : 0,85% (446 głosów)
- URBAŃSKI Marek Łukasz: pozycja 4 : 0,85% (446 głosów)
- GNIAZDOWSKA Beata: pozycja 5 : 0,85% (446 głosów)
- BŁASZCZYK Dorota: pozycja 6 : 0,85% (446 głosów)
- RÓŻYCKI Bogdan Paweł: pozycja 7 : 0,85% (446 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WYMYSŁOWSKI Dominik Krzysztof: pozycja 1 : 4,12% (2 156 głosów)
- SOSNOWSKI Sławomir Mikołaj: pozycja 2 : 4,12% (2 156 głosów)
- DZIEWULSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 4,12% (2 156 głosów)
- BAUER Magdalena Anna: pozycja 4 : 4,12% (2 156 głosów)
- JAKUBOWSKI Michał Jakub: pozycja 5 : 4,12% (2 156 głosów)
- KUŁAKOWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 4,12% (2 156 głosów)
- MIKOŁAJCZUK Stanisław Cezary: pozycja 7 : 4,12% (2 156 głosów)
- MARIAŃCZYK-CIEŚLAK Paulina Dorota: pozycja 8 : 4,12% (2 156 głosów)
- SIDDIQUE-OLESIEJUK Mahbub Hossain: pozycja 9 : 4,12% (2 156 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA MIESZKANCÓW DZIELNICY WŁOCHY:
- IZYDORZAK Rafał: pozycja 1 : 2,4% (1 257 głosów)
- KISIELEW Irena Maria: pozycja 2 : 2,4% (1 257 głosów)
- SKORZA Sandra Wanesa: pozycja 3 : 2,4% (1 257 głosów)
- CUPER Damian Konrad: pozycja 4 : 2,4% (1 257 głosów)
- PISAREK Tomasz: pozycja 5 : 2,4% (1 257 głosów)
- GRYNKIEWICZ Katarzyna: pozycja 6 : 2,4% (1 257 głosów)
- ZYGLER Agata: pozycja 7 : 2,4% (1 257 głosów)
- GAJLEWICZ Stanisław: pozycja 8 : 2,4% (1 257 głosów)
- KRUPIŃSKI Andrzej Julian: pozycja 9 : 2,4% (1 257 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NASZE WŁOCHY:
- MODZELEWSKI Sławomir Stanisław: pozycja 1 : 0,44% (232 głosów)
- ILCZUK Wojciech: pozycja 2 : 0,44% (232 głosów)
- MODZELEWSKA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 0,44% (232 głosów)
- GOŚCICKI Mateusz: pozycja 4 : 0,44% (232 głosów)
- OGONOWSKI Piotr: pozycja 5 : 0,44% (232 głosów)
- OGONOWSKA Karolina: pozycja 6 : 0,44% (232 głosów)
- ILCZUK Elżbieta: pozycja 7 : 0,44% (232 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHOJNOWSKI Wojciech Maciej: pozycja 1 : 2,92% (2 496 głosów)
- KOLASIŃSKA Bożena: pozycja 2 : 2,92% (2 496 głosów)
- SZAŁKOWSKI Jerzy Krzysztof: pozycja 3 : 2,92% (2 496 głosów)
- KOWALEWSKI Jacek Teodor: pozycja 4 : 2,92% (2 496 głosów)
- SUCHECKA Krystyna: pozycja 5 : 2,92% (2 496 głosów)
- SZYKUT Kamil: pozycja 6 : 2,92% (2 496 głosów)
- PIASECKA Jolanta Ewa: pozycja 7 : 2,92% (2 496 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRZYSZTOŃ Robert: pozycja 1 : 0,62% (527 głosów)
- LASOCKI Marceli Juliusz: pozycja 2 : 0,62% (527 głosów)
- FIGLAROWICZ Malina: pozycja 3 : 0,62% (527 głosów)
- WITCZAK Łukasz Kamil: pozycja 4 : 0,62% (527 głosów)
- GOMOŁA Wiktoria Oliwia: pozycja 5 : 0,62% (527 głosów)
- BARANOWSKA Maja Anna: pozycja 6 : 0,62% (527 głosów)
- TYSZKA-HEBDA Małgorzata Bożena: pozycja 7 : 0,62% (527 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KLIMKIEWICZ Julia Agnieszka: pozycja 1 : 2,12% (1 814 głosów)
- ROGOWSKI Łukasz Kajetan: pozycja 2 : 2,12% (1 814 głosów)
- PAJA Teresa Maria: pozycja 3 : 2,12% (1 814 głosów)
- MISZTA Bartosz Filip: pozycja 4 : 2,12% (1 814 głosów)
- ADAMCZYK Małgorzata Joanna: pozycja 5 : 2,12% (1 814 głosów)
- DĄBROWA Krzysztof Eustachy: pozycja 6 : 2,12% (1 814 głosów)
- GAŁWA Paweł Antoni: pozycja 7 : 2,12% (1 814 głosów)
- JĘDRZEJEWSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 8 : 2,12% (1 814 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MARTOFEL Paweł Eryk: pozycja 1 : 5,42% (4 629 głosów)
- SZULCZEWSKA Hanna Monika: pozycja 2 : 5,42% (4 629 głosów)
- SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna: pozycja 3 : 5,42% (4 629 głosów)
- SALACH Piotr Jan: pozycja 4 : 5,42% (4 629 głosów)
- RUDKE Danuta: pozycja 5 : 5,42% (4 629 głosów)
- ASZYK Hubert: pozycja 6 : 5,42% (4 629 głosów)
- STELMASZAK Piotr Walenty: pozycja 7 : 5,42% (4 629 głosów)
- JANNASZ-BANASIEWICZ Anna Marta: pozycja 8 : 5,42% (4 629 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:
- KRAWCZYŃSKI Wiesław Jan: pozycja 1 : 1,86% (1 588 głosów)
- WERNER Krzysztof Konrad: pozycja 2 : 1,86% (1 588 głosów)
- OLSZEWSKA Jadwiga Inga: pozycja 3 : 1,86% (1 588 głosów)
- MISZCZAK Grażyna Izabela: pozycja 4 : 1,86% (1 588 głosów)
- DYBOWSKI Krzysztof Tadeusz: pozycja 5 : 1,86% (1 588 głosów)
- STEMPKOWSKI Michał: pozycja 6 : 1,86% (1 588 głosów)
- DURKA Alicja Gabriela: pozycja 7 : 1,86% (1 588 głosów)
- SULIGA Andrzej Paweł: pozycja 8 : 1,86% (1 588 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WOŹNIAK Tomasz Piotr: pozycja 1 : 3,24% (2 702 głosów)
- ŁOPIŃSKA Helena: pozycja 2 : 3,24% (2 702 głosów)
- ROŃDA Joanna Maria: pozycja 3 : 3,24% (2 702 głosów)
- STYPUŁKOWSKI Wiesław: pozycja 4 : 3,24% (2 702 głosów)
- CHOJNOWSKA Sonia Anna: pozycja 5 : 3,24% (2 702 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Robert Andrzej: pozycja 6 : 3,24% (2 702 głosów)
- BANDZO-ANTKOWIAK Małgorzata Hanna: pozycja 7 : 3,24% (2 702 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- POŁOWNIAK Piotr Jacek: pozycja 1 : 0,77% (640 głosów)
- SZCZUKOWSKA Emilia Weronika: pozycja 2 : 0,77% (640 głosów)
- WYSOCZAŃSKI-MINKOWICZ Michał Jan: pozycja 3 : 0,77% (640 głosów)
- KASPRZYK Karolina Patrycja: pozycja 4 : 0,77% (640 głosów)
- SZLĄZAK Roman Antoni: pozycja 5 : 0,77% (640 głosów)
- STAROSTA Jan Gustaw: pozycja 6 : 0,77% (640 głosów)
- TURSKA Małgorzata Joanna: pozycja 7 : 0,77% (640 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BARAN Jan Aleksander: pozycja 1 : 2,35% (1 957 głosów)
- FOLTA Anna: pozycja 2 : 2,35% (1 957 głosów)
- ARENDARCZYK Ewa Magdalena: pozycja 3 : 2,35% (1 957 głosów)
- PRUSZYŃSKA Anna Teresa: pozycja 4 : 2,35% (1 957 głosów)
- POPIELARSKI Julian Maciej: pozycja 5 : 2,35% (1 957 głosów)
- MICHALSKI Krzysztof Mikołaj: pozycja 6 : 2,35% (1 957 głosów)
- POPKOWSKA Maria Swietłana: pozycja 7 : 2,35% (1 957 głosów)
- KLIMOWSKI Michał Edward: pozycja 8 : 2,35% (1 957 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ROLNIK Marcin Bronisław: pozycja 1 : 5,08% (4 240 głosów)
- MAGDZIŃSKA Katarzyna Anna: pozycja 2 : 5,08% (4 240 głosów)
- ŻEBROWSKA Małgorzata: pozycja 3 : 5,08% (4 240 głosów)
- PIECIUKIEWICZ Sławomir: pozycja 4 : 5,08% (4 240 głosów)
- OZDOWY-BIETKOWSKA Alicja Ewa: pozycja 5 : 5,08% (4 240 głosów)
- MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław: pozycja 6 : 5,08% (4 240 głosów)
- GĄSIOROWSKI Dariusz Sylwester: pozycja 7 : 5,08% (4 240 głosów)
- JANKOWSKI Cezary Leszek: pozycja 8 : 5,08% (4 240 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:
- BIELECKI Łukasz Patryk: pozycja 1 : 1,57% (1 307 głosów)
- LEGIĘĆ Artur: pozycja 2 : 1,57% (1 307 głosów)
- DĄBROWSKA Barbara: pozycja 3 : 1,57% (1 307 głosów)
- ZGUTKA Piotr Konrad: pozycja 4 : 1,57% (1 307 głosów)
- PAŁCZYŃSKA Irmina Małgorzata: pozycja 5 : 1,57% (1 307 głosów)
- DRĄCZKOWSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 6 : 1,57% (1 307 głosów)
- LASKOWSKA Gabriela: pozycja 7 : 1,57% (1 307 głosów)
- ZIEMIŃSKA Anna-Maria: pozycja 8 : 1,57% (1 307 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SUCHECKI Krystian Dominik: pozycja 1 : 3,94% (2 360 głosów)
- MIGUŁA Remigiusz Marek: pozycja 2 : 3,94% (2 360 głosów)
- ORZECHOWSKA Hanna Henryka: pozycja 3 : 3,94% (2 360 głosów)
- GŁOGOSZ Emilia Małgorzata: pozycja 4 : 3,94% (2 360 głosów)
- KOLASIŃSKA Monika Donata: pozycja 5 : 3,94% (2 360 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ZIMMERMANN Julia Eliza: pozycja 1 : 2,3% (1 376 głosów)
- MADERA Paweł Piotr: pozycja 2 : 2,3% (1 376 głosów)
- SZCZEPANIAK Michał: pozycja 3 : 2,3% (1 376 głosów)
- KABELIS Filip: pozycja 4 : 2,3% (1 376 głosów)
- KLIMKIEWICZ Agnieszka Teresa: pozycja 5 : 2,3% (1 376 głosów)
- PIEKACZ Anita Anna: pozycja 6 : 2,3% (1 376 głosów)
- CZAPLIŃSKI Maciej: pozycja 7 : 2,3% (1 376 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CECHOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 1 : 7,2% (4 308 głosów)
- TYSZKA Bartłomiej Marcin: pozycja 2 : 7,2% (4 308 głosów)
- PIASECKA Joanna: pozycja 3 : 7,2% (4 308 głosów)
- WENCEL Aleksander Remigiusz: pozycja 4 : 7,2% (4 308 głosów)
- SOSNOWSKA Urszula Weronika: pozycja 5 : 7,2% (4 308 głosów)
- NAWROT Jakub Krzysztof: pozycja 6 : 7,2% (4 308 głosów)
- OLEJNIK Łukasz Krzysztof: pozycja 7 : 7,2% (4 308 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:
- KORZEŃ Sylwester Bogusław: pozycja 1 : 1,97% (1 177 głosów)
- SMAGOWSKA Ewa Maria: pozycja 2 : 1,97% (1 177 głosów)
- KNAP-DAM Katarzyna Joanna: pozycja 3 : 1,97% (1 177 głosów)
- KRAWCZYŃSKI Piotr Wacław: pozycja 4 : 1,97% (1 177 głosów)
- SULIGA Mikołaj Paweł: pozycja 5 : 1,97% (1 177 głosów)
- KIZINIEWICZ Alojzy Ireneusz: pozycja 6 : 1,97% (1 177 głosów)
- ZIENIEWICZ Małgorzata Beata: pozycja 7 : 1,97% (1 177 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Śródmieście - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GÓRSKI Krzysztof Robert: pozycja 1 : 3,23% (2 945 głosów)
- NOWAK Alicja Florentyna: pozycja 2 : 3,23% (2 945 głosów)
- KANIA Ewa Wanda: pozycja 3 : 3,23% (2 945 głosów)
- KOWALIK Zuzanna Teresa: pozycja 4 : 3,23% (2 945 głosów)
- CHRUSZCZYK Tadeusz Marceli: pozycja 5 : 3,23% (2 945 głosów)
- SITKOWSKA Zofia Maria: pozycja 6 : 3,23% (2 945 głosów)
- PILIKOWSKI Jacek Andrzej: pozycja 7 : 3,23% (2 945 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BARON-MIERZWA Sonia Anna: pozycja 1 : 0,68% (623 głosów)
- PIETRASIK Adam Marcin: pozycja 2 : 0,68% (623 głosów)
- DUŻYŃSKI Ignacy Michał: pozycja 3 : 0,68% (623 głosów)
- KILANOWSKI Igor Michał: pozycja 4 : 0,68% (623 głosów)
- GÓRECKA Oliwia: pozycja 5 : 0,68% (623 głosów)
- SEMBA Aleksandra Urszula: pozycja 6 : 0,68% (623 głosów)
- PARA Andrzej: pozycja 7 : 0,68% (623 głosów)
- ĆWIK Aleksandra Barbara: pozycja 8 : 0,68% (623 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KRAKOWIAK Kacper Piotr: pozycja 1 : 2,14% (1 949 głosów)
- PIOTROWSKA Zofia Maria: pozycja 2 : 2,14% (1 949 głosów)
- ZAJDEL Marta Elżbieta: pozycja 3 : 2,14% (1 949 głosów)
- ŁYSZKOWSKI Michał Szymon: pozycja 4 : 2,14% (1 949 głosów)
- WASILKOWSKI Stanisław Michał: pozycja 5 : 2,14% (1 949 głosów)
- CIESIELSKA Marzena Renata: pozycja 6 : 2,14% (1 949 głosów)
- CHOCIANOWICKI Marek Michał: pozycja 7 : 2,14% (1 949 głosów)
- DRZAZGA Michał Marek: pozycja 8 : 2,14% (1 949 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ROGÓLSKI Grzegorz Andrzej: pozycja 1 : 5,41% (4 939 głosów)
- KAŁUSKA-BOLEK Anna Zofia: pozycja 2 : 5,41% (4 939 głosów)
- KRZEŚNIAK Tomasz Paweł: pozycja 3 : 5,41% (4 939 głosów)
- WIELOWIEYSKA Anna Maria: pozycja 4 : 5,41% (4 939 głosów)
- PAOLICELLI Karol: pozycja 5 : 5,41% (4 939 głosów)
- PIOTROWSKI Hieronim Antoni: pozycja 6 : 5,41% (4 939 głosów)
- KOPCZYŃSKA Barbara: pozycja 7 : 5,41% (4 939 głosów)
- JABŁOŃSKI Dariusz: pozycja 8 : 5,41% (4 939 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCY ŚRÓDMIEŚCIA:
- BRZOZOWSKA-JASIŃSKA Blanka Anna: pozycja 1 : 1,44% (1 318 głosów)
- DOLATA Agnieszka Izabela: pozycja 2 : 1,44% (1 318 głosów)
- FLISEK Jan Krzysztof: pozycja 3 : 1,44% (1 318 głosów)
- GIŻYCKA Dorota Paulina: pozycja 4 : 1,44% (1 318 głosów)
- RZYSKO Sławomir Wojciech: pozycja 5 : 1,44% (1 318 głosów)
- MAZURKIEWICZ Anita Małgorzata: pozycja 6 : 1,44% (1 318 głosów)
- SAS Michał Andrzej: pozycja 7 : 1,44% (1 318 głosów)
- NIEMIRSKA Urszula: pozycja 8 : 1,44% (1 318 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 1
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BUŁAWA Adam Wojciech: pozycja 1 : 2,98% (1 247 głosów)
- SKOLIMOWSKA Jolanta Beata: pozycja 2 : 2,98% (1 247 głosów)
- JASTRZĘBSKI Jan Paweł: pozycja 3 : 2,98% (1 247 głosów)
- KUKLEWSKI Leszek Tomasz: pozycja 4 : 2,98% (1 247 głosów)
- KALWODA-SOSNOWSKA Barbara Maria: pozycja 5 : 2,98% (1 247 głosów)
- GRAJNERT-ŻÓŁCIŃSKA Maria Lucyna: pozycja 6 : 2,98% (1 247 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SMOCZNY Konrad Fryderyk: pozycja 1 : 2,84% (1 191 głosów)
- WEREMIJEWICZ Joanna: pozycja 2 : 2,84% (1 191 głosów)
- KOTOWSKA Anna Sara: pozycja 3 : 2,84% (1 191 głosów)
- MILEWSKA-DEBA Natalia: pozycja 4 : 2,84% (1 191 głosów)
- KARLIK Leszek Michał: pozycja 5 : 2,84% (1 191 głosów)
- PAŁASZ Karol Maksymilian: pozycja 6 : 2,84% (1 191 głosów)
- JAGACIAK Maciej Piotr: pozycja 7 : 2,84% (1 191 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KLEJN Dorota Jadwiga: pozycja 1 : 5,99% (2 511 głosów)
- ŚWIEŻAWSKA Anna: pozycja 2 : 5,99% (2 511 głosów)
- TROJAN Marcin Andrzej: pozycja 3 : 5,99% (2 511 głosów)
- WROCZYŃSKA-STĘPIŃSKA Liliana Maria: pozycja 4 : 5,99% (2 511 głosów)
- KRAWCZYK Dariusz Piotr: pozycja 5 : 5,99% (2 511 głosów)
- PUZYŃSKA Ewa Małgorzata: pozycja 6 : 5,99% (2 511 głosów)
- KOŚCIELNIK Sebastian Mirosław: pozycja 7 : 5,99% (2 511 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:
- CICHECKA Joanna Monika: pozycja 1 : 2,9% (1 214 głosów)
- MIESZKOWSKI Dariusz Stefan: pozycja 2 : 2,9% (1 214 głosów)
- ASPAAS Katarzyna Anna: pozycja 3 : 2,9% (1 214 głosów)
- WIETESZKA Andrzej Konstanty: pozycja 4 : 2,9% (1 214 głosów)
- HOLA-MASIARZ Dorota Monika: pozycja 5 : 2,9% (1 214 głosów)
- BORATYN Katarzyna Olga: pozycja 6 : 2,9% (1 214 głosów)
- WINIARSKI Paweł Marcin: pozycja 7 : 2,9% (1 214 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 2
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZASADA-WYSOCKA Beata: pozycja 1 : 3,51% (1 506 głosów)
- KNOWSKI Maciej: pozycja 2 : 3,51% (1 506 głosów)
- ROGALA Anna Maria: pozycja 3 : 3,51% (1 506 głosów)
- BARTAK Tadeusz Marian: pozycja 4 : 3,51% (1 506 głosów)
- ŁEPECKI Jan Wiesław: pozycja 5 : 3,51% (1 506 głosów)
- PIETRYSZYN Jadwiga Marzena: pozycja 6 : 3,51% (1 506 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KACZYŃSKI Piotr Maciej: pozycja 1 : 2,22% (950 głosów)
- GIERZYŃSKI Jan: pozycja 2 : 2,22% (950 głosów)
- KRASNODĘBSKA Anna Maria: pozycja 3 : 2,22% (950 głosów)
- TRYLSKI Łukasz: pozycja 4 : 2,22% (950 głosów)
- RUTKOWSKA Eliza Anna: pozycja 5 : 2,22% (950 głosów)
- ZYSK Adrianna: pozycja 6 : 2,22% (950 głosów)
- MATYSIAK Hubert Andrzej: pozycja 7 : 2,22% (950 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JASIONOWSKI Wiktor Szczęsny: pozycja 1 : 6,16% (2 641 głosów)
- RAPACKA Donata Marta: pozycja 2 : 6,16% (2 641 głosów)
- ZAJĄC Zbigniew Piotr: pozycja 3 : 6,16% (2 641 głosów)
- ŻUREK Urszula Agnieszka: pozycja 4 : 6,16% (2 641 głosów)
- GRZEJSZCZAK Wiesław Tadeusz: pozycja 5 : 6,16% (2 641 głosów)
- SKOMORUCHA Julia: pozycja 6 : 6,16% (2 641 głosów)
- TUCHOLSKA Joanna Karolina: pozycja 7 : 6,16% (2 641 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:
- JANIAK Maria Elżbieta: pozycja 1 : 2,9% (1 244 głosów)
- ZIELIŃSKA Katarzyna Joanna: pozycja 2 : 2,9% (1 244 głosów)
- BORUŃ-JAGODZIŃSKI Paweł Antoni: pozycja 3 : 2,9% (1 244 głosów)
- MILANCEJ Rafał Mieszko: pozycja 4 : 2,9% (1 244 głosów)
- MALICKA Małgorzata Ewa: pozycja 5 : 2,9% (1 244 głosów)
- ŻELAZKO Marek Janusz: pozycja 6 : 2,9% (1 244 głosów)
- KANCLERZ Aleksandra Maria: pozycja 7 : 2,9% (1 244 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 3
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MICHAŁOWSKI Tomasz Piotr: pozycja 1 : 1,72% (924 głosów)
- SELWANT Wojciech Ryszard: pozycja 2 : 1,72% (924 głosów)
- PIETRASZEK Elżbieta Teresa: pozycja 3 : 1,72% (924 głosów)
- JACAK Waldemar Andrzej: pozycja 4 : 1,72% (924 głosów)
- ROMAN Anna Renata: pozycja 5 : 1,72% (924 głosów)
- PIL Agnieszka: pozycja 6 : 1,72% (924 głosów)
- KERBER Tomasz Marcin: pozycja 7 : 1,72% (924 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PORĘBSKI Łukasz Józef: pozycja 1 : 1,93% (1 036 głosów)
- ŚWIERCZEWSKA Natalia Magdalena: pozycja 2 : 1,93% (1 036 głosów)
- KOZŁOWSKI Bartosz Witold: pozycja 3 : 1,93% (1 036 głosów)
- GRABIAS-KWAŚNIEWSKA Agata: pozycja 4 : 1,93% (1 036 głosów)
- STEĆ Kacper: pozycja 5 : 1,93% (1 036 głosów)
- JAKUBOWSKA Izabela Anna: pozycja 6 : 1,93% (1 036 głosów)
- RACIBORSKI Antoni Henryk: pozycja 7 : 1,93% (1 036 głosów)
- MIELCARZ Tomasz Andrzej: pozycja 8 : 1,93% (1 036 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- RYCHTER Izabela Patrycja: pozycja 1 : 6,4% (3 443 głosów)
- KUROWSKA Monika Anna: pozycja 2 : 6,4% (3 443 głosów)
- KLICH Paweł Piotr: pozycja 3 : 6,4% (3 443 głosów)
- TRZASKA Maria Barbara: pozycja 4 : 6,4% (3 443 głosów)
- PAKOSZ Paweł Robert: pozycja 5 : 6,4% (3 443 głosów)
- ZABIELSKA-WRONA Anna Iwona: pozycja 6 : 6,4% (3 443 głosów)
- KRAJEWSKI Michał: pozycja 7 : 6,4% (3 443 głosów)
- SMOLIŁO Andrzej Władysław: pozycja 8 : 6,4% (3 443 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:
- MÜLLER Tadeusz Maximilian: pozycja 1 : 2,66% (1 432 głosów)
- OSTROWSKI Łukasz Tomasz: pozycja 2 : 2,66% (1 432 głosów)
- TATAR Ewa Małgorzata: pozycja 3 : 2,66% (1 432 głosów)
- KALBARCZYK Konrad Stanisław: pozycja 4 : 2,66% (1 432 głosów)
- DOMAGALSKA Katarzyna: pozycja 5 : 2,66% (1 432 głosów)
- CHYLEWSKA Dorota Helena: pozycja 6 : 2,66% (1 432 głosów)
- NIEMEN-OTREMBA Natalia Denique: pozycja 7 : 2,66% (1 432 głosów)
- GĄSIORKIEWICZ Artur: pozycja 8 : 2,66% (1 432 głosów)
Wyniki wyborów do Rady Dzielnic m.st. Warszawy z dzielnicy Żoliborz - okręg numer 4
Którzy kandydaci zdobyli największą ilość głosów w twojej dzielnicy? Przedstawiamy wyniki głosowania udostępnione przez Państwową Komisję Wyborczą.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- HLEBOWICZ Grzegorz: pozycja 1 : 3,51% (1 438 głosów)
- SELWANT Janina Maria: pozycja 2 : 3,51% (1 438 głosów)
- STARZYŃSKA Ewa Monika: pozycja 3 : 3,51% (1 438 głosów)
- SIKORSKI Grzegorz: pozycja 4 : 3,51% (1 438 głosów)
- WYSOCKA Maria Barbara: pozycja 5 : 3,51% (1 438 głosów)
- KOSTRO Tadeusz Józef: pozycja 6 : 3,51% (1 438 głosów)
- ZAREMBA Izabella Anna: pozycja 7 : 3,51% (1 438 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JĘDRZEJCZYK Barbara: pozycja 1 : 2,17% (888 głosów)
- LITTMANN Jakob Søren: pozycja 2 : 2,17% (888 głosów)
- MIKUCZYŃSKI Mateusz Mikołaj: pozycja 3 : 2,17% (888 głosów)
- PAWLAK Maria Aleksandra: pozycja 4 : 2,17% (888 głosów)
- WOWKONOWICZ Paweł Adam: pozycja 5 : 2,17% (888 głosów)
- MATUSEWICZ Maciej Jacek: pozycja 6 : 2,17% (888 głosów)
- GODLEWSKA Joanna Maria: pozycja 7 : 2,17% (888 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZIEMIAŃSKA Klaudia Maria: pozycja 1 : 5,52% (2 261 głosów)
- RUDNICKI Marcin Mikołaj: pozycja 2 : 5,52% (2 261 głosów)
- TARASZKIEWICZ Tomasz Maciej: pozycja 3 : 5,52% (2 261 głosów)
- SŁOWIKOWSKA-HAJDAS Ewa Anna: pozycja 4 : 5,52% (2 261 głosów)
- PIOTROWSKA Magdalena Dorota: pozycja 5 : 5,52% (2 261 głosów)
- SZYMAŃSKI Aleksander Lech: pozycja 6 : 5,52% (2 261 głosów)
- PIEŃKOWSKA Sławomira: pozycja 7 : 5,52% (2 261 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻOLIBORZ MA GŁOS:
- ZJAWIŃSKA Jolanta Maria: pozycja 1 : 3,09% (1 264 głosów)
- HOMAN Katarzyna Aniela: pozycja 2 : 3,09% (1 264 głosów)
- CAPAŁA Krzysztof Paweł: pozycja 3 : 3,09% (1 264 głosów)
- KUŁAKOWSKI Maksymilian: pozycja 4 : 3,09% (1 264 głosów)
- BARANOWSKA-JANUSZ Malina Halina: pozycja 5 : 3,09% (1 264 głosów)
- TOMASZEWSKA Małgorzata Maria: pozycja 6 : 3,09% (1 264 głosów)
- GRABEK Sebastian Paweł: pozycja 7 : 3,09% (1 264 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania ma rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?